Firma Biliński

Nowa Dęba

Opinie o Firma Biliński

nelson1 2009-12-04 14:12:52
Typowy [usunięte przez moderatora]. Praca po 13 godzin plus soboty, najlepiej na czarno, w oparach lakieru i okropnej atmosferze za 5 zł na godzinę. Wszystkiego dorobił się na naszych ZUS-ach, urlopach itp. Nie polecam!!!!
dekoratorka 2010-08-18 18:18:40
Pracuję kilka lat na początku było ciężko teraz super .Zarobki powyżej 2000 na rękę .ale trzeba znać pracę .
nowodębianka 2011-11-21 20:03:53
jakieś bzdety piszecie!!! jakie 2000 na ręke ściema dobra to chyba jakaś rodzinka[usunięte przez moderatora] dodała!!Firmy nie polecam [usunięte przez moderatora] nerwus jak cholera.robi[usunięte przez moderatora] człowieka przez czlowieka:(za marne grosze [usunięte przez moderatora] a sam kokosy bierze za dziewczyny ktore wykonują cała czarną robotę!!!!
anonim 2011-11-24 19:33:41
Oczywiście jak się komuś nie chce robić to na każdą pracę będzie narzekał, jakakolwiek by nie była.
michel 2016-04-22 15:45:14
Chyba nie chodzi tu o narzekanie tylko o to by pracowac i dostać sie do pracy.
Zostaw swoją opinię o Firma Biliński - Nowa Dęba
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Biliński