Opinie o Valassis Sp. z o.o. w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valassis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Valassis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valassis Sp. z o.o. w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Przeczytałem sporo wpisów i nadal nie jestem w stanie wyrobić sobie opinii o pracodawcy. Może ktoś pomoże? Podobno trzon firmy pracuje w niej od początku a od czasu do czasu przyjmowane są dodatkowe osoby do pomocy. Czy przychodząc do pracy w firmie wiadomo, że jest to zatrudnienie tymczasowe? Bo warto to z góry wiedzieć, by nie było rozczarowań. Jaki procent osób z przyjmowanych do tej pory sezonowych pracowników, został w Valassis na dłużej, jeśli tego chciał?

@Iwona

Jak nie było Anki, tylko Martyna to było w na prawde dobrze. Gdy Anką przyszła to się wszystko zmieniło, czyli coś jest z nią nie tak. Taki typ człowieka by dobrać się do stołka. Po trupach do celu... Rozwaliła poprzednie firmy bo też chciała się dobrać w taki sposób do władzy, co firma to ma taką opinie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Valassis Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Andrzej

Po pierwsze firma zmieniła nazwę.A po drugie już tam stara szycha nie pracuje,ponieważ została wydalona przez jedną osobę co teraz tam zarządza.I nie ma co liczyć że zostaniesz na dłużej bo sezonowi są przyjmowani na czas gdzie są potrzebni,a jak nie ma roboty to nawet przed czasem na który zostały zatrudnione są zwalniane

Dominika
@Gość

A jaką umowę się podpisuje, skoro mogą zwolnić od ręki? Zlecenie?

Xxx
@Gość

To prawda.Ta osoba została przyjęta i po mału wszystko robiła żeby dobrać sie do koryta.Pozwalniała osoby skanujące a potem dobrała się do elitki.Pierw niższe poziomy a po tem ten co ją zatrudnil to wyleciał.Ale po to ta osoba przyszła żeby firmę rozwalić.Nie życzę tej osobie powodzenia bo dużo ludzią krzywdy wyrządzila..I niech pamięta że karma wraca z podwojoną siłą

Iwona Nowy wpis
@Xxx

No zachwycająco to nie zabrzmiało ale tak w sumie skoro faktycznie są momenty, że pracy brak to po co kogoś na siłę trzymać?

Iwona Nowy wpis

I co, tutaj każdy o tej Pani się tak wyraża, nawet w trakcie pracy? Bo z tego co widzę to jej zarzucany jest brak szacunku a widząc jak o niej piszesz raczej obustronnie tu w firmie to działa... Pracownicy między sobą też potrafią niepoprawnie się zachowywać? :/

Nick Nowy wpis
@Iwona

Czy w Valassis Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Grzegorz D.

Tak, gdy pojawiają się możliwości awansów wewnętrznych, zazwyczaj przeprowadzamy wewnętrzne rekrutacje. Większość osób na innych stanowiskach niż skanujące, to efekt awansów wewnętrznych i wewnętrznych rekrutacji.

Emilia
@Grzegorz D.

Czy mogę od razu dopytać w jaki sposób pracownik Valassis może sobie zapracować na taki awans wewnętrzny? Co jest brane pod uwagę przy ocenie danego kandydata na wyższe stanowisko? Czy osoba z małym stażem również ma jakieś szanse?

@Emilia

Droga Emilio, Tak, osoby z małym stażem również mają szanse na awanse wewnętrzne. Wszystko zależy od tego jakie stanowisko w danej chwili jest dostępne oraz jakie umiejętności, predyspozycje, doświadczenie jest niezbędne na danym stanowisku. Każdy pracownik może w trakcie spotkań ze swoim przełożonym zgłosić swoje chęci do rozwoju w naszej Firmie. Przełożony lepiej poznaje umiejętności pracownika, czy zna np. język angielski, niemiecki, francuski, obsługę excela (w jakim stopniu), czy ma dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje (np. na wózek widłowy), czy ma jakieś wcześniejsze doświadczenie w IT, HR, Administracji, systemach ISO itp. itd. Awans nie zawsze jest możliwy od razu, ale staramy się rozwijać chętne osoby na istotne dla nas stanowiska procesowe tak aby gdy będzie to niezbędne już mieć wstępnie przeszkoloną osobę.

Czy Valassis Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

HR&Admin Manager

Witam, Obecnie nie mamy otwartych projektów rekrutacyjnych. W przeszłości zatrudnialiśmy również studentów. Warunkiem zawsze była dyspozycyjność. Pracujemy od pon do pt od 8 do 14.30. Czasami także w soboty oraz w nadgodzinach (maksymalnie do 16.30). Pozdrawiam, Anna Janas

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Valassis Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Sosenka

Jeżeli chcecie pracować tak jak obiecywał Mateusz za miskę ryżu to zapraszamy! Premie są, ale tylko dla biura. Nadgodziny? Owszem, ale niepłatne. Lubicie małe niespodzianki? To super, bo tu będziecie zaskakiwani poleceniem zostania na nadgodzinach przed samym końcem pracy! Valassis w Białogardzie oferuje także darmową saunę w lato - nie musisz nawet opuszczać swojego stanowiska. Im większa temperatura na sali, tym więcej okien zamykają. Super prawda? A to tylko za minimalną (a nawet mniej) pensję! Zapomnij o premiach i nagrodach itp. chyba że pracujesz w biurze lub jesteś pupilkiem szefostwa. No ale może jakiś pozytyw teraz - nikt tak dobrze nie łamie przepisów prawa pracy, bhp nie manipuluje pracownikami Valassis w Białogardzie. BRAWA!!! Tak rzekłam ja Moher z kadr.

