Geldbach

Mysłowice

Opinie o Geldbach

były pracownik 2011-11-12 22:42:02
szkoda gadać. żenada. omijajcie tą firmę szerokim łukiem.
max 2014-02-12 15:14:10
Firma poniżej jakiejkolwiek krytyki, Porażka i żenada.
Stach 2014-03-30 13:33:16
To nie firma(usunięte przez administratora)
Eryka 2014-08-08 09:51:53
Odradzam szczerze tę firmę. Wyzysk, krętactwa, intrygi i to wszystko
dick 2016-02-17 19:38:53
Uważam, że firma nie jest godna polecenia, pełna inwigilacja szczególnie przez Pana Prezesa ciekawi go życie prywatne każdego. Atmosfera bardzo zła, jedyny plus to pensja na czas, ale o premii można zapomnieć jeżeli jest się handlowcem. Brak szkoleń - przywileje tylko dla wybranych.
Jan 2016-05-09 16:44:41
Inwigilacja i wścibstwo prezesa posunięte do granic absurdu, zespół wzajemnej adoracji i szkolenia do bani.
Yurgen 2016-05-30 19:29:06
Aplikanci przyjmowani z polecenia obecnych w firmie.
Manipulejszen na porządku dziennym, jedno mówione trzecie robione...Działania Pana Prezesa zakrawają na czysty wyzysk (jest jeszcze lepsze słowo wyżej na to co ten człowiek wyprawia) kółko różańcowe do intryg jest, życia priv najlepiej jakby nie było, wnikanie w priv i wykorzystywanie tego do własnych celów -tak...

Więcej z wielu przykładów nie będę wymieniał...

Staszek 2016-07-06 10:05:05
Fajna praca, polecam!
G-A 2016-07-12 12:51:03
Bardzo dobrze rozwijająca się firma, rodzinne podejście do pracowników, dobre zaplecze socjalne, obiadki częściowo sponsoruje firma - co jest rzadko spotykane. Pracuję tu już wiele lat i wiem, że na rynku bardzo trudno o takiego pracodawcę. Polecam zwłaszcza młodym ambitnym ludziom.
johnie 2016-08-05 14:52:31
@amao premie moim zdaniem ustawione bardzo ciekawie ale w sumie korzystnie. Z jednej strony wysokie a z drugiej nie aż tak zeby 'siedzieć' i nic nie robić do końca miesiąca, także fajne pieniążki można sobie wypracować. przelewy zawsze na czas.
vbn 2016-08-05 15:37:59
@johnie no ale mimo wszystko wazne ze premie jednak sa oferowane bo powiem Ci szczerze ze ja znam firmy w kotyrch nawet po wielu latach pracy ludzie nie dostaja ani zadnej premii ani zadnej podywzki..
Zostaw swoją opinię o Geldbach - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geldbach