Opinie o DRD Business Center Sp. z o. o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DRD Business Center Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DRD Business Center Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRD Business Center Sp. z o. o. w Poznań

Jakie narzędzia pracy zapewnia DRD Business Center Sp. z o. o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@pracodawca Nowy wpis

W przypadku takiej konieczności pracownik otrzymuje telefon.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DRD Business Center Sp. z o. o.?

DRD Nowy wpis

Oczywiście, dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważna, a u nas taka właśnie jest. Mamy wyjścia integracyjne i na co dzień dobrze nam się współpracuje.

Czy w DRD Business Center Sp. z o. o. pracuje się na open space?

DRD

Nie, mamy osobne pokoje do pracy.

Jakie są warunki zatrudnienia w DRD Business Center Sp. z o. o.?

DRD

Oferujemy: -pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, o dużym potencjale i aspiracjach, -samodzielność i duże możliwości rozwoju zawodowego, -współpracę z klientami zagranicznymi, -elastyczny czas pracy, -szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu rachunkowości, podatków, szkolenia językowe, -wsparcie doradców podatkowych, a przede wszystkim świetną atmosferę i współpracę z młodym, energicznym i doświadczonym zespołem księgowych i doradców.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w DRD Business Center Sp. z o. o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

DRD

Oczywiście, rozwijamy się stale poprzez częste szkolenia branżowe.

Kamila
@DRD

Takie szkolenia branżowe prowadzone są przez pracowników, czy firmy zewnętrzne w DRD Business Center? Zastanawiam się też, czy wciąż się odbywają, biorąc pod uwagę pandemię.

@Kamila

Szkolenia są aktualnie prowadzone przez firmy zewnętrzne online.

zarząd
@Kamila

Pani Kamilo, uzupełniając informacje przesłane przez naszych pracowników: - szkolenia odbywają się on-line, kilka razy w miesiącu - rotacji brak :) ostatni pracownik zmienił zatrudnienie przed rokiem znajdując pracę w miejscu zamieszkania - oferty pracy, które aktualnie proponujemy - to nowe stanowiska powiększające nasz kilkunastoosobowy zespół Pozdrawiam i zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji :)

Kamila

Hej, wiecie może kiedy ostatnio DRD Business Center prowadzili rekrutacje? Czy w firmie panuje duża rotacja pracowników? Czekam na aktualne informacje.

@Kamila

Rotacja jest mała. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko specjalista ds. Księgowości, Specjalista ds. Kadr, Płac i ZUS oraz pomoc kadrowego.

DRD Business Center Sp. z o.o.

Życzymy wszystkim naszym byłym, obecnym i przyszłym pracownikom, aby 2021 rok przyniósł nowe pozytywne wyzwania wspierające rozwój osobisty i zawodowy, aby nie zabrakło nam zdrowia i wytrwałości w dążeniu do realizacji ciekawych zamierzeń i abyśmy potrafili odnaleźć korzyści w spotykających nas każdego dnia zmianach! Dobrego Roku! Zarząd DRD Business Center

DRD Business Center Sp. z o.o.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu życzenia Świąt wypełnionych spokojem, wypoczynkiem i ciepłą atmosferą, zdrowia i wiary w lepsze jutro, a także pomyślności osobistej i biznesowej w Nowym 2021 Roku! Zarząd i pracownicy DRD Business Center

Wiesiek

Może otrzymam więcej informacji o rekrutacji, jak jest prowadzona i jakie są szanse na pracę?

@Wiesiek

Nie prowadzimy obecnie rekrutacji, ale każde CV jest rozpatrywane indywidualnie.

Czy jest możliwość pracy w DRD Business Center Sp. z o. o. na część etatu?

