Opinie o Kostrzewa Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kostrzewa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kostrzewa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kostrzewa Sp. z o.o. w Mysłowice

Marta SPEDYCJA JH TRANS Nowy wpis

robiłam dla nich zlecenie i nie popatrzyłam na ich ocene, po zleceniu okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłam w sądzie i poszłam do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłam i poszłam do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

popo Nowy wpis

@wieleHałasuO NIC jak na moje oko to powinieneś sprawe zgłosić do urzędu skarbowego, albo gdzieś...no bo skoro twierdzisz że nie odprowadzali składaek??

wieleHałasuO NIC Nowy wpis

Z DALA OD TEJ FIRMY! Ostrzegam! Pracowałam tam i koszmar! Układy, układziki, umywanie rąk, pranie pieniędzy...cyrk... Pamiętam taką sytuację. Przyszło dwóch kontrahentów. Zapytali się czy Kostrzewa Sp.z o.o. a Olimp to to samo? odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że tak. Panowie spojrzeli po sobie i powiedzieli, że nie chcą mieć nic wspólnego z tą firmą, że już się sądzą z Olimpem. Nie wierzcie w ogłoszenia. Darujcie sobie pracę tam bo to szkoda czasu. Mnie dali umowę do podpisu, niby wszystko cacy ale później się okazało (pół roku), że nie odprowadzali za mnie żadnych składek.

marianek Nowy wpis

Wchodzenie w życie prywatne nie jest odpowiednie??? To znaczy że zawodowy oszust, okradnie i oszuka cię zawodowo i ma się mieć i żyć jak król ale prywatnie, a ty masz się zarżnąć żeby spłacać długi. Tak ich produkty sprzedają się wspaniale bo cena jest zaniżona a jakość beznadziejna gwarancji nie wyegzekwujesz, ci którzy mieli do czynienia z produktami i samym sławomirem K. wiedzą że nigdy więcej nie chcą go widzieć na oczy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kostrzewa Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. ofertowania
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
marianek

Kostrzewa Sp.z o.o z Mysłowic właściciel firmy ukrywa się w Międzybrodziu Bielskim i tam też buduje swój nowy dom :)

marianek

Kostrzewa Sp.z o.o z Mysłowic każdy wie kto był właścicielem ukrywa się teraz i prowadzi swoją działalność pod przykrywką swojej konkubiny Greensport zarejestrowana w Katowicach na ul.Zamkowej

ZolA

Ostrzegam wszystkich! Z dala od tej firmy! Miałam okazję współpracować z tą firmą (dawne OLIMP). Jednym słowem oszuści. Pan Kostrzewa co chwila ma inną firmę, pranie pieniędzy, wieczne opóźnienia z wypłatami, nieopłacone faktury... Standard.

sylvia

oj nie ważn e czy netto czy brutto, w obu tych przypadkach 5000 zł to i tak astronomiczna suma jak na polskie warunki obecnie. chociaż mi również wydaje się że to bardzo nierealna kwota jak na polskie warunki, gdzie często ledwo się 1000 zł zarabia. przydałoby się jakieś ostyateczne rzetelne potwierdzenie że ta stawka jest prawdziwa

akacja90

5 tysięcy złotych miesięcznie? ciekawe czy netto czy brutto... ciężko mi uwierzyć żeby jednak w polskich realiach to była realna kwota. a konkretnie możecie napisać za jakie stanowisko u nich się zarabia takie pieniążki? bo chętnie pod to stanowisko napisałabym konkretny list motywacyjny żeby zwiększyć swoje szanse

grubo

niekoniecznie 3. @rudi pisał , że do 5 tysięcy , także pierwszą rzeczą która by mnie zainteresowała w tej ofercie pracy jest to w jaki sposób można dorobić się właśnie tych 5 tysięcy miesięcznie. Zna ktoś jakieś progi? nie wiem czy to związane jest z wyrobionymi godzinami czy z czym ? jakiegoś typu akord?

euro

koks chętnie pogadam na temat związku Polish Paddy z firmą Kostrzewa!!! też mnie interesuję te dwie firmy - nawet baardzo

ja też chętnie się dowiem jak to zrobiłaś

hetman29

powiedz jek

bobatron0

Najlepiej niech z biura zrobią burdel!!!!

b......k:)

jak odzyskac od tej faji szybko kase????

Marian

Miałem do czynienia z firmą Kostrzewa. Co prawda pieniądze udało mi się (chyba cudem) wyrwać, ale drugi raz nie podjąłbym współpracy

brygada zryf

co wy gadacie w tym miesiącu zarobiłem 5200 i nie narzekam (usunięte przez administratora) jest THE BEST mam na to świadków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

firma-oaza

Jeżeli firma dysponuje tak inteligentną załogą jak podpisany powyżej to rozumiem te zaległości w stosunku do podwykonawców.

Janusz J.

Z daleka od tej firmy- chyba że jesteście społecznikowcami i chcecie im robić prezenty.

Transport Wojtan

nie polecamy jakiejkolwiek współpracy z tą firmą, za wykonane usługi nie placa zbedne i banalne wymowki.

Zostaw merytoryczną opinię o Kostrzewa Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Kostrzewa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kostrzewa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kostrzewa Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 48 ocen.

Kostrzewa Sp. z o.o.