logo ISO-Perfekt Polska

ISO-Perfekt Polska

Kraków

Opinie o ISO-Perfekt Polska

nowy 2014-02-09 10:18:32
facet paskudne opinie znajdziesz na kazda firme jaka tu jest,wiec moral jest taki zeby nie robic wogole
maxwell. 2014-02-11 12:23:11
ale jak na dwieście komentarzy dwa czy pięć jest tylko pozytywnych to chyba coś w tym jest.... wiadomo że nigdzie nie ma idealnie ale są jakieś granice(usunięte przez administratora)
nowy 2014-02-11 12:49:02
pewnie tak jest ze firma jest katastrofalna
nowy 2014-02-16 13:15:55
witam monterow ,macie moze namiary na jakies firmy
nowy 2014-02-21 10:47:36
Hej majsterki zyjecie
roman 2014-03-01 16:46:24
prvit, jestem w firmie wcześniej pracował, ale nie było prytsyny że natychmiast musiał udać się do Ukrainy i chciałbym zapytać administracji, pan Matejko, możemy wrócić do firmy, e-mail dyakuyu.moya roman.morozko @ mail.ru
sopran 2014-05-25 17:51:45
ale warunki na rynku są jakie są i nie wiele wskazuje na to, aby coś miało się zmienić, więc rozumiem, że ISO dzięki temu będzie kwitło...
kalu 2014-08-14 01:39:56
@Franciszek, myślę, że pracownicy mają prawo czuć się niezadowoleni, ale z drugiej strony wybrali taką branżę, w której ciężko obejść się bez jakichkolwiek kłopotów. Ja sam obecnie szukam pracy w jednej z firm z zajmujących się budownictwem ogólnym w okolicach Krakowa. Chcę aplikować na stanowisko blacharza/montera izolacji termicznej. Wiem, że do której z firm bym nie zaaplikował to wszędzie mogą być kłopoty, a skoro ISO nadal utrzymuje się na rynku to znaczy, że pracownicy jakoś tu wytrzymują i tym bardziej dostają pieniądze za swoją pracę. A wynagrodzenie jest w sumie dla mnie obecnie najważniejsze. Mam dość duże bo już kilkunasto nawet letnie doświadczenie w pracy jako blacharz, a z tego co widziałem to płaca uzależniona jest właśnie od doświadczenia na tym stanowisku, także z kasą mnie raczej nie skrzywdzą
mariannn 2014-09-03 10:32:03
cześć wszystkim, niedawno pojawiło się w necie ogłoszenie o pracę w tej firmie dla monterów izolacji, mam pytanie:
1. jak wygląda proces rekrutacji na to stanowisko
2. jaką dają umowę o pracę (czy trzeba założyć swoją działalność ?)
3. jaka jest stawka godzinowa na tym stanowisku
4. za co odliczają od wypłaty (przeloty, zakwaterowanie ?)
bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam
ramstein 2014-09-05 19:25:47
jeżeli rzeczywiście chcesz @kalu, dalej pracować w branży jako blacharz to może lepiej byłoby jednak poszukać jakiejś bardziej medialnej firmy , w której jaśniej określone są zarówno warunki zatrudnienia jak i wynagrodzenia. Bo co jak co , ale tego , że ISO - Perfekt jest znaną firmą to tego powiedzieć raczej nie można
kąkolówka-boy 2014-10-31 18:46:53
ja robił w Izoperfekcie i nabrał doświadczenia, potem w Urugwaju ja był i pod panem Maćkiem Krawczykiem pracował. Na wszystko ja miał uprawnienia, rusztowania budował, samochodem jeździł, wełnę wydawał, spawał, izolacje zakładał... wszystko ja robił... ale on nie sprawiedliwy był...i mje zwolnił,a ja przecie wszystko robił co on kazał... ale potem powiedzioł ,że jak bedzie budowa to mie weźmie... ino co by w tym frankfurcie za fajki nie dawali mandatów do płacenia...
nack 2014-12-03 06:48:56
Dorobisz się w łiso co najwyżej garba i choroby psychicznej a nie pełnego portfela . Wiadomo jest powiedzenie "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma " ale w tym przypadku szczególnie nie polecam.