@Sosenka

Część 1: Do wszystkich czytających - Jeżeli chcecie poznać prawdę jak się pracuje w Valassis to zapraszamy serdecznie! Tak – oferujemy płacę dla podstawowych stanowisk na poziomie minimalnej krajowej. Tyle otrzymuje pracownik za: • Pracę w godzinach od 06:00 – 14:30 (w ciągu 8 godzin pracy jest poza 15 minutową płatna przerwą śniadaniową dodatkowa 30 minutowa przerwa lunchowa niepłatna) • Pracę polegającą na zeskanowaniu kodu kreskowego znajdującego się na kuponie zniżkowym i umieszczeniem kuponu w odpowiednim pojemniku znajdującym się na stanowisku pracy (można to przyrównać do pracy kasjera na kasie w sklepie, tylko nie musisz przerzucać setek kilogramów produktów dziennie – kupony jak to przystaje na kawałek papieru są lekkie) • Takich kuponów w zależności od sklepu z którego je otrzymujemy skanujemy tysiące dziennie, a nasi pracownicy w ciągu 2019 roku skanowali ich podczas każdej godziny swojej pracy średnio 1319 sztuk. • Wymagamy dokładności (zeskanowanie każdego kuponu i umieszczenie w odpowiednim pojemniku lub odpowiednie opisanie kuponu) oraz zręczności (przydaje się do sprawnego skanowania). Cenimy również dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność obsługi komputera (podstawową jak włącz i wyłącz oraz wpisz literki/cyferki na klawiaturze lub bardziej szczegółową na wyższych poziomach) czy też znajomość j. obcych przydatną na wyższych stanowiskach Tak – premie są wypłacane. Pracownicy na stanowiskach skanujących otrzymują premie kwartalne za wyniki swojej pracy do 12.5% wynagrodzenia podstawowego. • W obecnym roku nasi pracownicy operacyjni niestety zgodnie z porozumieniem ze Związkami Zawodowymi nie mieli wypłacanych premii za miesiąc maj i czerwiec ze względu na pandemię (niestety problemy i nas nie ominęły). Za wszystkie pozostałe miesiące premie są wypłacane normalnie. • Niestety cała kadra zarządzająca jest jedyną grupą, która nie otrzyma premii za cały rok 2020 • 2 pracownice biurowe otrzymały i owszem nagrody specjalne za znalezienie dodatkowych oszczędności, tak samo jak całkiem spora grupa innych pracowników na różnych szczeblach – w tym pracowników skanujących. Tak – zdarzają się u nas godziny nadliczbowe. Nie wszystko niestety zdołamy zaplanować. Jesteśmy zależni od tego ile osób w ciągu tego tygodnia przyjdzie do sklepów i czy użyją kuponów czy nie. Dowiadujemy się często o tym dopiero gdy otrzymamy dostawę. Wszystkie godziny nadliczbowe są zawsze rozliczone w zależności od tego jak pracownik chce (czas wolny lub zapłacone) • W roku 2019 nasi pracownicy przepracowali dodatkowo w przeliczeniu na jednego pracownika aż 17 godzin nadliczbowych za których otrzymali wynagrodzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dodatkowo przepracowali średnio 14h nadliczbowych, które odebrali jako czas wolny. Nie dorobicie więc dodatkowej pensji na nadgodzinach bo po prostu jest ich w ciągu całego roku nieznaczna ilość. • W 2020 przez pandemię nie było potrzeby zlecać godzin nadliczbowych w ogóle. Pracownicy najczęściej proszą o możliwość wypracowania godzin nadliczbowych gdy chcą wyjść wcześniej jakiegoś dnia z pracy – zazwyczaj staramy się dopasować do takich próśb • Gdy już ogłaszamy nadgodziny to robimy to zawsze co najmniej dzień przed, najczęściej w piątek przed rozpoczęciem kolejnego tygodnia. Wtedy informujemy, że potrzebujemy dodatkowych godzin nadliczbowych w następnym tygodniu i to pracownik najczęściej decyduje jakiego dnia je zrobi. Zazwyczaj dopuszczamy jedną godzinę nadliczbową dziennie, czasami pracownik sam poprosi o dwie • Na przestrzeni 12 lat mięliśmy kilka kontroli Inspekcji Pracy, które przechodziliśmy bez większych problemów, a wszelkie uwagi były natychmiast wdrażane • Uwaga – pracujemy w równoważnym systemie czasu pracy co oznacza, że na przykład w maju i czerwcu (gdy nasze ilości były na poziomie 10% przy 100% utrzymanym zatrudnieniu) mogliśmy pracować po 3 lub 4 dni w tygodniu, aby teraz – gdy tej pracy jest więcej móc pracować w soboty. Nie są to w żadnym stopniu godziny nadliczbowe, a ponadto większości naszych pracowników przepadnie 9 dni do odrobienia w ramach równoważnego czasu pracy, za które otrzymali pełne wynagrodzenie. • Harmonogram pracy publikujemy zawsze na tydzień przed rozpoczęciem każdego miesiąca Nie – niestety nie mamy takich luksusów jak sauna (nawet w biurze). Borykamy się tak samo jak wiele innych firm z problemem nagrzewania się hali (wiadomo – blaszak). Mamy jednak dostępną klimatyzację uruchamianą latem. Rano mamy otwarte okna, ale gdy robi się goręcej to je zamykamy aby klimatyzacja działała lepiej (niestety przy otwartych oknach całego Białogardu nie damy ochłodzić - przepraszamy) Tak – dbamy o naszych pupili. Również szefostwo je ma. Wśród naszych pupili są różne zwierzątka: popularne psy i koty, ale też mniej popularne jak węże i myszki też się znajdą. Jeden z naszych Managerów jest niesamowitym karpiarzem – ale zawsze wypuszcza złowione ryby z powrotem do jeziora.

