logo MJ Governess

MJ Governess

Opinie o MJ Governess

Agnieszka 2012-06-13 15:06:41
Rekrutacja to jakiś żart. Kobieta prowadzącą rozmowę zachowywała się jak typowa głupiutka blondynka. Machała nóżka i potrząsała włosami używając tonu. którym ludzie zwykle rozmawiają z dziećmi.
Sposób prowadzenia rekrutacji totalnie nieprofesjonalny: umawianie ludzi w zbyt krótkim odstępie czasu - 20min, tak że kolejne osoby przychodziły i czekały aż skończy poprzednik. Pani nie orientowała sie na jakie stanowisko zostałam zaproszona... z szukaniem odpowiedniego cv tez trochę zeszło. Pytania chaotyczne, nieprzemyślane i na pewno nie przygotowane przez profesjonalistę. W końcu przerwanie rozmowy w połowie bo czekali inni..
Anna 2016-03-17 14:38:16
Zgadzam się z przedmówczynią. Kompletnie niepoważna Pani Właścicielka, poważnej Agencji. Pytania wyuczone dotyczące rozwoju dziecka. Nie pozwala wypowiedzieć się do końca, raz po raz uśmiechając się i potakując myśląc zapewne że dodaje osobie pewności siebie. Takiej rozmowy kwalifikacyjnej, nigdy jeszcze nie przeżyłam i oby nigdy już mi się nie zdarzyła. Szczerze, nie polecam!
Zostaw swoją opinię o MJ Governess - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJ Governess