matk 2014-12-30 09:26:29
Ta firma to jedna wielka tragedia. Umowa nie wiadomo jaka zarobki na początku 5,5 euro. Wyjazdy nie regularne, a jak już wyjedziesz to nie wiadomo na ile. Może być to tydzień lub 6 tygodni.Zakwaterowania to jedna wielka parodia. Z mojej strony nie polecam
OPINIA 2015-04-07 20:17:18
czytam i opinie są kiepskie więc może ktoś zna jakąś dobrą firme
BYŁY PRACOWNIK 2015-08-23 12:41:43
JEŚLI KTOŚ CHCE TAM PRACOWAĆ TO MUSI;TRZYMAĆ GĘBĘ NA KŁÓDKĘ NAWET JAK BY BYŁY POWODY NIE NARZEKAĆ,NASTAWIĆ SIE NA FAŁSZOWANIE DOKUMENTÓW,PO ROKU CZY DWÓCH MOŻE SIĘ OKAZAĆ ŻE BYŁEŚ NA URLOPIE BEZPŁATNYM JAK JUŻ BĘDZIESZ PRACOWAŁ TO NASTAW SIĘ NA TO ŻE JAK WRÓCISZ ZE ZJAZDU BĘDZIESZ SPAŁ NA PODŁODZE ALBO NA KRZESŁACH,JAK BĘDZIESZ DOMAGAŁ SIĘ NALEŻNEJ CI ZAPŁATY ZAPOMNIJ ŻE JĄ DOSTANIESZ,NA PLACU BUDOWY PRACA [O 12 GODZ WŁĄCZNIE Z SOBOTĄ A W NIEDZIELE 10GODZ PRACA NA WYSOKOŚCIACH W SOBOTY I NIEDZIELA KIEDY NIE MA BEHAPOWCÓW BEZ RUSZTOWAŃ ZABEZPIECZENIE TO LINKA NAD TOBĄ DESKA POD NOGANI I PASY ZAPIĘTY NA LINCE NAD TOBĄ.TO WYZYSKIWACZE MATEJKI TO ICZH CÓRKA W NIEMCZECH RZADZI TAM ROJEK ISTNY KIERAT PRACOWAĆ JEŚĆ I SRAĆ,A UBEZPIECZENIA 0 JAK ULEGNIESZ WYPADKOWI TO CIĘ WYWIOZĄ DO POLSKI BO NA PEWNO BĘDZIESZ ZATRUDNIONY PRZEZ ISO PERFEKT Z KRAKOWA.Najgorzej pracować za granicą u polaka złodzieja a iso perfekt w SZWEDT TO CÓRKA POLSKICH WYZYSKIWACZY OWSZEM MOŻNA ZAROBIĆ ALE CZY WARTO POŚWIĘCAĆ TAK WIELE I STAĆ SIE NIEWOLNIKIEM MY OD 8 LAT NIE MOŻEMY WYRWAĆ OD NICH PIENIĘDZY ZA PRACĘ I DIETYMIELI sp.zoo MATEJEK LINDNER KTÓRĄ ZLIKWIDOWALI CHYBA DLATEGO BO JUŻ ZA DUŻO BYŁO WIDAĆ NIEUCZCIWOŚCI I PRAEKRĘTÓW WŁĄCZNIE JAK WSPOMNIAŁEM Z FAŁSZOWANIEM DOKUMENTÓW.ŻYCZĘ MIŁEJ PRACY.A PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO.
BYŁY PRACOWNIK 2015-08-23 13:02:19
TA FIRMA W NIEMCZECH TO ISO PERFEKT GMBH W SZWEDT UL DAMWEG,ZAŻĄDZA TAM ROJEK ADAM ZUS W POLSCE BĘDZIESZ MIAŁ ODPROWADZANY OD NAJNIŻSZEJ POLSKIEJ KRAJOWEJ SEBASTIAN MATEJEK BYŁ PREZESEM FIRMY MATEJEK LINDNER UKRYWA SIĘ PRZED WIERZYCIELAMI I UCIEKA Z UDZIAŁAMI ZE SPÓŁEK ZOBACZCIE W DANE KRS SEBASTIAN MATEJEK A WYROBICIE SOBIE JAKIEŚ ZDANIE ONI MAJĄ SWOJE FIRMY TZW. CÓRKI W RÓŻNYCH KRAJACH NORWEGIA BELGIA NIEMCY DANIE WSZĘDZIE WAS BĘDĄ KROIĆ.JAK WCZEŚNIEJ KTOŚ WSPOMNIAŁ WIEDZĘ ŻE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO ZJAZDY NIE REGULARNE NAWET JAK ZJEDZIESZ BĘDZIESZ CZEKAŁ NAWET KILKA TYGODNI ALBO MIESIĘCY ZANIM ZNÓW WYJEDZIESZ A TEN OKRES TO JAKO URLOP BEZPŁATNY NA WNIOSEK PRACOWNIKA CHOĆ Z TAKIM WNIOSKIEM NIE WYSTĄPIŁEŚ BĘDĄ CIĘ ZWODZIĆ JUŻ ZA TYDZIEŃ DWA ZA MIESIĄC A TY BĘDZIESZ SIEDZIAŁ I KIEDY IM BĘDZIESZ POTRZEBNY ZADZWONIĄ TAK SIĘ DORABIAJĄ.