@Grzegorz D.

Część 2: Łamanie przepisów prawa – niestety to nie u nas (a tym bardziej nie łamanie przepisów BHP). Kontrole, które mieliśmy przez te 12 lat to potwierdzają, a zgodność z przepisami prawa to nasz priorytet. Na koniec dla podsumowania – nie oczekujemy, że wszyscy będą zachwyceni sposobem prowadzenia przez nas Firmy i warunkami pracy czy płacy. Każdy w tym zakresie może podejmować swobodne i niezależne decyzje na temat swojej przyszłości i gdzie chce ją spędzić. Jeżeli ktokolwiek zauważył jakąkolwiek nieprawidłowość to prosimy o jej zgłoszenie. Zależy nam na dobrej komunikacji i jak najlepszym zrozumieniu problemów dlatego każdy pracownik ma wiele sposobów na zgłoszenie swoich uwag, a co tydzień na spotkaniu pracowniczym możemy je wyjaśnić. Jeżeli jest coś co możemy poprawić to czekamy na wasze konstruktywne uwagi. Droga osobo rozważająca u nas zatrudnienie - przyjdź i dopytaj - nie kształtuj swojej opinii w oparciu o wpisy w internecie. U nas na starcie dostaniesz umowę próbną. Zobaczysz czy Ci się spodoba, czy też nie i sam/a zdecydujesz. Jest to najlepszy sposób na sprawdzenie. My się cieszymy, że większość naszych pracowników jest z nami od praktycznie samego początku lub mają staż ponad 6cio letni (na 12 lat naszego funkcjonowania). Pracownicy sami niezmiernie rzadko odchodzą, a my sami często zatrudniamy tylko na sezon bo trzon pracowników pozostaje stały od lat. Droga Sosenko – wolność słowa ma swoje granice i prawo zakazuje wypowiedzi zawierające pomówienia i oszczerstwa. Jest nam niezmiernie przykro z powodu wypisanych stwierdzeń, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Preferujemy wyjaśnienie jakichkolwiek uwag bezpośrednio, a z naszego doświadczenia wiemy, że często niezrozumienie przepisów prawa jest powodem nieporozumień i wątpliwości. Jesteśmy dla Was i w takich momentach zapraszamy do nas jeżeli macie pytania czy wątpliwości.

taka jedna
@Sosenka

Dzień dobry ! Pracowałam kiedyś w firmie VALASSIS kilka lat temu. Praca nie była zbyt ciężka. Praca za najniższą krajową . A co do nadgodzin zawsze za nie zapłacili !!! Dodam jeszcze , że pracownicy tymczasowi dostali miłą niespodziankę na święta Bożego Narodzenia w postaci paczki świątecznej i to było ze strony firmy bardzo miłe.

Marlena

(usunięte przez administratora) Boicie się prawdy? I tak wszyscy wiedzą jaki pseudo zakład prowadzicie tutaj. (usunięte przez administratora)

@Marlena

Droga Marleno, Odpowiadając na pytanie: Nie - nie boimy się prawdy. Jeżeli rzeczywiście jesteś byłym pracownikiem to wiesz dobrze sama ile miałaś okazji do tego aby ją wyrazić - spotkania z Team Leaderem, cotygodniowe spotkana z wszystkimi pracownikami i kierownictwem, ja mający otwarte drzwi (a przepraszam - nie mam ich w ogóle). Co do zasady jesteśmy tutaj dla pracowników i zawsze zachęcamy do otwartości i szczerości. Zachęcamy do tego gdziekolwiek teraz jesteś - zawsze to lepsze niż wracanie do przeszłości na go work po rozstaniu. Co do pseudofirmy - zachęcamy do otwarcia własnego biznesu i prowadzenia jej tak jak zawsze myślałaś że się powinno firmę prowadzić. My w tym zakresie nie mamy sobie nic do zarzucenia. Pozdrawiamy życząc samych sukcesów

Marlena
@Grzegorz D.

