VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. -

Wrocław

Opinie o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. -

mifi 2011-11-11 09:19:55
witam pracowałam w tej firmie chyba jako 3 albo 4 osoba zatrudniona u tych [usunięte przez moderatora] jak większość wypłaty nie otrzymałam, ba nawet nie było umowy. na pisemna prośbę wypłacenia wynagrodzenia otrzymałam sms-a od byłej pracownicy, że mam się nie wtrącać. chętnie dołączę do pozwu zbiorowego.
Kwiatuszek 2011-12-11 23:30:14
Nie wtrącać mówisz ... i to właśnie cała Vratislavia Cars. Pracować tak ale wypłacać pieniążki to już nie ! Oni przebierali w kobietach . Przyjmowali nie ze zwzględu na pracę tylko dla zabawy. Nie traktowali poważnie ludzi, bywało że Prezesi mieli głupie pomysły typu ; bez wiedzy kierowcy zabranie mu auta ..biedny kierowca wychodząc rano z mieszkania nie wiedział co się stało z jego taxą .. na centralę przyjechał blady a raczej siny...Wiecznie coś w tej firmie było nie tak..kradzieże lusterek , to brak paliwa , potem bark na czynsz , chwilę potem kłamstwa co do umów i wynagrodzeń ..nabijanie się z pracowników.. Nie bardzo rozumiem po co mówili na rozmowie kwalifikacyjnej że chcą zbudować foltę:) tak budownie nie wyglada!, to raczej był jeden wielki cyrk i dlatego też sporo jest moich opini na temat tej firmy ale jak widać nie tylko moich co mnie nie dziwi .
anonim 2011-12-15 22:31:19
W tej firmie panowały zasady dość porąbane. Wypłacane zaliczki nie były dla wszystkich a Ci, którym udało się je dostać dostawali w różnych kwotach. Jedna z dziewczyn dostała największą kwotę od menadżera choć najkrócej pracowała i popełniała sporo błędów.
Alicja 2015-10-22 00:50:52
Firmy nie ma. Masz nr to spr.
Alicja 2015-12-15 00:23:38
Widzę że idą już konkrety
Alicja 2015-12-16 00:37:27
Taxi nie ma -no to jak moge być pracownikiem?
Weronika 2015-12-21 22:09:30
Ja się nie dziwie że inne korporacje taxi są zadowolone. Mieli i mają swoje stałe miejsca postojowe a tu nagle wbija się na te miejsce z vc. To i mnie by szlak trafił. Za to znam wiele miejsc gdzie kierowcy nawet tam nie staneli a tam właśnie masa chętnych osób potrzebuje taxe i za każdym razem muszą dzwonić ..
Weronika 2015-12-21 23:12:05
I nie dziwie się też że drivery vc chwalą pracę w innych korporacjach bo mają za co żyć!
Weronika 2016-01-09 11:27:34
Więcej niż w vc :/
Weronika 2016-02-10 17:19:58
Co trzeba mieć w głowie żeby stale pisać..pod innym nickiem? Tacy twardzi,tacy silni a podoają co chwilę inny nick..
Weronika 2016-04-07 16:26:01
U nich premie przyznawane ... hmn... -:) już to widzę-:) i to jeszcze na każdym stanowisku? Hmnn.. dobry kawał-:) no to jak u mnie był brak 2500zł to z premią no no no -:)
Weronika 2016-04-07 16:27:57
2500 plus odsetki przez tyle lat plus premia -:) kusi kusi:-)
Weronika 2016-05-09 20:16:29
Iga przeczytaj ze zrozumieniem
Weronika 2016-05-09 23:45:50
Iga nie wypłacać przez tyle miesięcy wynagrodzenia pracownikowi (sporo 12 h) i nie płacić podatku , składek chorobowych to jaką ma dawać kwotę?? 200 zł?? No proszę śmiech na sali :) Może Ty tak pracujesz za grosze i Tobie to nie przeszkadza ale nie każdemu mniej to na uwadze odpowiada. Na tym kończę.
Weronika 2016-07-20 00:38:52
No jak wiadomo nikt się nie godzi na pracę bez wynagrodzenia
Weronika 2016-07-31 18:24:40
Nie piszcie już o tych taksówkach bo potem we śnie jadę taxi 200 km/h na całe szczęście spowalniam przy zakręcie na tyle bezpiecznie że nic się nie dzieje
ulaiao 2016-08-01 16:02:18
Widocznie nikogo nie szukają, bo wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia jak i bieżące warunki płacowe w firmie, ale wiecie czy wypłata jest terminowa? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. - - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. -