Opinie o Geldbach w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geldbach. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Geldbach o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geldbach w Mysłowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Geldbach?

Jony Nowy wpis

Dlaczego Dział Handlowy nie pracuje tylko przesiaduje na jadalni i rozsiewa plotki o osobach które pracują w porównaniu z nimi ???

Gabriela Nowy wpis

Sądząc ze strony firmy, to szukają magazyniera. Jakie są wypłaty? W 2017 było ogłoszenie urzędu pracy, wtedy było podawane 2 000 - 2 800 PLN brutto. Dają te obiecywane dofinansowania do obiadów i multisporta?

Na jakie benefity można liczyć w Geldbach?

Pusto

Napewno nie na bony :)

Helena Nowy wpis
@Pusto

Czyli bonów nie dają. A na coś innego można liczyć?jakieś paczki na święta, karta multisport?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Geldbach spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
xxx

Atmosfera w pracy coraz gorsza i napięta

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Geldbach?

Odpowiedź

Szczerze ? Nigdy :P Ci co mieli dostać - Już dostali - limit wyczerpany. No chyba,że jesteś spokrewniony z kimś kto jest wysoko postawiony :D

@Odpowiedź

Limit na umowy na stałe... A to dobre :D Czemu niby mieliby robić jakieś limity? :P

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Geldbach?

Bloti

No jakie ? Podejście w tej firmie się nie zmieniło odkąd firma powstała. Tak na serio to byłeś jesteś i będziesz traktowany jak nieudacznik.

@Bloti

To nie prawda, podejście Prezesa jest zmiane mniej więcej co dwa trzy lata i zależne od tego kto mu akurat szepsze do ucha. Więc wszystko zależy w jaki okres traficie. W tej chwili otmosfera pracy na magazynie jest pozytywna a w biurze sięgnęła dna, ale nauczona doświadczeniem to się zmieni jak doradcy prezesowi się znu dzą.

Paulina

A jak warunki na magazynie? :) To spoko ze atmosfera pozytywna, a co ze stawką? :P

Janusz

Typowy Januszex

Niewidomy masażysta

Miałem "przyjemność" pracować tam 3mce, w sumie to najlepsze co z tej firmy wyniosłem to termos, ekipa na magazynie super poza wyjątkiem, praca polega na tym ze siedzisz w regale i szukasz na telefonie juz innej pracy, zarządzanie w firmie kuleje, na rozmowie kwalifikacyjnej skuszą Cie na wode gazowaną z kranu i 2 ekspresy do kawy, typowe korpo Kawka siedzenie i pier d o le nie a magazyn całą robote robil. Milo wspominam tylko pogaduchy i śmieszki w regale bo pozatym dostaniesz tylko bólu kręgosłupa od dźwigania.

Żenada
@Niewidomy masażysta

Ale tu chyba nie ma się czym chwalić. Praca 3 miesiące przy czym pewnie na l4 połowa a reszta to leserowanie. Pracownik "roku" to z Ciebie marny.

Artur
@Żenada

Ja też jestem podobnego zadania. Zatrudnienie się tylko po to, żeby się lenić i szukać na komórce następnej roboty to głupota. A ty co sądzisz o pracy? Chyba masz inne zdanie niż kolega, co?

Doria
@Artur

A może kasa potrzebna i stąd tak?

Rekrut

Czy to prawda że w tej firmie na hali jest klimatyzacja ? A w zimie ogrzewanie ?

Xxx
@Rekrut

Tak jest ekologiczna od Pana Boga prosto z nieba

KRZYSIEK
@Rekrut

Zimą na pewno ogrzeje Cię rodzinna atmosfera w firmie.

Majeczka

A nadgodzinki są dobrowolne? O ile oczywiście są

JANEK
@Majeczka

Są ile chcesz, ale za darmo, a jak chcesz zobaczyć różnicę na pasku to wszystkie ustalenia na piśmie lub przy świadkach.

czarnyogier

Moi drodzy szanowny Pan Prezes to nikt inny jak manipulant wyszkolony za firmowe pieniądze. Nauczony jest jednego wykorzystywania i zastraszania. Często lubi dawać pieniądze za trzymanie języka za zębami , tylko żeby właściciel się nie dowiedział. Najważniejsze jest wyciągnąć z firmy jak najwięcej kasy do swojej kieszeni bo i nie tylko jest jeszcze synuś... Niech Was pozory glajowatego wyglądu szefa Was nie zmylą , on ma wszystkich za NIC. Proszę zapytać go jaka jest rotacja w firmie to zapewne zrobi się czerwony jak burak i zmieni odpowiednio temat. UWAŻAJCIE

Robert
@czarnyogier

Zrobi się czerwony odwróci na pięcie i pójdzie w drugą stronę ;) cały pan Prezesik.

Pan

Proszę nie szykanować Firmy. Firma cieszy się bardzo dobrymi warunkami pracy, zarówno Magazyn jak i pracę biurowe są na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy są dla nas najważniejsi a co za tym idzie - praca u nas jest przez nich szanowana. W tej firmie kazdy jest na takim samym poziomie - każdego traktujemy równo. Nie ważne czy jesteś kierownikiem czy pracownikiem porządkowym. Jesteśmy jednością - ta firma to jedność.