Tak, pracowałam u was w 2019 roku. Niestety bardzo krótko :( zdążyliście mnie zwolnić razem z resztą pracowników. Bardzo często robicie czystki i straszycie nimi pracowników. Może i Pan miał oraz nadal ma otwarte drzwi, ale wszyscy się bali przychodzić i coś powiedzieć. Skoro firma jak i jej zarząd nie ma nic do zarzucenia to czemu usuwacie jedno takie komentarze jak "Valassis usuwa negatywne komentarze"?? To już nasuwa wnioski... Przypomnę tylko jedno, ten portal ma celu wyrażenie opinii o zakładzie! Ja jako były pracownik mam prawo zrobić to w anonimowej formie!! Pozdrawiam, ale bez sukcesów dla was.

Zainteresowana
@Marlena

Marlena, o jakie czystki i straszenie nimi chodzi?

Zainteresowana
@Marlena

Marlena - możesz jaśniej - "wszyscy się bali przychodzić i coś powiedzieć". Kto to wszyscy i czego bali się powiedzieć? O co Ci chodzi???

@Marlena

Pani Marleno, Proszę spojrzeć zatem na swoją umowę o pracę. Czy była to umowa na czas określony? Czy "zwolnienie" Pani pokrywa się z datą obowiązywania umowy na czas określony? Kilka razy w roku zatrudniamy osoby na umowach o pracę na czas określony. Jasno określamy, że jest to zatrudnienie czasowe. Czasami osoby zostają z nami na dłużej, ale zawsze jest to powiązane z wynikami jakie uzyskują. Umowy na czas określony mają to do siebie, że się kończą. Tak prawdopodobnie było w Pani przypadku. Nigdy nie robiliśmy "czystek" i jest to oszczerstwo i pomówienie, ale rozumiem, że internet zachęca do tego. Ciężko z tym walczyć bo każdy może napisać co chce - bez faktów, bez danych. Jak Pani widzi - odpowiadam na każde pytanie. Może Pani nie być zadowolona z uzyskanej odpowiedzi, ale zawsze staram się być sprawiedliwy. Nie mam sposobu na zadowolenie wszystkich, ale kto nie rozmawia to sam zabiera sobie możliwość osiągnięcia celu rozmowy. Firma Valassis nie jest właścicielem serwisu "Go Work" ani nie jest administratorem tej strony. Zarzucanie nam usuwania negatywnych komentarzy jest kolejnym oszczerstwem w naszym kierunku, które może wynikać z nieznajomości wszystkich faktów na temat, na który się wypowiada. My nigdy nie usuwaliśmy żadnych komentarzy publikowanych w tym portalu - nie mamy takich możliwości. Ja jestem w pełni świadomy, że portal "Go Work" jest do wyrażania opinii, ale wolność słowa nie pozwala na pomówienia i oszczerstwa. Proszę zamiast kliknąć pole "akceptuję regulamin serwisu" po prostu go przeczytać. Par 4 pkt 6. co nieco wyjaśni, ale warto przeczytać całość. Zapoznanie się z wszystkimi faktami czasami pomaga w zrozumieniu i uniknięciu nieporozumień. Pozdrawiam i życzę zdrowia i samych sukcesów.

T
@Zainteresowana

O zwolnienia grupowe?

Vwciento

Witam. Dla tych co myślą że praca jest miła,łatwa i przyjemna to w sumie mało się mylą. Praca jest monotonna. Sama praca jako wykonywana czynność nie jest czym na co chciała bym zwrócić uwagę. Chodzi o warunki w jakich się pracuje i wszech obecna manipulację i obłudę ze strony liderów. Na hali jest gorąco jak w piekarniku, klima nie działa, jeden wielki paradoks nie zakład pracy. Ostatnio u nas powstały związki zawodowe więc wielki nasz dyrektor jak i inni jego polegli wyżej stojący tzw. Stopniem robią nam pod górkę, wielka obraza. Chciał nam zablokować świadczenia świąteczne. Jakim trzeba być człowiekiem aby nie dac mu ich własnych pieniędzy. Nie polecam tej firmy.... Lepiej szukać innej pracy.

