Opinie o ISO-Perfekt Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ISO-Perfekt Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ISO-Perfekt Polska o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISO-Perfekt Polska w Kraków

(usunięte przez administratora) Zabierają coś nie ifmormujac o tym A następnie maja problem ze zwrotem "niby zamrozonych" pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam

Henia
@Beti

A jak długo mężowi zwlekają z wypłaceniem? W ogóle czekacie na dużą kwotę? Czy jak dzwonicie do kadr to te Panie odbierają telefony?

Darek

Z ciekawości wszedłem zobaczyć czy firma jeszcze istnieje i czytam te różne wypowiedzi. Szczerze mówiąc bardzo miło wspominam pracę w tej firmie, jeszcze za czasów Sw.kierownika Stano, zacząłem tam z stawką 12 euro a skończyłem na 13,50 i to na początku 2001 roku, mieszkanie spoko, hotele spoko, Stary nawet wyganiał wszystkich by korzystali z busów firmowych do 100km i zwiedzali w weekend niż siedzieć i pić. Pieniądze na czas i to często młody Czy stary przyjeżdżali specjalnie na budowy by ludziom zapłacić,ciuchy,buty, odzież zimowa, odzież na deszcz, narzędzia, zjazdy do pl i przyjazdy na koszt firmy. Nie wiem jak teraz ale wówczas przemiła i pomocna obsługa w biurze.

@Darek

No to się pozmieniało. Na start 10,5e. W pół roku doszedłem do 11,5e ????. Busy stare zdezelowane z wiecznymi problemami. W celach prywatnych kilku km nie zrobisz.

szyme

Sami sie przekonajcie, wdedług mnie warto z mini jechć. Bardzo profesjonalna firma. Jeśli chodzi o pieniądze to cie nie oszukają.

@szyme

Co z tego że kasa się zgadza. Jak w pokoju minimalnie 2 chłopa, czasami 5. Warunki mieszkaniowe w 80%odrażają. Jeździsz z swoimi talerzami, garnkami itd. Przepracowałem tam jakiś czas z nadzieją, że będzie lepiej.

Binio Nowy wpis

Po pierwsze bau und isolierung i isoperfect to jedna i ta sama firma. Po drugie podczas rekrutacji i podpisywaniu umowy obiecują między 220-260 przepracowanych godzin w miesiącu. Co okazuje się kłamstwem ponieważ w praktyce pracuje się 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku przez 4 tygodnie co daje 160 godzin w miesiącu. Stawka marna. Zarobki również marne. Pracownicy też marni, zamiast uczyć pracownika bez doswiadczenia to jeszcze go dołują mówiąc że nic z niego nie będzie. Zakwaterowanie również ma wiele do życzenia aby było w miarę zdatne do życia. Podsumowując marne pieniądze jak za taką ciężką pracę oraz pracownicy i zakwaterowanie nadające się do kosza.

Odradzam Nowy wpis

(usunięte przez administratora)firma patrzy tylko lecieć po kosztach, badania robi wbrew prawu. Za wszystko sobie liczy atmosfera nie miła Stanowczo nie polecam chyba że lubicie pracować za darmo.

Jestem zainteresowany pracą blacharza w firmie, organizuje firma jeszcze takie roboty w Niemczech? Dawno nie było świeżych ogłoszeń na to stanowisko. Aktualnie wypłaty dalej dzielone są na 2 części? Mimo to widziałem, że całościowo się zgadza. Kwatery nie najlepsze z tego co piszecie, a płatne czy nie? I jakbym wyjechał to co ile zjazd do Polski?

Luc
@34634

Mi powiedzieli ze po miesiącu ubrania robocze przechodzą na mnie a po trzech i tak mi za ubrania odciągnęli i najlepsze że za miesiąc odciągnęli mi jeszcze raz . To są złodzieje,stawki że w Polsce już za blacharza tyle zarabiasz a umowę razem z wypowiedzeniem podpisujesz, kto chce niech pracuję ale myślę że człowiek w miarę mądry i zaradny a przede wszystkim kumaty robotę powinien się na tą pseudo firmę się wypiąć P.S. PRZESTRZEGAM PRZEDE WSZYSTKIM LUDZI MŁODYCH,JEST TYLE MOŻLIWOŚCI TERAZ A TO JEST DROGA PRZEZ GOLGOTĘ TAK Z PRACĄ JAK I ICH ŚMIESZNYMI PIENIĘDZMI,WYPŁACANYMI W DWÓCH RATACH.ACHA ,UMOWA OCZYWIŚCIE POLSKA I TO NAJNIŻSZA KRAJOWA. TAM SIĘ NA PEWNO NIE DOROBICIE.

