Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ACN Communications Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anatalka - 2015-06-08 16:39:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ACN toi wielka i znana firma więc bardzo mnie dziwi dlaczego tutaj nie ma jeszcze o niej komentarzy żadnych, negatywnych ani pozytywnych. ciężko mi też znaleźć jakąś witrynbę ich w sieci, wiem tyllko że się zajmują narzędziami biznesowymi ale proszę was o więcej info konkretnego, pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy ACN Communications Polska Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
alert