T
@Vwciento

To prawda

@Vwciento

Niestety nie wszystko co widzi i obserwuje się w pracy jest dokładnie takie jak człowiek myśli, że jest. Tak - latem jest gorąco. Skoro na dworze jest upał to i u nas jest gorąco. Jest klimatyzacja i jest używana latem niestety nie schłodzimy hali do 19 stopni czy nawet 23 jeżeli na zewnątrz jest 30 stopni w cieniu, a czasami ponad 40 na słońcu (jesteśmy na otwartym terenie i są dni gdy na termometrze zewnętrznym brakuje skali). Musielibyśmy podać tak zimne powietrze, że większość osób siedzących pod nawiewami klimatyzacyjnymi musiała by marznąć. Odnośnie bonów na święta. Nie wszystkie informacje możemy przekazać, a sprawa była bardziej skomplikowana. Zgodnie z regulaminem ZFŚS do zatwierdzenia wypłaty środków niezbędne są 4 podpisy i strona Valassis była gotowa do podpisania dokumentów, ale potrzebne są ważne podpisy każdej ze stron. Finalnie wszystkie środki zostały wypłacone zgodnie z prawem i regulaminem i trafiły do każdego pracownika. Jest nam przykro, że musieliście przeżywać stres związany z tym tematem. Ze Związkami stworzyliśmy taki regulamin, który (mamy nadzieję) będzie sprawdzał się i nie będzie prowadził do niepotrzebnych napięć i komplikacji, które byłyby odczuwalne przez naszych pracowników. Odnośnie Związków Zawodowych - jak wiecie są u nas od lat. W tym czasie, o którym była mowa jeden się rozwiązał, w jego miejsce powstał kolejny. Na bieżąco pracujemy ze Związkami we wszystkich sprawach regulowanych ustawą i tych, które Związki podnoszą. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie nasze decyzje będą wzbudzały zadowolenie i entuzjazm, że ciężko jest zadowolić każdego. Zachęcam do merytorycznej rozmowy i informacji zwrotnych na bieżąco, na miejscu - jest do tego wiele okazji u nas w Firmie - ja mogę jedynie zachęcać do otwartej rozmowy. Podsumowując - staramy się, aby każdy z naszych pracowników był zadowolony. Otwarcie od początku istnienia mówiliśmy o naszych warunkach płacy i pracy, o wymaganiach względem pracowników oraz o zasadach jakie należy przestrzegać. Tak jak i wtedy, tak i teraz, każdy ma prawo podjąć decyzję dotyczącą współpracy. Liczymy, że zostaniecie z nami i pomożecie nam tworzyć jak najlepsze miejsce pracy.

Czy można liczyć w Valassis Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Anna Janas, HR&Admin Manager

Niestety w chwili obecnej nie zapewniamy pracownikom prywatnej opieki medycznej.

Sokoły
@Anna Janas, HR&Admin Manager

Dużo rzeczy nie zapewniacie, prawda? Ćwiczcie pozy przed lustrem bo może kiedyś w UWADZE będziecie. Nie pozdrawiam.

Zobaczymy

ostatnio pojawiło się zdjecie z jednym z team leaderów na spotkaniu, moje pytanie brzmi dlaczego nie ma ani jednej osoby skanującej same wyższe oaoby? To ze ten team leader traktuje z góry osoby na skanie to wiadomo od dawna,ale skoro jest już jakieś spotkanie to powinniśmy tez być przynajmniej zaproszeni. I dlaczego osoba przebywająca na L4 uczestniczyła w spotkaniu? Zostanie to zatajone czy macie zamiar cos z tym zrobić?

Zobaczymy

czyli rozumiem ze jeśli będę na l4 to mogę pojawiać się w miejscach publicznych przy innych pracownikach i nie będą wyciągnięte żadne wnioski,chociaż przełożeni będą o tym wiedzieć??

@Zobaczymy

Droga @Zobaczymy Po pierwsze: nie ingerujemy w prywatne życie naszych pracowników. To co robią po godzinach pracy zależy tylko i wyłącznie od nich samych i to oni decydują co i z kim robią. Po drugie: O kontrolę zwolnienia lekarskiego może wystąpić z wnioskiem ZUS lub pracodawca podejrzewający, że zwolnienie zostało wystawione niezgodnie z przeznaczeniem. --> My znamy fakty, a Pani tylko domysły, których pozwolimy sobie nie komentować bo pracownik ma prawo do pełnej anonimowości Po trzecie: korzystamy i będziemy korzystać z wyżej wymienionego uprawnienia do kontroli zwolnień. Po czwarte: Portal Go Work nie służy do roztrząsania osobistych spraw naszych pracowników. Zalecamy komunikację bezpośrednią z pracownikiem, Team Manegerem lub inną osobą z kadry zarządzającej.

Anna Janas
@Zobaczymy

Witam, myślę, że poniżej, kolega udzielił Pani wyczerpującej informacji na ten temat. Jeżeli dalej ma Pani jednak wątpliwości, zapraszam na spotkanie do biura.

Pytanie :

Ile osób zostało już zwolnionych ?

@Pytanie :

Niestety nie podajemy takich danych na Go Work. Naszym celem jest ochrona miejsc pracy i dbanie o jak najlepsze warunki pracy. Pomimo tego od ponad 12 lat po Białogardzie "chodzi" co jakiś czas plotka "troskliwych obywateli", że się zamykamy, że wszystkich zwalniamy, że się przenosimy, że zmieniamy nazwę itp. itd. My nie bacząc na tę plotkę spokojnie dalej funkcjonujemy, a większość naszych pracowników jest z nami od 2008 roku. Covid negatywnie wpływa na nas jeżeli chodzi o otrzymywane ilości, niemniej jednak nasze działania mają na celu ochronę jak największej ilości miejsc pracy i we współpracy z naszymi pracownikami i pomimo "złośliwych wróżb ludzi z zewnątrz" nadal wynajmujemy tę samą powierzchnię Inkubatora Technologicznego w Białogardzie.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Valassis Sp. z o.o.?

