medros

Kobielice

Opinie o medros

jaro 2011-11-13 15:59
Pracowałem tam półtora miesiąca bo tylko tyle wytrzymałem w tym kieracie i powiem tylko tyle, to jest obóz pracy, wypłaty marne. Co do pracowników, to boją się krytykować tą sytuację z braku lepszych widoków na pracę, siedzą cicho.
kozak 2014-08-28 18:50
Oboz pracy. Kamer wiecej niz pracowników i tylko chodza i gonią ludzi jak psy. jeszcze do tego wstawanie o 3 rano zeby na 4 do roboty isc. Robota po 10godz a nawet po 12. Mało płacą jak na taka robote jak w kamieniołomach zapierdol zapierdol i jeszcze raz zapierdol. Nie badzcie desperatami i omijajcie ken małpi gaj zdaleka.
kozak 2014-08-28 18:50
szymon 2015-09-08 13:07
w zyciujeszcze nie widzialem takiej roboty, zeby isc do kibla to trzeba sie pytac czy mozna, przerwa 15 minut z dojsciem przez cala hale kazdy osobno zeby produkcja szla a jak przedluzysz o minute to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kamera gdzie nie spojrzysz i rob na dwoch maszynach latajac od jednej do drugiej, jednym slowem horror
ciekaw 2015-10-05 20:40
powiedzcie pracował u was taki ( usunięte przez administratora ) czym się zajmował
gowno 2015-12-04 09:24
żałość firma nie słowna ,kalendarz to dla nich coś co nie istnieje. nie terminowa Ostrzegam przed zamówieniami u nich.
ogarnijciesie 2016-04-04 17:21
NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.!!!!!! BRAK SZACUNKU DO LUDZI.!!!! NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.!!!!!! BRAK SZACUNKU DO LUDZI.!!!! NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.!!!!!! BRAK SZACUNKU DO LUDZI.!!!!
maro86 2016-05-11 18:09
siema. Mam pytnie czy przyjmują obecnie do tej firmy? Jesli tak to na jakie sanowisko itp. ?
edek 2016-05-22 13:36
chlopie daj sobie spokój tam zajada kazdego lepiej isc sie powiesic niz tam robic
edek 2016-05-31 18:04
konkretny przyklad?
-brak szacunku i kultury pracownikow i przełożonych po prostu chamstwo typu przeklenstwa na hali i ciagle poganianie kogos jak psa
-rozumiem kamery sa juz w prawie kazdym zakladzie ale nie po kilka sztuk na jednym stanowisko co to jest jakies show czy robota?
-nie mozna nawet spokojnie zjesc zeby isc na przerwe śniadaniową trzeba sie prosic i w ciagu 15 minut od pozwolenia juz pracowac co jest smieszne bo w moim przypadku musialem przejsc cala hale zeby dostac sie do szatni
-proszenie sie o pojscie do toalety tez nie jest normalne nigdzie sie z takim czyms nie spotkalem zeby trzeba bylo sie pytac majstra czy mozna isc sie wylac haha
-pierwszy raz w zyciu widzialem zeby spawacze spawali bez masek to chyba tylko u was
-temperatura na hali w lato wynosi 50 stopni zadnej wentylacji nawet okna i drzwi pozamykane to nie sa warunki do pracy
-szatnia w oplakanym stanie dwa prysznice na tylu ludzi
-a tak poza tym to zapierdol kto u was robi skad macie tylu niewolnikow to ja nie wiem
Podsumowujac to nikt normalny u was nie wytrzyma i ostrzegam wszystkich ktorzy chca tam pracowac dajcie sobie spokoj bo ta robota tam nie jest warta zadnych pieniedzy
Zostaw swoją opinię o medros - Kobielice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie medros