gygy 2015-10-18 22:10:33
Teraz werbują pod nazwą firmy E-LABORA.
Warto by ostrzeć również ludzi którzy maja zamiar wyjechać.
Bo ja już byłem blisko.
michalll 2016-01-17 23:21:29
słuchaj najpier musza ci zapłacic to co ci obiecaja ja pracowałem 5 lat i wiem cos na ten temat co potrafia obiecac w biurze a co dostaniecie na konto. Albo teksty typu brak intencji własnej (kierownik na budowie niby tak powiedział) i wypłacaja Cie po 5 euro , pracuje juz ponad 10 lat w tym zawodzie i byłem w wielu firmach ale ta odradzam wszystkim a najbardziej młodym bo wykorzystaja i oszukaja was napewno. Wiem bo sam pracowałem i spoko moich kolegow tak ze szczeze odradzam ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i psychicznej udreki z ta firma.
elton 2016-02-22 18:40:24
firma szuka pracownikow
Elton 2016-02-24 12:07:04
Do niemiec bo mam ofertę od nich od kwietnia ale chciałbym dowiedzieć się od pracowników co dłużej tu pracują czy jest ok bo opinię same negatywne.
Elton 2016-03-01 18:12:08
nie daja umow o prace jakas zlecenie umowe i tyle
Elton 2016-03-02 08:34:22
Moniek to nie ta branżą o której ty piszesz.
sebaa srebaa 2016-03-09 08:09:06
Dalej usuwacie nieprzychylne o firmie opinie czy już wam się znudziło??? Jak ja się ciesze że już w łiso nie pracuję.
Chetny 2016-03-09 12:14:08
Konkretna odpowiedz , jechać czy nie ? Pierwsza praca za granica , mam doświadczenia 3 lata .
Ciekawy 2016-03-10 20:58:42
Chetny ja tez mam wyjechac z tej firmy pierwszy raz z iso. Kiedy do ciebie babka sie odzywala? Ile ci zaproponowali euro na reke?
Chetny 2016-03-15 07:57:10
Kontaktuje sie cały czas , wyjazd na początku kwietnia , nie chciała mi podać konkretnej stawki , tylko ze niby 8,5 euro . Wyjazd na montera izolacji . Ja ryzykuje , jadę .
Ciekawy 2016-03-15 12:58:13
A mi powiedziała 8euro na rękę ale jak napisałem czy będzie te 8euro na umowie zapisane to już brak kontaktu, ją jednak nie jadę jadę na montera konstrukcji lepszą robota niż przy welnie.
Łisowiec 2016-04-09 14:15:39
Lepiej u nich nie pracować oszuści wykorzystują ucinaja godziny zamiast 8 euro masz 6
easy 2016-04-13 20:19:56
Mi dzisiaj zadzwonili oferowali 8,50 w euro zależne od kierownika na miejscu czyli wielka niewiadoma ile będzie, umowa i składki od stawki minimalnej a nie średniej krajowej.
