Opinie o Vezzen w Przywidz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vezzen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vezzen o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vezzen w Przywidz

anonimowy Nowy wpis

witam jaka forma zatrudnienia jest ? umowa czy działalność ? i na jakie wynagrodzenia mniej więcej można oczekiwać miesięcznie ?

Kamila Nowy wpis
@anonimowy

Widzę, że rzadko pojawiają się odpowiedzi na zadawane pytania więc jeśli uzyskałbyś jakieś informacje z innego źródła to proszę abyś podzielił się nimi też tutaj na forum bo jestem zainteresowana tematem. Może wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną albo złożyłeś już swoje CV?

??? Nowy wpis
@anonimowy

Witam . Firma z niemal 20 letnim doświadczeniem na rynku norweskim, poszukuje samodzielnych pracowników ogólnobudowlanych. Mile widziani ; dekarze, szpachlarze, płytkarze, cieśle konstrukcyjni. Zapewniamy pracę w w miłej atmosferze , 1.Praca stała na ,,umowę o pracę" 2.Zakwaterowanie i przejazdy po Norwegii opłaca firma. 3.Gwarancja pracy i płacy. 4.Wyjazd od zaraz. 5.Okres próbny ,1 miesiąc -od 8000 zł na rękę, w zależności od umiejętności Osoby zainteresowane wyjazdem ,prosimy o kontakt pod numerem tel. 502 165 254 Wymagane prawo jazdy! Facebook connected icon Bartek Na OLX od luty 2017 Ostatnio online dziś o 20:34

Łukasz Nowy wpis

@nowy a na jakie stanowisko chcesz startować ?

nowy

jest tutaj ktoś jeszcze ? 2020 ? jakie opinie > ? zastanawiam się czy wg dzwonić

Prawda

Pracownik dostaje 50 NoK /Godz,stare łóżko w śmierdzącym pokoju,Pracujesz po 12 godz W szopie (domu) jest 16 ludzi , jedna kuchnia i 2 łazienki i oczywiście elita jest pierwsze przy korycie a ci nowi jedzą o 21;30.Firma to banda pijaków

Tomasz
@Prawda

Z tego co piszesz standard zakwaterowania nie jest wysoki. Czy inne warunki takie jak kontakt z koordynatorem lub dojazd i warunki pracy oceniłbyś na plus?

Brałeś udział w rekrutacji do Vezzen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Stefan

Jakie warunki trzeba spełniać żeby dostać pracę w firmie i móc wyjechać do pracy za granicę?

Gul gul
@Stefan

Na wpisowe weź ze sobą jedzenie, fajki i alkohol bez tego ani rusz niewkupisz się NA ZDAROWIE RODACY JEDZIEM HULAJ DUSZA a w Polsce typowi pozoranci. Weź kasę na bilet powrotny.

Dawid

Mam nadzieje, że dobra praca i płaca są przyczyną braku wpisów na forum. Podpowiedzcie czy warto starać się

Maja

@igrek rozumiem, że polecasz pracę w Vezzen. Mógłbyś podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy w firmie? Na co mogą obecnie liczyć kandydaci do pracy?

igrek
@Maja

igrek

widzę jakiś zgrzyt między Panami.. @stuani ;) A co do samej firmy Vezzen to działa ona i w Norwegii i w Polsce, zatrudnia ludzi z obu tych państw. Jak dla mnie, to ze świecą szukać teraz takich przedsiębiorstw pozytywnie nastawionych do budowlanki i całej reszty

turysta

Kto wie co tam teraz słychać na Algroy? Pracuje tam jeszcze ktoś inteligentny

turysta

Kto wie co tam teraz słychać na Algroy? Pracuje tam jeszcze ktoś inteligentny

obserwator

pierdu,pierdu jak chcesz zobaczyć jak jest to się tam zatrudnij i sam zobaczysz. tylko zostaw sobie trochę pieniędzy na bilet powrotny :) znasz ich z Polski? to pewnie wiesz jaka karierę tam zrobili:) pewnie jeszcze chciałbyś kupić ich akcje? ciekaw jestem który z was to pisze

jamnik

No no, powiem wam że oferta Vezzen z Przywidza jest naprawdę warta uwagii bo jest dość obszerna. Oferują: budowę domów oraz rozbudowę istniejących budynków, budowę garaży,remonty w środku oraz na zewnątrz, renowacje i adaptacje,całościowe wykończenie wnętrz, kompleksowe remonty łazienek,malowanie budynków z zewnątrz oraz wymiana elewacji, wymiana pokryć dachowych i naprawa dachów, wymiana okien i oczwiście wiele innych, aż po ścinanie drzew.

janko

to prawda co pisze @stuani, ja mam takie same poglądy jeśli chodzi o ogólny wizerunek firmy, znam ich nie tlyko z Polski ale własnie i z Norwgii. Wydaje mi się, że wszystko powinno znaleźć się na ich stronie, a wydaje mi się, że tam kilku rzeczy brakuje jednak. Czekam jeszcze na informacje od Was, bo pewnie wiecie nieco więcej.

stuani

VEZZEN jest firmą budowlaną, działającą już od wielu lat na rynku polskim i norweskim. Pracują dla klientów indywidualnych oraz jako podwykonawcy dla innych firm. Widziałem , że zatrudniają około 20 osób w swoim teamie i zastanawiam się czy jest to stała liczba czy też czasem osoby się zmieniają i można liczyć na rotacje?

do mirka

"dodatki"? hahaha ustalasz płacę za godzine a i tak dostaniesz ile sobie "szef" wyliczy czyli połowę mniej niż powinieneś jeśli faktycznie szukasz pracy a nie robisz sobie jaj to omijaj tą firmę, chyba że lubisz surwiwal

lukasz

(usunięte przez administratora),maly naucz się liczyc godziny i kase pozdrawiam

pedał-anioł

ja lubię moich chłopców z vezzen- każdy sobie pomaga w tych trudnych chwilach- (usunięte przez administratora) niebrakuje to dobra firma (usunięte przez administratora)

aniol

(usunięte przez administratora),!!!!STALINY,ZBYSZKI,ZIGOLAKI itp.Was to wali na te glowy !Jacy wy pojebani jestecie to zal !!!!!!!!!vezzen gora:)i pozdro na sprzedawcow !!Tak tzymac (usunięte przez administratora) y

ciekawe

Każdemu pracownikowi , który pracuje w Norwegii przysługuje dziennie ok.400 koron diety wymóg konieczny niezależnie na jakiej umowie pracuje. Czy wy to dostajecie??? Napewno nie!!! Dajecie się robić w trąbę.

do valencia

jak masz jaja to napisz ktoś ty, nie używaj pseudonimu patrz wyżej Dalej jest pewne, że ta firma to patologia(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Vezzen - Przywidz

• Jak się pracuje w Vezzen?

Zobacz opinie na temat firmy Vezzen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vezzen
1.3/5 Na podstawie 74 ocen.
  • ul. Kwiatowa 1
    83-047 Przywidz