Kuba
@Luc

Witam,mógłbym prosić e-mail lub jakiś kontakt? Chciałbym podjąć pracę w tej firmie i miałbym parę pytań

Stefan
@Luc

Wypłata w dwóch ratach? Czemu? Są jakieś kłopoty finansowe czy chodzi o dwie umowy z różnymi terminami płatności? Możesz wytłumaczyć?

slawek
@Stefan

jeden przelew "wynagrodzenie za ..... miesiąc /rok" drugi przelew "należności" ....odpowiednik kasy pod stołem

olo
@Stefan

Dość skomplikowane ale najważniejsze że się zgadza.

@olo

I oni tak jawnie tę kasę pod stołem sobie przelewem wysyłają? Za to US nie będzie ścigał?

@Kuba

najlepiej
@34634

Najlepiej to wziąśc i wyjechac i powiedzieć ze zle i slabo i beznadzieja. chociarz płaca na czas i to co sie wypracowalo . a nie ma sie zapisane godziny u szefa w notaniku i jak sie nie wyrobi w miesiacu godzin to potem może wypłaci. jesli ktoś chce pracowac to tu jak najbardziej to moze zarobić. Polecam prace bo jestem juz na delegacji ponad 12 lat a tych wszystkich pijaków alkocholików i oszustow i kombinatorow wrzucam do jednego worka i mowie stanowcze i kategoryczne NIE dla nierobów

Beti
@34634

Witam. Czy pieniądze zamrożone w końcu zwrócili? Narzeczony ma ten sam problem i w firmie tłumaczą się sezonem urlopowym a panie z kadr są wiecznie zajęte. Celowo zajęte.

Henia Nowy wpis
@Beti

Monter

telefoniczna

czy pracpwałem na obiektach przemysłowych, czy pracował przy wełnie,

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy w ISO-Perfekt Polska pracuje się na open space?

Darek

Jerzy
@Darek

To fajne stawki jak na tamte lata. Czemu już u nich nie pracujesz?

Glo
@Jerzy

Fajne? Uważasz że to dużo?

@Glo

No chyba skoro to na 2001 pisze? w sumie to możliwe, żeby tak dużo płacili wtedy?

miro19
@Darek

Euro w niemczech pojawiło się od stycznia 2002r.Stawka podana to marka niemiecka ,w tym samym czasie miałem 14 marek na godzinę . Można powiedzieć,że była to dobra stawka .

@miro19

Skoro twierdzisz, że dobra to super a dałoby radę jakoś na dzisiejsze czasy to przełożyć? ;) I w porównaniu z aktualnie tym ile teraz płacą to jak oceniasz?

Aloha
@Darek

Chłopie w 2001 nie było euro jeszcze daj namiary na firmę teraz to już pewnie ponad 20.

szyme

Dsrek
@szyme

Jedziesz za 10 euro a przy wypłacie jest 5 (usunięte przez administratora)

Misiek
@Dsrek

Jeśli miałeś Umowę Zlecenie składaj Papiery do Sądu,Prokuratory,Urzędu Skarbowego za niezgodne z Prawem działania firmy. Podobnie jest z wynagrodzeniem, które powinno być wypłacane za wykonanie danego zlecenia oraz jego minimalna stawka godzinowa, zgodnie z nowymi zasadami, powinna wynosić co najmniej 14,70 zł brutto. Każde odstępstwo od tych reguł może spowodować, że umowa-zlecenie uznana zostanie za stosunek pracy. Natomiast jeśli sąd przy ewentualnym sporze uzna, że zamiast umowy o pracę, podpisano z pracownikiem umowę-zlecenie, by uniknąć kosztów pracowniczych, na pracodawcę może zostać nałożona grzywna sięgająca 30 tys. zł. Do tego mogą dojść koszty opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne (wraz z odsetkami), a także skutki pracownicze m.in. przyznanie pracownikowi prawa do urlopu, wypłata za nadgodziny.

kobieciarz
@Dsrek

Dserek ty nie miły człowieku czy ty znasz sie na matematyce 10 euro x 4,5 zł =45,00 PLN

Justa

Tata szuka tu właśnie pracy i szukam informacji o posadzie Blacharza. W sieci widziałam oferte pracy na to stanowisko i chciałabym dowiedzieć się o umowie. Jaka jest umowa dla pracownika na start? Dają umowe o pracę od razu?