Jak poprosiłem o więcej info przez telefon na temat umów,firmy itd kobieta z firmy powiedziała ze da znać przed samym wyjazdem co i jak i czy jadę wiec nie sa chętni do podawania za dużo info,a ja lubię wiedzieć cos o firmie przed wyjazdem, moze szukają mało kumatych ludzi i po postach tutaj widzę ze ich na pewno znajda
Powiedziała ze niby nikt tam nie narzeka ale co mogla powiedzieć-dobra ściema to polowa sukcesu
Moje przemyślenia na ten temat po przepracowaniu 11 lat za granica są takie ze na pewno jest coś nie tak,czuć to na kilometr nie wymagają jezyka aby nie potrafić walczyć o swoje- proste. Praca w Niemczech, no i ta stawka minimalna a juz w Euro to niby można fajnie zarobić, jak by tak było to i umowa polska by zachęcała do jej podpisania inne firmy oferuja podobnie ale płaca stawki od średniej krajowej a nie minimalnej. Ubezpieczenie i szkolenia Bhp przy takich pracach tez jest potrzebne,wręcz wymagane chyba ze ktos nie ceni swojego zdrowia,a jak nie zna sie języka bo nie wymagają to i swoje prawa w danym kraju nie powalczą jak by było coś nie tak
Ja tam gadam tylko po angielsku i wiem ze będę sie głupio i obco czul jak nie będę ogarniał niczego po niemiecku
Mi powiedziała ze wyjazd jakoś w maju i ma oddzwonić, ja tam i tak pracuje obecnie ale poczekam jak to się rozwinie...
Ps a teksty typu spanie na ziemi i krzesłach,brak noclegu,zle warunki Bhp itd szanuj siebie !!! i znaj swoja wartość a nie łapiecie wszystko jak biali niewolnicy, jak nie ta praca to inna,a w tyłek nie można wchodzić ,firma bez dobrych pracowników nie będzie istniej wiec sami jesteście swoimi kowalami
Jak by mnie na coś oszukali 1 weekend walił bym z powrotem
Powodzenia
Kumpel 2016-04-15 16:06:05
Ją jak pytalem czy warunki będą na umowie tak temat się urwał i więcej nie napisala
Anonymous 2016-04-26 19:49:02
Widziałaś czy wiesz o tym bo z biura jesteś jeszcze i oszusci
Stefan 2016-05-01 22:02:17
Nie polecam tej firmy. Mobbing, traktowanie pracownika bez szacunku.
Podwinie Ci się noga - do widzenia
bury 2016-05-20 19:46:39
Ja tam pracowałem sami oszuści pięknie mówią przed wyjazdem (usunięte przez administratora) a zapłacili ledwo 6,5 euro żadnych składek nie płacą .Ostrzegam wszystkich dajcie sobie spokój z tymi oszustami.
tomtom 2016-06-16 15:37:58
zadzwonili i zaoferowali 5 euro,kierownik ocenia a rozmawiałem chyba z jakim kierownikiem bo dalo sie wyczuć ze cwaniak,mieszkanie w paru chłopa na chacie. Powiedziałem mu ze to nie jest legalne jak nie ma nawet minimum a min 8 euro to przy pomidorach w Holandii dostaniecie,wiec oferta wciaz aktualna wciaz szukają frajerów..poczym go olalem bo juz mi sie dalej z nim nie chciało gadać
Wszystko to co było złego na tym forum okazało sie prawdą !!!
tomtom 2016-06-17 13:19:09
arek..na montera izolacji a praca miała być w Niemczech,a oddzwonili jakiś miesiąc po wysłaniu dokumentów i po wstępnej rozmowie wiec nie spieszyli sie ,ale jak szukają to odzywają się po czasie zęby jechać już zaraz bo jest tyrka...jedz gdzie chcesz aby była uczciwa oferta a nie jak tu !!!
Fizolek 2016-06-22 12:58:23
Ja tam pracuje i powiem wam moja ocenę . Młodym chłopakom nie polecam ponieważ zostaniecie wydymani . Badania lekarskie każą robić pieniędzy nie zwracają . Oszukują na stawkach . Jak nie masz doświadczenia no to rozumiem ze na montażu moze młody dostać mniejsza stawkę ale jak robimy demontaż to pieniądze powinny byc równe dla wszystkich , bo nie zauważyłem zeby młodzi pracowali gozej o starych pracownikow . Nie polecam tej firmy nikomu . Jeden chłopak po przyjeździe na robotę sie rozchorował przepracował chory pare dni i niestety zjechał do domu bo tu na miejscu nikt mu nie chciał pomocy udzielić i maja chłopaka daleko gdzieś . Tak wychodzi ze my tu nawet ubezpieczenia nie mamy . Skoro pracujemy w Niemczech to chyba jakieś ubezpieczenia mamy . Przykre to ale prawdziwe ...
Ole 2016-06-22 20:15:11
Nie zwracają za badania
Ole 2016-06-23 15:45:00
Arku nie zwracają za badania , a rotacja jest ..... Cały czas tam robię ... Niestety
Ole 2016-06-23 21:56:17
Taka dostaniesz odpowiedz ze nasza firma nie zwraca za badania lekarskie i tyle ....