@Pan

Firmo, proszę nie szykanować pracowników.

Gustaw
@Pan

Hahaha dobre... uśmiałem się do łez. Ciekawe czy tą opinię pisał sam Prezes, syn Prezesa czy lojalna asystentka, bo zapewne nikt z pracujących tej opinii nie podziela. Od zawsze segregacja na lepszych i tych drugiego sortu. Jedność? A może manipulacja i podpuszczanie jednych na drugich? Intrygi, knucia i inwigilacja w życie pracowników są praktyką codzienną Prezesa. Od lat nic się nie zmieniło.

Angel

W tym roku będą bony dla magazynierów ale w innej firmie :-D

Czy to prawda, że na magazynie jest stawka około 3500 na ręke? Bo tak mi powiedziano na rozmowie ale bez żadnych szczegółów jak się chciałem dowiedzieć dokładniej

Lekarz
@Kandydat

Dobrze że pracodawca oferuje opiekę Medicover. Pracując na magazynie będziesz często korzystał z usług Psychoterapeuty.

@Lekarz

A na rozmowie tak wszystko pięknie wygląda jaka to wspaniała firma ale widze po wpisach, że jest zupełnie inaczej

Grażyna

Prezes firmy dba o rodzinę i ja odpowiednio grarltifikuje , a szefostwo w Niemczech nie ma o niczym pojęcia.

Grażyna

Szanowny prezes firmy nie od dziś, a od lat pokazuje pracownikom, że kiedy jesteś potrzebny, to jesteś najlepszym pracownikiem, jesteś i pracujesz to jesteś super. Gdy tylko może zaoszczedzić kosztem ludzi i jest mniej pracy to wtedy widać jaki ma szacunek do swoich ludzi, o których tak na prawdę nie ma zielonego pojęcia. Gdyby nie szukał oszczędności, a dał ludziom spokojnie pracować i robić to co potrafią najlepiej, to by tyle na tym nie stracił. Myślał że ,zrobi wielkie porządki a tak naprawdę wsadził tylko kij do mrowiska. Dobrze ,że wielu ludzi to zrozumiało. Układy i układziki w końcu w tej firmie się skończą... na każdego przyjdzie pora.

Jak atmosfera w pracy?

ktoś

Prezes non stop przychodzi i zastrasza, wypełniam swoje obowiązki a i tak jest źle,codziennie to samo. Jestem w pracy dzień w dzień a i tak problemy. Nie polecam. Nie opłaca się przeżywać takich rzeczy w pracy. Kto wie może będę zmuszona dać wypowiedzenie jeśli relacje w pracy się nie zmienią. Praca nie warta uwagi

Pora odświeżyć troszkę temat tej firmy. Geldbach staje się typową korporacją a nawet gorzej. Po pierwsze prezes firmy puszcza pracownikom taki filmik (usunięte przez administratora) Autentycznie! Inwigilacji w firmie jest na wysokim poziomie jak już kiedyś ktoś tu napisał. Ogólnie w firmie panuje polityka zastraszania pracowników. Benefity takie jak bony na święta zostały zabrane gdzie obroty firmy nie spadły, a na dodatek firmy się przeprowadziła na nową halę. Od tego momentu zaczęły się porządki w firmie, co za tym idzie rotacja personelu.

@Tomek

Filmik na serwisie YouTube 8 godzin pracy z filmu las

potencjalny pracownik
@Tomek

można coś więcej o pracy? o warunkach? jak praca na magazynie?

@potencjalny pracownik

Każdy zadowolony, praca jak w każdym magazynie. Super ekipa, wiadomo niektórzy to nieroby i większość ich w pracy nie ma, inni znowu sami się zwalniaja. Ale super warunki. Wiadomo nie siedzisz i nie pijesz kawki w takiej pracy tylko pracujesz ale za to jakie wynagrodzenie możesz dostać.. dla mnie wszystko na duży plus. polecam i zapraszam do pracy!

@potencjalny pracownik

@potencjalny pracownik nie nastawiaj się ze będziesz szanowany, od momentu podpisania umowy jesteś własnością pana prezesa, słaba atmosfera, słabe kierownictwo, specjaliści od donosów, którzy mają się dobrze, duża rotacja, nie wyrabiasz/nie zgadzasz się na traktowanie jak w (usunięte przez administratora) do zwolnienia bez skrupułów, kamery wszędzie, nowość - nie możesz mieć telefonu w pracy;), motywowanie przez zastraszanie, pokrzykiwanie, odbieranie premii, bonów, nagany.. także ten..

Alina
@pracownik

Janek czy to Ty ? Buehehehhehhe

Zostaw merytoryczną opinię o Geldbach - Mysłowice

• Jak się pracuje w Geldbach?

Zobacz opinie na temat firmy Geldbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geldbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geldbach
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Mikołowska 31
    41-400 Mysłowice