Dzień dobry, Ile trzeba czekać na wyjazd do niemiec bez doświadczenia? Jak wygląda ścieżka rozwoju, co ile są podwyżki dla zaangażowanych? Jak wygląda atmosfera w pracy ? Ile godzin dziennie się pracuje i przez ile dni w tygodniu ?

Agnieszka
@Kandydat

Sama jestem ciekawa. Planujesz wysyłać cv lub już wysyłałeś? Jak zaproszą Cię na rozmowę to dasz znać jakie pytania zadawali?

Mucha
@Agnieszka

Szybką odpowiedź i dobrze traktojaja kandydatów

Czy jest możliwość pracy w ISO-Perfekt Polska na część etatu?

Maniek

z tego co wiem to mozna sie z nimi dogadać. Ale raczej jedziesz żeby zarobić. Ja jeżdżę 4 tygodnie w pracy tydzień w domu. Kasa bardzo dobra. Wszystko zorganizowane. Myslą za ciebie, dzwonią jak już wszystko jest dogadane. Sprawnie i od reki mozna jechać. Dwońcie jak jesteście zainteresowani. tel. 12 268 32 85. Ja tu pracuje kilka lat i nigdzie sie nie wybieram. Zadzwoń bo wiem, że szukają ludzi.

@Maniek

A warunki finansowe sa ok? :)

Maniek
@Aleksandra

Warunki finansowe są bardzo dobre, a co najważniejsze mają prace cały rok.

pomocna
@Aleksandra

Mój narzeczony po 3 miesiacach dostaje przelewy na ponad 14tys i jest zadowolny. jak ktoś zainteresowany to na ptiv

Tomek Tomasz
@pomocna

Jak każdy miesiąc po 300 godzin robi to co to za zarobek

Bartek

Czy może ktoś mi wytłumaczyć jak to działa? Podpisujesz umowę Polska gdzie widnieje 4 tysiące i mowia ze to opłata za ZUS a reszta jaki jest pewnik ze zapłacą resztę zarobionych pieniędzy czyli euro ogólnie wychodzi 2000 tysiące € wiec jak to działa ta umowa czy może ktoś wytkumaczyc 10 płaca ci to co na umówię a później w jaki sposób resztę gdzie są na to papiery i skąd pewnik ze zapłacą Z góry dziękuje

Baldo

Tego starego i młodego Matejka to winno było 20 lat temu już hu i gdzie zatopić to złodzieje cwaniaczki i bydlaki a ludzie co tam robią to poryte berety bez szacunku do samych siebie nie mówiąc o innych. Perfekt Isolierung to tak się teraz nazywają

Sylwek
@Baldo

Co ty wypisujesz, ja tu sobie działam już 6 latek i mi tu bardzo dobże. Kasa zawsze się zgadza. Stawki są badrdzo dobre. Co najważniejsze ile godzin przepracujesz za tyle dostajesz kasę. Nie ma żadnego banku godzin jak w innych firmach. Chłopaki sami sie przekonajcie. ubrania dostajemy nowe bardzo drogie więc wiadomo że jak po 2 tygodniach zjedziesz i nie chcesz tam pracować bo np. chlejesz to musisz za nie zapłacić. Jak pracujesz kilka miesięcy to ani centa nie płacisz. Sami sie przekonajcie

@Sylwek

Bardzo dobre stawki? :) To na ile mozna liczyc?