HR&Administration Manager

Witam, Dodatkowe nagrody w Valassis sp. z o.o. obejmują: - Regulaminowa premia kwartalna na wyniki - Nagrody kwartalne i roczne dla najlepszych pracowników (nagroda finansowa + dodatkowe dni wolne) - Wyróżnienia okazjonalne (tzw. spot on) - nagroda finansowa w postaci karty podarunkowej - Świadczenia z ZFŚS (zapomogi z okazji świąt - 2x w roku, świadczenie za "wczasy pod gruszą" - świadczenia finansowe - Udział w imprezach integracyjnych - Klub urodzinowy - Karty podarunkowe z okazji urodzenia dziecka

Niezadowolony

Firma wam nie odpowiada ?!!! Proszę skierować się z informacjami na stronę!!!!

Teresa
@Niezadowolony

A jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w Valassis Sp. z o.o.? Napisz proszę, co podoba Ci się lub nie podoba w tym miejscu. Z chęcią poznam Twoją opinię.

Iga
@Teresa

Czasy niewolnictwa już dawno się skończyły. Ale nie w tej firmie

NieIga
@Iga

@iga pracuję w Valassis i nie mam pojęcia o co ci chodzi. Nikt mnie nie zmusza do pracy tutaj. Nikt mnie nie goni i nie stoi mi nad głową. Wiem na co się godzę pracując w Valassis (ile płacą podstawy ile premii i za co). Pracowałam tez w innych firmach i chyba tylko ktoś kto nigdy w życiu nie pracował może mówić o niewolnictwie pisząc o tej firmie. To że są normy to jest normalne. Za coś przecież ci płacą a nie za przyjście i siedzenie. Internet pozwala na publikowanie największych bzdur. Kto tak cię zniewalał w tej firmie?

Teresa
@NieIga

Po Waszych postach wyraźnie widać, jak zupełnie różne można mieć opinię na temat tego samego pracodawcy. @NieIga, bardzo się jednak cieszę, iż akurat Tobie praca w Valassis w jakiś sposób odpowiada. Napomknęłaś coś mimochodem o premii. Powiesz coś więcej właśnie o systemie premiowania w tej firmie?

Ona
@Teresa

Jeśli zeskanujesz odpowiednią ilość, to masz premię. Jak nie wyrabiasz normy, to ciebie wywalają.

@Ona

Uzupełniając powyższą informację: Premia jest naliczana miesięcznie i wypłacana po zakończeniu kwartału. Premia obliczana jest w oparciu o wynagrodzenie brutto pracownika. Premia uwzględnia trzy wskaźniki: jakość, produktywność i absencje. Pracownicy są na bieżąco informowani o osiąganych wynikach, więc mogą codziennie pracować nad efektywnością. Co kwartał premie są wypłacane około 80% zatrudnionych.

Pracowita
@HR&Admin Manager

Ile bonów należy zeskanować w ciągu godziny lub całego dnia pracy by zmieścić się w normie?

@Pracowita

Witam, Liczba kuponów do zeskanowania na godzinę jest zmienna. Normy są ustalane w odstępach tygodniowych, dla każdego klienta osobno. Obsługujemy różnych klientów i różne promocje. Nie każdy otrzymany kuponów jesteśmy w stanie przetworzyć w tym samym czasie. Dla niektórych klientów normą jest 15 kuponów na godziną, podczas gdy dla innych jesteśmy w stanie procesować od 1000 do 1500 w ciągu godziny.

Pracowita
@HR&Admin Manager

Czyli jeden kupon nie może być skanowany dłużej, niz 3,5 sekundy? Bo jak dłużej będę skanowała, to nie wyrobię się w normie, na to wychodzi. Należy w tym czasie dodatkowo te bony jakoś porządkować?

@Pracowita

Tak jak wyjaśniłam powyżej, każda promocja/każdy klient jest traktowany indywidualnie. Nowozatrudniona osoba powinna skupiać się przede wszystkim na jakości, czyli unikać błędów. Nowozatrudnione osoby biorą udział w szkoleniu, mają opiekunów wyznaczonych. Proszę się nie martwić na zapas, prędkość przychodzi z czasem.

Co wchodzi w socjal Valassis Sp. z o.o.?

HR&Admin Manager

Pracownicy Valassis sp. z o.o. korzystają z takich benefitów, jak: - dofinansowanie do "wczasów pod gruszą" - "zapomoga" z okazji świąt (2x w roku) - eventy firmowe zgodnie z kalendarzem wydarzeń (np. Wigilia, wyjazdy, konkursy, klub urodzinowy) - 30-minutowa niepłatna i niewliczana do czasu pracy przerwa lunchowa - ruchomy czas pracy (możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy 6 a 7 rano) - upominki w związku z przejściem na emeryturę, zmianą stanu cywilnego, narodzinami dziecka - nagrody jubileuszowe - wyróżnienia (bony podarunkowe) - nagrody kwartalne - nagrody roczne Cały czas pracujemy nad uatrakcyjnianiem naszej oferty dla Pracowników!

