logo OPGK Sp. z o. o.

OPGK Sp. z o. o.

Łódź

Opinie o OPGK Sp. z o. o.

voltanxx 2010-04-06 15:32:21
Dużo pracy w delegacji, w tej chwili również w Łodzi (ewidencja) płace nie są rewlacyjne
snajder 2010-04-22 09:41:02
Z tego co wiem to kolega ma racje płacą najmniej w łodzi jeżdzą starymi żukami firma podupadła
aktualny 2010-10-12 17:47:40
Bzdury. W firmie ani jednego żuka, same renaulty i vw. Zarobki podobne jak w innych firmach z branży w Łodzi, ale pewne (nie jak u prywaciarzy).
nie geodeta 2012-03-30 19:36:31
Nowa Pani prezes wszystkich podobno podaje do sądu. Długo za sobą nie da się palić mostów bo samemu spłonie.
szukający pracy 2012-05-11 16:05:52
Nie przyjmują w ogóle do pracy.Nieoficjalnie dowiedziałem się że firma idzie pod młotek.
Podwykonawca 2012-12-12 18:48:17
Szanowni Państwa nie zadajcię się z tą firmą. Pani prezes zaczyna roboty nie kończy ich wykonuje je źle a później chce pieniądze za pracę. Jak nie zapłacicie to podaje do sądu. Geodeci uwaga na tą firmę !!!!!!
nn 2013-03-08 22:27:21
To może wyjaśnisz na jakiej podstawie piszesz, że ta pani prezes zaczęła jakąkolwiek robotę?
kowal 2013-05-28 07:47:53
Ta głupia baba zniszczyła tą całkiem fajną firmę. Banda chciwych dziadków, pseudowłaścicieli myślała że jak sprzedadzą majątek firmy to wezmą miliony. Dlatego odwołali poprzedniego prezesa i wstawili tą wstrętną babę która nie potrafiła skończyć ani zdobyć żadnej roboty i w ciągu roku doprowadziła do upadłości.
dziwczyna 2014-12-01 16:50:50
Czy ktoś już z was widział nową ofertę pracy, którą proponuje firma OPGK Sp. z o. o.? Moim zdaniem wygląda to interesująco, ale proszę was o opinie i komentarze. Opis stanowiska: Zarządzanie i nadzór nad realizacją projektów geodezyjnych Odpowiedzialność za realiz...
pasco 2015-02-14 23:51:42
OPGK zajmuje się pracami geodezyjnymi a jak wszyscy chyba już wiedzą tego typu prace opłacalne były przed kilkoma laty kiedy na goedetów był wielki bum. W tej chwili geodeci mają bardzo trudno o pracę. Tylko doświadczeni i uznani w środowisku mogą jeszcze liczyć na pewny i porządny zarobek. Reszta...no cóż
Jeansowy 2016-03-28 00:50:17
Generalnie istnienie tej firmy koncentruje się wokół działania post-komunistycznych akcjonariuszy w kierunku sprzedaży nieruchomości firmy za wszelką cenę... Firma składa się z 3 zakładów produkcyjnych i administracji, która zabiera większość zysków z dumpingowych przetargów... Generalnie zarobki rzęcu 1500 - 1900 to norma...
3er 2016-05-15 20:37:05
teraz mozna sie starac o prace na kilku stanowisach na przyklad jako tester oprogramowania w Rzeszowie wymagan doświadczenie w automatyzacji testów,znajomość narzędzi wspomagających proces testowania np. Selenium
Zostaw swoją opinię o OPGK Sp. z o. o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPGK Sp. z o. o.