Kostrzewa Sp. z o.o.

Mysłowice

Opinie o Kostrzewa Sp. z o.o.

Wezyr 2009-09-28 13:16:24
To prawda.
Transport Wojtan 2009-11-22 20:11:59
nie polecamy jakiejkolwiek współpracy z tą firmą, za wykonane usługi nie placa zbedne i banalne wymowki.
Janusz J. 2009-12-14 08:54:37
Z daleka od tej firmy- chyba że jesteście społecznikowcami i chcecie im robić prezenty.
firma-oaza 2010-01-07 14:30:30
Jeżeli firma dysponuje tak inteligentną załogą jak podpisany powyżej to rozumiem te zaległości w stosunku do podwykonawców.
brygada zryf 2010-06-01 15:30:45
co wy gadacie w tym miesiącu zarobiłem 5200 i nie narzekam (usunięte przez administratora) jest THE BEST mam na to świadków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marian 2010-09-05 23:23:59
Miałem do czynienia z firmą Kostrzewa. Co prawda pieniądze udało mi się (chyba cudem) wyrwać, ale drugi raz nie podjąłbym współpracy
b......k:) 2011-02-09 14:51:05
jak odzyskac od tej faji szybko kase????
bobatron0 2011-08-23 08:22:28
Najlepiej niech z biura zrobią burdel!!!!
hetman29 2011-09-11 23:24:34
powiedz jek
anonim 2011-09-14 10:44:39
ja też chętnie się dowiem jak to zrobiłaś
euro 2011-09-14 10:46:51
koks chętnie pogadam na temat związku Polish Paddy z firmą Kostrzewa!!! też mnie interesuję te dwie firmy - nawet baardzo
grubo 2015-01-10 00:05:12
niekoniecznie 3. @rudi pisał , że do 5 tysięcy , także pierwszą rzeczą która by mnie zainteresowała w tej ofercie pracy jest to w jaki sposób można dorobić się właśnie tych 5 tysięcy miesięcznie. Zna ktoś jakieś progi? nie wiem czy to związane jest z wyrobionymi godzinami czy z czym ? jakiegoś typu akord?
akacja90 2015-03-12 15:19:01
5 tysięcy złotych miesięcznie? ciekawe czy netto czy brutto... ciężko mi uwierzyć żeby jednak w polskich realiach to była realna kwota. a konkretnie możecie napisać za jakie stanowisko u nich się zarabia takie pieniążki? bo chętnie pod to stanowisko napisałabym konkretny list motywacyjny żeby zwiększyć swoje szanse
sylvia 2015-03-29 17:12:00
oj nie ważn e czy netto czy brutto, w obu tych przypadkach 5000 zł to i tak astronomiczna suma jak na polskie warunki obecnie. chociaż mi również wydaje się że to bardzo nierealna kwota jak na polskie warunki, gdzie często ledwo się 1000 zł zarabia. przydałoby się jakieś ostyateczne rzetelne potwierdzenie że ta stawka jest prawdziwa
ZolA 2015-04-10 14:24:06
Ostrzegam wszystkich! Z dala od tej firmy! Miałam okazję współpracować z tą firmą (dawne OLIMP). Jednym słowem oszuści. Pan Kostrzewa co chwila ma inną firmę, pranie pieniędzy, wieczne opóźnienia z wypłatami, nieopłacone faktury... Standard.
marianek 2015-10-14 13:11:32
Kostrzewa Sp.z o.o z Mysłowic każdy wie kto był właścicielem ukrywa się teraz i prowadzi swoją działalność pod przykrywką swojej konkubiny Greensport zarejestrowana w Katowicach na ul.Zamkowej
marianek 2015-10-14 13:13:11
Kostrzewa Sp.z o.o z Mysłowic właściciel firmy ukrywa się w Międzybrodziu Bielskim i tam też buduje swój nowy dom :)
marianek 2015-11-12 18:17:02
Wchodzenie w życie prywatne nie jest odpowiednie??? To znaczy że zawodowy oszust, okradnie i oszuka cię zawodowo i ma się mieć i żyć jak król ale prywatnie, a ty masz się zarżnąć żeby spłacać długi. Tak ich produkty sprzedają się wspaniale bo cena jest zaniżona a jakość beznadziejna gwarancji nie wyegzekwujesz, ci którzy mieli do czynienia z produktami i samym sławomirem K. wiedzą że nigdy więcej nie chcą go widzieć na oczy.
wieleHałasuO NIC 2016-05-06 12:36:43
Z DALA OD TEJ FIRMY! Ostrzegam! Pracowałam tam i koszmar! Układy, układziki, umywanie rąk, pranie pieniędzy...cyrk... Pamiętam taką sytuację. Przyszło dwóch kontrahentów. Zapytali się czy Kostrzewa Sp.z o.o. a Olimp to to samo? odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że tak. Panowie spojrzeli po sobie i powiedzieli, że nie chcą mieć nic wspólnego z tą firmą, że już się sądzą z Olimpem. Nie wierzcie w ogłoszenia. Darujcie sobie pracę tam bo to szkoda czasu. Mnie dali umowę do podpisu, niby wszystko cacy ale później się okazało (pół roku), że nie odprowadzali za mnie żadnych składek.
popo 2016-05-08 20:10:27
@wieleHałasuO NIC jak na moje oko to powinieneś sprawe zgłosić do urzędu skarbowego, albo gdzieś...no bo skoro twierdzisz że nie odprowadzali składaek??
Zostaw swoją opinię o Kostrzewa Sp. z o.o. - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kostrzewa Sp. z o.o.