logo MJ Governess

MJ Governess

Opinie o MJ Governess

Agnieszka 2012-06-13 15:06
Rekrutacja to jakiś żart. Kobieta prowadzącą rozmowę zachowywała się jak typowa głupiutka blondynka. Machała nóżka i potrząsała włosami używając tonu. którym ludzie zwykle rozmawiają z dziećmi.
Sposób prowadzenia rekrutacji totalnie nieprofesjonalny: umawianie ludzi w zbyt krótkim odstępie czasu - 20min, tak że kolejne osoby przychodziły i czekały aż skończy poprzednik. Pani nie orientowała sie na jakie stanowisko zostałam zaproszona... z szukaniem odpowiedniego cv tez trochę zeszło. Pytania chaotyczne, nieprzemyślane i na pewno nie przygotowane przez profesjonalistę. W końcu przerwanie rozmowy w połowie bo czekali inni..
Anna 2016-03-17 14:38
Zgadzam się z przedmówczynią. Kompletnie niepoważna Pani Właścicielka, poważnej Agencji. Pytania wyuczone dotyczące rozwoju dziecka. Nie pozwala wypowiedzieć się do końca, raz po raz uśmiechając się i potakując myśląc zapewne że dodaje osobie pewności siebie. Takiej rozmowy kwalifikacyjnej, nigdy jeszcze nie przeżyłam i oby nigdy już mi się nie zdarzyła. Szczerze, nie polecam!
Joanna 2017-02-06 17:57
dziwia mnie te opinie , ja mam zupelnie odwrotne wrazenia.... Pani Monika okazala sie ciepla, szczera, sluchajaca rekruterka, ktora szczerze i wprost opowiada o oczekiwaniach. oferuje wysokie wynagrodzenia, bez zamykania sie na ludzi bez 10 lat doswiadczenia, usmiech i delikatnosc to co mnie ujelo w tej Pani .
Na razie propozycji nie dostalam , ale sama rozmowa, przebieg tego spotkania i kontakt po- wzorowy. Mysle ze te opinie to jakas konkurencja wypisuje.
Zachecam do indywidualnego sprawdzenia, nie zrazajcie sie tym co napisaly tutaj owe Panie.
Nanny 2017-03-09 18:27
Moim zdaniem bardzo miła Pani. Pytania na poziomie, dotyczące rozwoju dziecka, rozmowa choć poważna to w dobrym duchu i w miłej atmosferze. Pani Monika punktualna, nie poganiała, nie miała dziesięciu innych spotkań i nie robiła czegoś na kształt castingu. Absolutnie indywidualne podejście do rozmówcy. Osoba ciepła, aczkolwiek poważna - taka jak powinna być osoba na tym stanowisku. Polecam.
kasia 2017-08-19 21:16
Poszukiwałam niani za pośrednictwem firmy MJ Governess. Podczas spotkania Pani właścicielka zdobyła moje zaufanie . Sprawiała wrażenie osoby profesjonalnej i poważnej. Niestety bardzo się zawiodłam. Osoby przysłane kompletnie nie nadawały się do opieki nad dzieckiem. I tu nie chodzi o to, że nie spełniały jakiś moich oczekiwań. Gdy zgłaszałam swoje uwagi Pani właścicielka była mocno poirytowana. Po ponad miesięcznej współpracy podczas, której zostałam umówiona z dwiema osobami Pani Z MJ Governess wysłał maila, że niestety nie udało jej się znaleźć dla nas kandydatki i wyraziła nadzieję, że uda nam się znaleźć nianię.
Bardzo nieprofesjonalna osoba, niepoważnie traktująca innych ludzi. Zdecydowani nie polecam.
Zostaw swoją opinię o MJ Governess - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJ Governess