Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ACN Communications Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2011-01-20 21:30:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy znalazłeś już opinie o własnym pracodawcy? Najbardziej przydatna opinia to opinia pracowników, jeżeli już pracowałeś w Telecommunications Operations&Service Centre Sp. z o.o. Biuro Regionalne, wyraź ją dla potencjalnych pracowników. Wrocław i inne miasta czekają na Twoje opinie. Czy ta spółka w ogóle prowadzi rekrutację? Jeśli tak to na które stanowiska najbardziej się opłaca składać CV? Jakie jest podejście do pracowników wewnątrz firmy?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: