brak logo

EVIO Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o EVIO Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 15:42
Wiesz czym zajmuje się firma EVIO Polska Sp. z o.o. i jak działa? Napisz co sądzisz o tej firmie.
9
dzem 2016-05-17 15:22
podejrzewam,ze podstawe na Regionalnego Doradzcy masz wysoko tym bardziej, ze to stanwoisko jest juz decyzyjne i bardziej samodzielne, wiec nawet jak wyjdzie tak,ze nie uda ci sie wyrobic premii to zbytnio nie stracisz
Scherif 2017-03-27 22:43
Dlaczego do Waszych dekoderów nie ma instrukcji obsługi dla klienta. Jest w pudełku tyl;ko skrócona instrukcja dla montera dekodera. Interweniowałem we firmie z którą mam umowę, ale do tej chwili takowej instrukcji nie otrzymałem. Dlatego najpierw napiszę oficjalne żądanie o takową instrukcję, a potem zwrócę się do Federacji Ochrony Konsumentów z prośbą o interwencję. A to chyba nie będzie dla Was najlepsza reklama.
Czekam więc na kontakt i przesłanie mi przedmiotowej instrukcji.
Pozdrawiam Roman Orzeł.
Karolina 2017-07-31 10:00
Czy opisana sprawa @scherif została rozwiązana? Jako klient masz prawo do reklamacji i to jak zachowa się w tym wypadu firma jest tutaj znaczące, więc jeśli możesz napisz innym jak to wyglądało.
Zostaw swoją opinię o EVIO Polska Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EVIO Polska Sp. z o.o.