Ktoś

Kadra (usunięte przez administratora) osoby rekrutujące. Po rozmowie o pracę zadzwonią do państwa(około tydzień później), poinformują, iż są państwem zainteresowani, wyślą na badania lekarskie(które, powiedzmy sobie szczerze, bardzo długo trwają) i potem co? Cóż, kiedy zacznie się zbliżać termin rozpoczęcia pracy, zaczną kłamać, iż "kupony nie doszły", kiedy inni, nowi pracownicy zaczną pracę zgodnie z terminem. Następnym razem polecam bycie szczerym. Zwykłe "nie ma miejsc", bądź po prostu "nie jesteśmy panem zainteresowani" będzie o wiele bardziej profesjonalne i ludzkie. Życzę mniej gadania o córeczkach i innych bzdurach, a więcej pracy nad sobą ;)

Iga
@Ktoś

Zgadzam się z tym

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Valassis Sp. z o.o.?

Takie życie

1. Rozmowa. Panie będą zainteresowane dlaczego chcesz tam pracować, jakie masz doświadczenie itd. Zadadzą jeszcze pytania po angielsku takie jak np "czym zajmuje się firma?". 2. Egzamin z Excela. Z kuponów trzeba jak najszybciej wpisać kod kreskowy. 3. Egzamin zręcznościowy. Na kartce będą zeskanowane kupony oraz woreczek z kuponami. Będzie trzeba dopasować kupony z worka do tych na kartce. 4. Wiadomość o tym, że wyniki rekrutacji będą za około tydzień. 5. Wiadomość, iż się dostałeś/aś. 6. Wysłanie na badanie lekarskie. 7. Zlanie Twojej osoby ;---)

Olga

Szkoda, że niektóre osoby nie potrafią docenić pracy w bardzo dobrej firmie tylko szukają pretekstu żeby narzekać.

BINIK
@Olga

"szukają pretekstu aby narzekać" wy się tam wyzej na stołku Boga nie boicie. Przestańcie udawać i manipulować ludźmi że wszystko robicie zgodnie z prawem. A nie udawać że jest wszystko ok. Na szczęście dla nas pracownic na zaklad weszla inspekcja pracy. Teraz juz mozemy byc pewni ze zakald zrobi sie normalny zgodny z prawem pracy. Pozdrawiam

@Janettzeliszczak36, czy możesz swoją wypowiedź napisać w sposób spokojny i bardziej zrozumiały? Obecnie nie do końca można zrozumieć całą opisaną przez Ciebie sytuację. Rozumiem, że zastąpiłaś dwie dziewczyny, które na co dzień sprzątają w zakładzie Valassis i tu rodzi się pytanie, czy były to Twoje koleżanki? Szefostwo firmy zgadza się na takie zastępstwa? Kolejna niezrozumiała kwestia Twojej wypowiedzi to opisana przez Ciebie sytuacja z policją, która nakazała Ci stawić się w celu wyjaśnienia. Miałaś przejść obowiązkowe szkolenie z pierwszej pomocy? Kierownicza, którą wspominasz w komentarzu informowała Cię o dacie i miejscu tego szkolenia? Dlaczego od razu nie zadzwoniłaś do kierowniczki z opisem sytuacji i wezwaniem przez policję tylko podjęłaś decyzję o tym, że w pracy zastąpi Cię Twój narzeczony? Jak widzisz Twój wpis rodzi wiele pytań, dlatego, proszę, abyś sprecyzowała swoją wypowiedź w tym temacie.

@Anna

Anna Pani Żaneta to nawet nie wie dla kogo pracowała. Valassis kupuje usługę sprzątania i nie ma nic wspólnego ze zgadzaniem/niezgadzanie sie na zastępstwa bo to decyzja firmy sprzątającej. Kierowniczka o ktorej mówi to pani sprzątająca ktora tam pracuje juz jakis czas repetujące firmę sprzątająca a nie Valassis. Valassis zatrudnia na umowę o prace i nie zgadza sie na zastępstwa pracownikow przez ich narzeczonych i innych członków rodziny

różą
@Anna

bardzo przepraszam jeśli uraziłam czyjeś uczucia,ale chodziło mi raczej o zachowanie SZANOWNEJ PANI BEATY KIEROWNICZKI,KTÓRA BARDZO ŻLE mnie potraktowała,choć do niej dzwoniłam i powiadamiałam o zaistniałej sytuacji,która nie było to z mojej winny,bo o wszystkim dopiero dowiedziałam się pójściu na policję w tym samym dniu kiedy miałam pójść do pracy.a wiadomo że jeśli policja wzywa to raczej trzeba się u nich wstawić..bardzo przepraszam za moje złe opinie.bardzo mi przykro,i bardzo przepraszam o niezrozumiały opis byłam bardzo zdenerwowana jej zachowaniem, serdecznie przepraszam kierownika rogowskiego,lecz jej nie będę przepraszać,bo w niczym tu wobec niej nie zawiniłam.

