Architekci kariery

Gdańsk

Opinie o Architekci kariery

robert 2011-11-10 09:42:37
jakaś masakra!!! wydałem duże pieniądze, zeby napisali mi cv i co i.....zenua nie polecam
olinka55 2013-02-12 09:33:17
skorzystałam z oferty i tak: 1) wykupiłam pakiet za 1,500 pln, w ramach tego były 2 spotkania z doradcą po ok. 2,5 godz. Rzeczywiscie ciekawe i można się było dowiedzieć kliku ciekawych rzeczy, można te spotkania określić jako "audyt kariery". Na bazie tych informacji doradca przygotował CV. I tu byłam zaskoczona - CV na 3 strony, z powtórzeniami niepotrzebnymi, wg mnie zbyt rozwlekłe.
Oczywiście poprawiałam, skracałam, bo uznałam, że jak rekruter dostanie 3-str CV, to westchnie i skanseluje. Więc moje finalne CV dopracowałam sobie sama. 2) wykupiłam również wysyłkę za 300 pln na 3 mce, okres tej usługi minął i efekt jest ZEROWY. To jest zastanawiające - bo otrzymuje się mailem powiadomienie treści: "twoja aplikacja została przesłana do naszej bazy Agencji Doradztwa Personalnego, bezpośrednio do 271 (sic!) imiennych kontaktów profesjonalnych rekruterów. W ciągu tych 3 mcy nie zadzwonił ani jeden rekruter, telefony miałam wyłacznie od firm, które sama wyszukałam i do których bezpośrednio wysyłam CV.
kathi 2013-02-20 20:20:58
Nie polecam firmy, cv napisane przez doradce było z błędami ortograficznymi i stylistycznymi nie mówiąc o wyglądzie jak z lat 90..po 6 miesiącach wysyłki cv efekt zerowy. Oczywiście co tydzień informacja że niby cv trafiło do 200 potencjalnych nowych pracodawców
nicpoń 2014-07-08 19:45:45
zdecydowanie nie polecam wysyłka to jedna wielka ściema dostajesz na maila info że poszło CV tylko gdzie to tajemnica :P ale poszło więc ściema na maxa
a jak już miałeś audyt i chcesz się o coś zapytać to już twój czas minął i zaczynają szukać kolejnych chętnych al dla ciebie brak czasu :P
życie :P

odzradzam bo szkoda kasy 1500zł
xzx 2016-04-19 09:32:43
waldi, zawsze można do konkurencji ruszyć, skoro tutaj się nic nie da ugrać
Zostaw swoją opinię o Architekci kariery - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Architekci kariery