Tomaz
@Aleksandra

Po rozmowie wstępnej z Panią z biura oferują 10.5Euro netto na start na projekt w Belgii. Ważne żeby cash się zgadzał i był na koncie

czerwony

super

@czerwony

A rozwiniesz może czemu tak uważasz? :D albo chociaż daj znać, czy piszesz jako klient czy pracownik :)

bajtek77

ja osobiście nie mam dobrego zdania o tej firmie i kierownictwie,traktują ludzi jak niewolników.a już podpisywanie zwolnienia in blanco za porozumieniem stron to prawdziwy majstersztyk.dlatego jeżeli jest ktoś kto chciałby im podziękować to proszę o kontakt bajtek77interia.pl

mieczys

Na forum Gowork.pl nie wolno podawać danych osobowych innych osób. Dotyczy to także inicjałów, po których mogą być rozpoznani. Jest to sprzeczne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Staraj się proszę do niego stosować przy tworzeniu kolejnych wpisów. Myślałeś może, jak mógłbyś poprawić atmosferę w pracy, żeby wzajemne relacje były bardziej przyjazne? Napisz kilka słów na temat kwestii zatrudnienia - jakie warunki pracy obowiązują w firmie? Czy do wynagrodzenia przysługują bonusy takie, jak pakiet socjalny, premie lub szkolenia dające nowe uprawnienia?

techniczny

Czy chcesz otrzymywać dopasowane do Ciebie treści naszych partnerów? Za Twoją zgodą dostęp do informacji o korzystaniu przez Ciebie z naszego serwisu mogą mieć nasi Zaufani Partnerzy, którzy wykorzystują pliki cookie lub podobne technologie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści. Jeśli chcesz otrzymywać dopasowane do Ciebie treści, zaznacz poniższą zgodę. Uwaga: Zgoda jest dobrowolna, nawet jeśli jej nie wyrazisz, możesz nadal korzystać z serwisu.

ppp

Ile godzin pracy dziennie ? Jest możliwość nadgodzin ?

Alicja
@ppp

Pytasz o jakieś konkretnie stanowisko? Bo nie wiem czy wszyscy mają tak samo

Wiesio
@ppp

Pracowałem u nich kilka lat. Niestety z przyczyn rodzinnych musiałem zjechać. Pracuje sie jak w innych firmach 8-10. Ja wruce w przyszłym tygodniu, nie robią problemu z powrotem do firmy. płaca zawsze jak mówia. Wypłaty zawsze na czas.

Mikołaj

Kompletnie nie dobra firma. Byłem chory na Covida, poszedłem do pszyhodni a tam było powiedziane że mogą mi przyjąć za 2 dni, pomyślałem odsiedzieć w domu dwa tygodnie, zgłosiłem to do biura. Przyszedłem do pracy po czym mi było powiedziane że jestem zwolniony. Nie dostałem rozliczenia. Warunki w szatni jak w więzieniu, nie ma miejsca jak kawy wypić. Kompletnie nie polecam, jak najdalej od tej firmy.

Mikołaj
@Mikołaj

Napisz gdzie dokładnie byłes na budowie? Bo z tego co karzdy wie budowy są rużne i wiadomo ze nie wszędzie jest swietnie. Ale oni sie starają. Robia wszystko żeby ludzie byli zadowoleni. Co ważne wszystko załatwiają za ciebie, wiec jest wygodnie. Zawsze do czegos mozna sie przyczepić ale ja tam pracuje już 8 rok i nie mysle o zmianie. A tam prawde mówiąc to wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Chłopaki sami musicie sie przekonać nie suchajcie tych pijaków tylko jedzcie.

Rozkminiacz
@Mikołaj

Widać że firma odświeża komentarze które już były

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ISO-Perfekt Polska?

mimi

atmosfera jest wporządku wypłaty zgodnie z tym co jest ustalone w biurze wypłacana termionowo darmowe mieszkanie darmowe przejazdy narzedzia

Atmosfera zależy od ludzi jak ty jesteś ok to inni terz będa do ciebie w porzadku

Denis

Wyjechałem niedawno ale mogę polecić tego pracodawcę. Wypłata na czas i zgodna z tym co było ustalone

Zostaw merytoryczną opinię o ISO-Perfekt Polska - Kraków

• Jak się pracuje w ISO-Perfekt Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ISO-Perfekt Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISO-Perfekt Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISO-Perfekt Polska?

Kandydaci do pracy w ISO-Perfekt Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISO-Perfekt Polska
1.6/5 Na podstawie 144 ocen.

ISO-Perfekt Polska