NICOLA Maciej Bronikowski

Poznań

Opinie o NICOLA Maciej Bronikowski

anonim 2011-11-13 12:34:22
Bardzo dobrze się pracuje szef docenia starania się.Wielki pozytyw
Jarek 2013-09-10 21:54:24
Nie polecam współpracy z tym panem, jest to osoba skrajnie nieuczciwa. Nie płaci za towar, nie dotrzymuje danego słowa. Mija się z prawdą na każdym kroku. Bez zgody używał mojego znaku towarowego podkładając jakiś fatalne produkty po zakończeniu współpracy.
Radzę bardzo poważnie przemyśleć współpracę z tą firmą i przedewszystkim brać z góry pieniądze za towar!!!!

Ja swoich pieniędzy pewnie już nie odzyskam ale przestrzegam wszystkich przed(usunięte przez administratora)
Wystawca 2013-09-11 22:49:09
DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Etykiety biznesowej - ZERO!!!!!!
jacek 2014-12-04 13:46:49
firma taka sama nieuczciwa jak EkoVITA Wita Witkowskiego który sprzedaje przeteminowana zywnośc sprawe powinna zbadać prokuratura i inspekcja sanitarna Wit witkowski jej wlasciciel to osoba nieuczciwa NIE ROBIC Z NIM INTERESU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
THOMAS 2014-12-04 13:50:56
Zgadzam się firma EkoVita z Lublina Wita Witkowskiego to podmiot sprzedający zepsuta żywność sam tego doświadczyłem. Ostrzegam proszę uważać przed ta firmą.Wit Witkowski to zlodziej i oszust. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH
jondu 2016-04-20 23:41:57
Hej, a powiedzcie mi proszę, czy jak ktos pali to ma tu dodatkowa przerwę?
Zostaw swoją opinię o NICOLA Maciej Bronikowski - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NICOLA Maciej Bronikowski