Hades 2016-07-10 23:40:21
Co racja to racja Młot .... Ja sie na tej firmie zawiodłem no i niestety ale prawdopodobnie podejmę jakieś kroki ...
auuuu 2016-07-18 21:42:51
jak to córka Lindner sp.z o.o. to UCIEKAĆ AŻ SIĘ BĘDZIE KURZYĆ !
Anglia po 11 godz dziennie 6 dni w tygodniu - w Polsce wykaz godz - 5 dni po 8 godz .
CUD ubyło .
Ale jak zamknęli to zwracać trzeba uwagę na pana Gerlaczyńskiego .
Przerwa 30 min - dojście do szatni i powrót z przerwy 35 min - ale robić (to On )
od dzwonka do dzwonka - czyli zanim dojdziesz na śniadanie już masz wracać .- norma .
Pozdrawiam !!!!
OmalT 2016-07-29 20:35:56
Chociaż mi sie ta praca podobała ale nie długo trwała tam moja kariera , rozwiązali ze mną umowę ale dlaczego to do tej pory nie zabardzo wiem ... Ani nie podpadlem ani nic nie zawaliłem ale cóż nie mi to oceniać ... Radziłem sobie zawsze i radził bede dalej ...:)
OmalT 2016-08-15 19:30:20
No widzisz powinni ale przynajmniej sobie człowiek juz na temat danej firmy jakaś opinie wyrobił . Ni cóż swiat sie kręci dalej damy radę .... Hehe
lolek 2016-09-03 17:59:16
Rojek bierze kasę za za trudnienie w iso Perfekt.
tom 2016-09-10 10:44:42
Moniek jebnij sie w czolo powiniennes byc czarnny i nazywac sie niewolnikiem.poczytaj cale forum tak nic sie nie zmienia od paru lat w tej firmie.premie to za prace podbiurkowa ;)
plum 2016-09-18 22:08:57
siema wariaty za 5eur na godz dla nowo przyjętych tyle dają . Jak bedziesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizał to dadza 6 opłaca się, tylko robić a tyrać cię będą w wełnie i kurzy ,zajebioza .:)
lol 2016-09-18 22:29:54
Firma zajebista organizacja na 5,5 poprostu perfekt .SZKODA TYLKO ŻE W HUJA WSZYSTKICH ROBIĄ ORGANIZACJA WEWNĘTRZNA ZAJEBISTA ADRES FIRMY GDZIE INDZIEJ A KARZĄ PRZYJEZDZAĆ GDZIE INDZIEJ CIEKAWE CO UKRYWAJĄ
tomtom 2016-10-10 15:28:39
ten znowu z ta praca( takich niewolnikow jak ty wlasnie szukaja ) atmosfera jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czyli h......a
Chomik 2016-10-24 04:38:48
Oszusci ludzie co tam robia tesz som fałszywi
Stawki iprzelicZNIK ERO NIEWIADOMO SKAT
Izoler 2016-12-09 16:07:27
Dostałem ofertę pracy w danej firmie. A że latków niejeden więc miałem okazję przeswietlic firmę. Zadałem parę pytań co do ubezpieczenia wynagrodzenia i szkodliwości. A więc. Policzymy. Przepuscmy że jest 30 pracowników każdy zarabia po 1200 euro. Niestety według ich przepisów nie można wypłacić kasy w euro tylko w złotym polskim . A wiadomo czym więcej sprzedajesz tymlepiej wychodzisz wiecgdybym przyjął ten system pałacowy to będąc zagranicą w Holandii muszę kupować euro znów gdzie tracę na tym podwójnie. Brak ubezpieczenia holenderskiego. Brak dodatków za szkodliwość. Umowa in blanco na kwotę 1500 na miesiąc. Z obecnych 9 euro netto wychodzi że 6 dostaniesz gdzie jeszcze okradna cię z godzin. Informacje od 3ludzi którzy tam pracowali i każdy na innych projektach. Warunki mieszkaniowe takie że bywało że spanie na styropianowe. Czyli lipa na maca. Nie polecam . Pracowałem przez inną firmę na podobnych projektach w Belgii i Holandii a także w Niemczech i umowa była czysta i przejrzysta a w tym mam już 17 lat doświadczenia. Nie polecam w żadnym wypadku firmy ISO perfekt ltd z Krakowa.
Zostaw swoją opinię o ISO-Perfekt Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISO-Perfekt Polska