Janusz
@różą

Żeby wszystko jasno sprecyzować. Czy pracowałaś w firmie Valassis, czy tylko w firmie zewnętrznej, która była wynajęta do wykonanej usługi na rzecz firmy, której dotyczy wątek główny? Abyśmy dobrze się zrozumieli, to proszę o sprecyzowanie Twoich wypowiedzi.

Janettzeliszczak36

Choć byłam u was jeden dzień zastępować dwie tam dziewczyny które sprzątają waszym zakładzie valassis to atmosfera tam u was jest bardzo zła w wlazienkach są zainstalowane kamery gdzie nie powinno być bo to intymne miejsce,a są i kierowniczka Beata o nią mi tu szczególnie chodzi, na początku jak byłam i pokazywala mi co mam tam sprzątać było w porządku ale późno wieczorem zadzwonił do mnie telefon,to była Policja z Karlinie zażądali żebym się u nich zjawiła 2 sierpnia o godzinie 8:30 bo chcą mi zadać pytanie z związku z szklenie z udzielenie pierwszej pomocy nie stawie się groziło mnie ukaraniem mandatem, więc poszłam no i dzwonię do tej kierowniczki Beaty że nie będę mogła ją przyjść i że może za mnie być mój narzeczony,a ona do mnie z wydarła się z gębą i nie pozwoliła aby on był za mnie była wściekła ubliżyła mi i poniżyła do mego szefa powiedziała ona jest nienormalna kogo pan mi tu dał,kim jest,. Kim jestem jestem wnuczką księcia Jabłońskiego.to powiedziałam nie przychodzę.chce aby ona została usunięta ze stanowiska kierownicze go. Nie nadaje się być nią żądam przeprosin z jej strony publicznie oraz zadość uczynienia w wysokości 1000zl od zakładu valassis za poniesione szkody moralne.

@Janettzeliszczak36

W Valassis kamer w toaletach nigdy nie było. Pani Beata to pracownik firmy sprzątającej INWEMER a nie Valassis. INWEMER świadczy usługi sprzątania na terenie Valassis. Valassis powinno zażądać od Pani zadośćuczynienia za oczernianie imienia firmy w wysokości 10000

różą
@Tytaknaserio?

przepraszam za moje wypowiedzi.

@Tytaknaserio?, dziękuję za sprecyzowanie tego, co napisał poprzedni użytkownik. Jeżeli masz wiedzę na temat pracy bezpośrednio w firmie Valassis to chciałabym, abyś podzielił się z nami, jak oceniasz to miejsce pracy? Co możesz napisać dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie?

To prawda osoby tzn. liderki to zadufane w sobie paniusie ! jedynie pani Monika to sympatyczna osoba Ania S. czy Dana to katastrofa zadufane w sobie strasznie ! ę ą co to nie ja !! i wiele innych osób !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! praca okropna, szukają tylko naiwnych a i tak ludzie nie chcą tam pracować !!! nie polecam pracy w tej firmie i bo szkoda zdrowia i czasu na taką firmę !!!

róża
@anonymous

byłam u was jeden dzień w tej waszej firmie,i powiedziałam sobie po tym jak mnie wieczorem potraktowała ta wasza kierowniczka BEATA,bo chciałam wolne i powiedziałam do niej,że dziś czyli we czwartek nie mogę przyjść,bo policja mnie wezwała z projektem związany,w 2013 roku,i musiałam być u nich,to ona nie tyle potrafiła nie zrozumieć,to jeszcze wydarła swoją niewyparzoną gębę,to jeszcze mnie nawyzywała do Andrzeja rogowskiego,kierownika inwerter,powiedziała,że - ona jest kierowniczką..tyle że ja wszystkich przewyższam jestem wnuczką księcia jabłońskiego.. nie jestem jej przełożoną,i ja już tam do was nie przyjdę.to istny macie (usunięte przez administratora) koncentracyjny.. a nie normalny zakład pracy.do psychiatry powinno się ich dać.

@róża

@ anonymous - Beata to nie kierowniczka Valassis tylko osoba sprzątająca Firmę Valassis pracująca dla firmy zewnętrznej jaka jest INWEMER. Widzę ze Pani nie wie nawet dla kogo pracuje. Prosze spojrzeć na swoją umowę i zobaczyc z kim ja Pani podpisała. Proszę nie pisać o naszej firmie (usunięte przez administratora) koncentracyjny skoro ma Pani problemy z firmą w której się Pani zatrudniła a którą nie jest Valassis. Na terenie Valassis moze Pani była ale pracowała Pani dla INWEMER i Pani Beata również jest pracownicą firmy INWEMER.

Zostaw merytoryczną opinię o Valassis Sp. z o.o. - Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

• Jak się pracuje w Valassis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Valassis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valassis Sp. z o.o.?

Valassis Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kołobrzeska 56
    78-200 Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Valassis Sp. z o.o.