Opinie o Kupiec Spedycja&Transport w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kupiec Spedycja&Transport. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kupiec Spedycja&Transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kupiec Spedycja&Transport w Tarnów

Marcin Nowy wpis

Jeżdżę już 6 lat w tej spedycji nie narzekam. Spedytarzy bardzo wporzadku nie ma problemu z dogadaniem. Jezeli chodzi o kontakt telefoniczny nie ma problemu w żadnych godzinach????Jest ok palić auto i ogień na tłoki

Alicja Nowy wpis

czyli każdy już rozmawia z kierownikiem bezpośrednio jak ktoś zasugerował, skoro opinii tak długo nie ma? a napisze m ktoś tylko prozę jak współpraca ze studentami tu obecnie przebiega? pytam, bo oferta do Tarnowa jest i się zastanawiam. proszę o jakąś relację z pracy. te praktyki są bezpłatne?

Jak wygląda sprawa grafiku w Kupiec Spedycja&Transport. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracownik. Nowy wpis

Najlepiej spotkac sie z kierownikiem oddziału i porozmawiać z nim o warunkach pracy :)

repset

Stawiam skrzynkę piwa, jak ktoś znajdzie spedycje którą daje gorsze warunki współpracy. Przyciągają tym ze dają powroty. Z tym ze te powroty to w stawce w której Ci się nawet za paliwo nie zwróci. A przerzuty takie dziadostwo ze tego zrekompensuje. Jak niechcenie pójść z torbami to trzymajcie się od tej spedycji jak najdalej! (Pewnie zaraz spedytorzy z kupca napiszą piec postów jak to jest cudownie w kupcu)

Pracownik. Nowy wpis
@repset

Pracuję juz 7 lat i nie narzekam :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kupiec Spedycja&Transport? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zapytanie

Czy na forum jest ktoś świadczący usługi przewozowe dla firmy Kupiec?

Informator

Z firmą nie współpracowałem nie mogę się wypowiadać na ich temat . Niepokojące jest ze obecny prezes ma dużo powiązań z innymi firmami między innymi z Upox sp. z o.o. Tarnów . Oczywiście firma Upox nie płaci , jest na liście dłużników .

Jaka umowa obowiązuje w Kupiec Spedycja&Transport podczas okresu próbnego?

Brak nazwy

Na okres probny nie ma obowiazku podpisywania zadnej umowy. Kwestia dogadania sie

Przemysław
@Brak nazwy

Czy po okresie próbnym pracodawca proponuje przejście na umowę o pracę? Jakich stawek można się spodziewać na początku pracy w firmie? Daj znać jeśli wiesz coś na ten temat.

transporter

Było miło ale sie skończyło! Dziękuję za niewłaściwe zachowanie wsółpracownika ktory mial zalatwic cala prace ale kompletnie tego nie zrobił. Firme znam długo i ogolnie polecam ale nie kazde osoby ktore tam pracują.

Edyta

@Paweł, mógłbyś sprecyzować kwestię stawek za pracę w firmie kupiec spedycja&transport? Po Twoim komentarzu widać, że jesteś rozżalony obecnym poziomem stawek oferowanych przez pracodawcę, czy mógłbyś przybliżyć czytelnikom jakie one są konkretnie? Czy poza stawką podstawową pracownik może liczyć na dodatkowe bonusy?

Czy są jakieś szanse na podwyżki stawek?

przewoz

Jaka uczciwa spedycja daje 50km dojazdu po stronie przewoźnika??? Duda, LKW, Kupiec????????????

@przewoz

Do (usunięte przez administratora) z takimi stawkami a Daga to flirciara

Robert

Przy takiej ciszy generalnie dobrze się pracuje. Jak jest inaczej to forum wrze.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w kupiec spedycja&transport?

nie polecam tej spedycji. (usunięte przez administratora)

Vip

jak najbardziej godni polecenia chcesz jeździsz nie chcesz nie jeździsz jak dla mnie super po doświadczeniach z innymi pracy od groma mają stawki wporządku wstawiam kolejne aut do nich od stycznia

Damian

firma bardzo dobra zlego slowa nie powiem a te wpisy to nic sie z realiami nie maja polecam

Mirek

Powiem szczerze, znajomych mam wielu, Ale tylko do Ciebie mogę powiedzieć: Mój przyjacielu. W trudnych chwilach i w zwątpieniu, Zawsze mogę na Ciebie liczyć najlepszy przyjacielu. Dziękuję Ci za to, wdzięczność jest ogromna. Twoja osoba jest dobra, pomocna i skromna.

repsetx

sprawdz kolego zanim sie naprodukujesz oferta wiele lepsza niz rozsyłają "przewoźnikom" doskonale wiedza ze byli pracownicy sie podszywaja pod nich zeby podbierac klientów jeżdze od roku i nie zamierzam przestać wiec kto jeździ wie jak jest a im mniej chetnych wiecej roboty dla mnie pozdro

przewoznik

jeżdżę od niedawna i jestem bardzo zadowolony z płatnościami nie ma problemu zawsze w terminie , stawka wporzadku przynajmniej mam tak jak było powiedziane

Edyta

@miszek to dobra informacja, że w firmie zaszły dobre zmiany. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Pracy w jakim dziale kupiec spedycja&transport dotyczy Twoja opinia?

miszek

firma porządku a płatności sie dużo poprawiły, roboty maja od pierona

Zostaw merytoryczną opinię o Kupiec Spedycja&Transport - Tarnów

• Jak się pracuje w Kupiec Spedycja&Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Kupiec Spedycja&Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kupiec Spedycja&Transport?

Kupiec Spedycja&Transport
3.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Rolnicza 41A
    33-100 Tarnów
  • NIP: 8732941947 KRS: 0000373682

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042