Jest , poprosimy CV. Na jakie stanowisko.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DRD Business Center Sp. z o. o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

2 etapy 2-3 tygodnie

@DRD

To wspaniale, że można tutaj zasięgnąć informacji. Chciałabym się dowiedzieć, czy oferta pracy dla samodzielnej księgowej, zamieszczona na stronie, jest wciąż aktualna? I jak w tym momencie prowadzona jest rekrutacja - zdalnie?

@Beata

Oferta jest aktualna, proszę przesłac CV na maila biuro@drd.pl.

Czy w DRD Business Center Sp. z o. o. są szkolenia zewnętrzne?

DRD

Tak, wszyscy pracownicy systematycznie uczęszczają na szkolenia zewnętrzne.

Janek

Myślę, że lepiej z dumą i spokojem przyjąć negatywną decyzję niż pisać złośliwe komentarze o dobrej firmie.

byly pracownik

nie polecam, zostalam(usunięte przez administratora). od poczatku moja praca byla "na zastepstwo", o czym wlascicielka mi powiedziala w ostatnim dniu mojego okresu probnego, gdy to niby miala mi przedluzyc umowe. atmosfery w biurze tez nie wspominam dobrze

@byly pracownik

Co w takim razie sprawiło, że zdecydowałaś się podjąć to stanowisko pracy w firmie DRD Business Center? Czy rzeczywiście na spotkaniu rekrutacyjnym nikt nie poinformował Cię, że starasz się o stanowisko na zastępstwo za innego pracownika? Może było to zwyczajne przeoczanie. A jak oceniasz ilość obowiązków, które wykonuje pracownik w tej firmie?

pracodawca
@byly pracownik

Pani Małgosiu przykro mi, że źle Pani wspomina współpracę z nami.. Tak to już jest, że nie każdy pracodawca jest właściwy dla każdego pracownika..i może dobrze.. podobnie, jak nie każda sztuka jest dobrze odbierana przez każdego widza.. cieszy mnie jednak, że 16 osób współpracujących obecnie z DRD jest zadowolona zarówno z atmosfery jak i z pracy, co wielokrotnie słyszę :) Życzę Pani znalezienia właściwego miejsca dla siebie :)

pracodawca
@Beata

Z okazji zbliżających się Świąt oraz z okazji nadchodzącego nowego roku, z którym każdy z nas wiąże swoje nadzieje i plany, życzę wszystkim byłym, aktualnym i przyszłym pracownikom DRD satysfakcji ze swojej aktualnej pracy lub znalezienia właściwego miejsca dla siebie .. Wszystkiego dobrego :)

Beata

Posiadasz wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w firmie DRD Business Center? Jak wygląda sytuacja z pozapłacowymi benefitami w tej firmie? Chętnie się dowiemy co wiecie na ten temat, bez względu na to czy Wasze odczucia będą pozytywne bądź negatywne.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w DRD Business Center Sp. z o. o.?

Dobra atmosfera to nasza wizytówka! Zapraszamy.

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w DRD Business Center Sp. z o. o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Warunki pracy dobre, bardzo miła atmosfera, elastyczny czas pracy, duże wyzwania i możliwości rozwoju dla ambitnych i samodzielnych Możliwość szlifowania języków w kontaktach z klientami zagranicznymi Warto!

Hanna

Chciałbym pracować w firmie ale bardzo proszę o kilka wskazówek.

@Hanna

Prosimy o przesłanie CV na biuro@drd.pl

Wystarczy kilka dni, żeby zobaczyć, jak działa ta firma(usunięte przez administratora)Lepiej szybko uciekać

Witam, jestem tu nowym pracownikiem i polecam to miejsce! Atmosfera jest rodzinna, czas pracy elastyczny, wiele się już nauczyłam, prawa pracownika respektowane, mnie sie podoba!

Zostaw merytoryczną opinię o DRD Business Center Sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w DRD Business Center Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy DRD Business Center Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRD Business Center Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRD Business Center Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w DRD Business Center Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRD Business Center Sp. z o. o.
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Głogowska 277
    60-104 Poznań

DRD Business Center Sp. z o. o.