medros

Kobielice

Opinie o medros

jaro 2011-11-13 15:59:43
Pracowałem tam półtora miesiąca bo tylko tyle wytrzymałem w tym kieracie i powiem tylko tyle, to jest obóz pracy, wypłaty marne. Co do pracowników, to boją się krytykować tą sytuację z braku lepszych widoków na pracę, siedzą cicho.
kozak 2014-08-28 18:50:55
Oboz pracy. Kamer wiecej niz pracowników i tylko chodza i gonią ludzi jak psy. jeszcze do tego wstawanie o 3 rano zeby na 4 do roboty isc. Robota po 10godz a nawet po 12. Mało płacą jak na taka robote jak w kamieniołomach zapierdol zapierdol i jeszcze raz zapierdol. Nie badzcie desperatami i omijajcie ken małpi gaj zdaleka.
kozak 2014-08-28 18:50:55
szymon 2015-09-08 13:07:18
w zyciujeszcze nie widzialem takiej roboty, zeby isc do kibla to trzeba sie pytac czy mozna, przerwa 15 minut z dojsciem przez cala hale kazdy osobno zeby produkcja szla a jak przedluzysz o minute to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kamera gdzie nie spojrzysz i rob na dwoch maszynach latajac od jednej do drugiej, jednym slowem horror
ciekaw 2015-10-05 20:40:43
powiedzcie pracował u was taki ( usunięte przez administratora ) czym się zajmował
gowno 2015-12-04 09:24:52
żałość firma nie słowna ,kalendarz to dla nich coś co nie istnieje. nie terminowa Ostrzegam przed zamówieniami u nich.
były pracownik 2016-03-21 14:38:03
praca tam to kompletny horror, jesteś non stop pod okiem kamer, obserwowany, nie możesz ani na sekunde byc bez roboty, brygadzisci totalnie nieogarnieci emocjonalnie, pozdrawiam pana tadka który raz, zachowuje się jakby żona mu nie dawała, non stop coś mi nie pasuje, robi wielką łaske że ktoś chce iść na przerwe sniadaniowo ktora trwa 15 min i jest liczona na zegarku, kierownictwo tez dziwni ludzie, co szedłem do biura i chciałem coś załatwic to nigdy wprost nie dostawałem odpowiedzi, zapieprz zapieprz i jeszcze raz zapieprz, a za ta kase... zarobki około 2200/2400 ale psychika siada po miesiącu pracy tam, nie polecam, omijajcie to szerokim łukiem!
rzeczoznawca 2016-04-04 17:17:32
opisujemy tutaj pracę tam, a nie jakoś ich wyrobów, co z tego że jakość, jak ludzie tam traktowani są jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyjmą cię a po 2óch miesiącach zwolnią tak na prawdę bez powodu, brygadzisci poje**** szczególnie jak wyżej P. Tadek. Napluł bym mu chętnie w twarz ale to nie na mój poziom. Nie polecam pracy tam, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy, 2 prysznice na cały zakład, szkoda że zamiast montowania miliona kamer na zakładzie nie zamontowali tak jeszcze z 2óch pryszniców. Bardzo negatywne podejście do pracownika, olewają cię, a jak nie wiesz co masz robić i idziesz pytać o robotę to mają wielkie pretensje. Nie warto tracić czasu i sił na tą pracę a tym bardziej poświęcać swój czas, komuś kto tego nie docenia. Praca pracą, ale szacunek człowiekowi się należy, tam tego brak. NIE POLECAM !!!!!
ogarnijciesie 2016-04-04 17:21:40
NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.!!!!!! BRAK SZACUNKU DO LUDZI.!!!! NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.!!!!!! BRAK SZACUNKU DO LUDZI.!!!! NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.!!!!!! BRAK SZACUNKU DO LUDZI.!!!!
maro86 2016-05-11 18:09:59
siema. Mam pytnie czy przyjmują obecnie do tej firmy? Jesli tak to na jakie sanowisko itp. ?
edek 2016-05-22 13:36:48
chlopie daj sobie spokój tam zajada kazdego lepiej isc sie powiesic niz tam robic
edek 2016-05-31 18:04:11
konkretny przyklad?
-brak szacunku i kultury pracownikow i przełożonych po prostu chamstwo typu przeklenstwa na hali i ciagle poganianie kogos jak psa
-rozumiem kamery sa juz w prawie kazdym zakladzie ale nie po kilka sztuk na jednym stanowisko co to jest jakies show czy robota?
-nie mozna nawet spokojnie zjesc zeby isc na przerwe śniadaniową trzeba sie prosic i w ciagu 15 minut od pozwolenia juz pracowac co jest smieszne bo w moim przypadku musialem przejsc cala hale zeby dostac sie do szatni
-proszenie sie o pojscie do toalety tez nie jest normalne nigdzie sie z takim czyms nie spotkalem zeby trzeba bylo sie pytac majstra czy mozna isc sie wylac haha
-pierwszy raz w zyciu widzialem zeby spawacze spawali bez masek to chyba tylko u was
-temperatura na hali w lato wynosi 50 stopni zadnej wentylacji nawet okna i drzwi pozamykane to nie sa warunki do pracy
-szatnia w oplakanym stanie dwa prysznice na tylu ludzi
-a tak poza tym to zapierdol kto u was robi skad macie tylu niewolnikow to ja nie wiem
Podsumowujac to nikt normalny u was nie wytrzyma i ostrzegam wszystkich ktorzy chca tam pracowac dajcie sobie spokoj bo ta robota tam nie jest warta zadnych pieniedzy
Zostaw swoją opinię o medros - Kobielice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie medros