PW Pieprzyk

Małuszów

Opinie o PW Pieprzyk

anonim 2011-11-10 23:29:34
WITAM SŁYSZAŁEM, ŻE NA STACJI W MAŁUSZOWIE PRACOWNICY WRESZCIE POSZLI PO ROZUM DO GŁOWY I ZWOLNILI SIĘ W CZTERECH NA RAZ. GRATULACJE. MIELI JUŻ DOŚĆ PRACY U OSZUSTÓW I HAROWANIA PO 24H. W IMIĘ CZEGO? ŻADNEGO CIEPŁEGO SŁOWA TYLKO SZYKANOWANIE I OBWINIANIE ZA WSZYSTKO. MAM NADZIEJE, ŻE DYREKTORZY TEJ FIRMY ZACZNĄ SZANOWAĆ DOBRYCH PRACOWNIKÓW A CI AKURAT BYLI SUPER. NAJWAŻNIEJSZE BYLI UCZCIWI I PORZĄDNI, STARALI SIĘ JAK MOGLI. NIE RAZ WIDZIAŁEM JAK LEDWO CHODZĄ ZE ZMĘCZENIA, ZMARZNIĘCI I NIEWYSPANI ALE ZAWSZE NA POSTERUNKU, ZAWSZE SŁUŻYLI POMOCĄ. ZOBACZYMY JAK NOWI PORADZĄ SOBIE KIEDY NA ZEWNĄTRZ BĘDZIE -10 I TRZEBA BĘDZIE OSTRO ZASUWAĆ. POWODZENIA DLA CHŁOPAKÓW KTÓRZY ODESZLI ŻYCZY Z CAŁEGO SERCA STAŁY KLIENT.
anonim 2012-07-29 22:37:17
Polecam jutro 30.07.2012 wydanie Gazety Wyborczej "Jak odzyskać pieniądze za nadgodziny" od pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o PW Pieprzyk - Małuszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW Pieprzyk