Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ACN Communications Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anatalka - 2015-06-08 16:39:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ACN toi wielka i znana firma więc bardzo mnie dziwi dlaczego tutaj nie ma jeszcze o niej komentarzy żadnych, negatywnych ani pozytywnych. ciężko mi też znaleźć jakąś witrynbę ich w sieci, wiem tyllko że się zajmują narzędziami biznesowymi ale proszę was o więcej info konkretnego, pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję
zdjecie uzytkownika
sonko - 2016-04-26 20:10:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anatalka,z tego co pamiętam to kiedyś potrzebowali absolwentów studiów aby od razu im zaproponować umowy. Nie wiem jak ten projekt dalej był koordynowany i czy coś z tego wyszło. Gdzieś słyszałem, że niedługo jakieś rekrutacje do nich też mogą się trafić.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACN Communications Polska Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: