DRD Business Center Sp. z o. o.

Poznań

Opinie o DRD Business Center Sp. z o. o.

pracownik 2016-04-02 10:54:42
Są zalety: wypłata na czas i mili współpracownicy. Z drugiej strony dostaje się firmy, których nikt nie chce obsługiwać, za plecami firmy przekazywane są do innych osób, pełna odpowiedzialność nawet jeśli nie wiesz jak taką firmę obsługiwać. To co słyszycie na rozmowie kwalifikacyjnej to jakieś bajki - szybko okazuje się, że jest duża rotacja, szkolenia jeśli to są to prowadzą je inne księgowe i przygotowują się z internetu. No i żeby wyrobić sensowną pensję trzeba się bardzo mocno namęczyć i nikogo nie interesuje, czy pracujesz w soboty i zdalnie.
gość 2016-04-10 11:26:23
Faktycznie tu nie biją i można znaleźć pewnie wiele gorszych firm. Szefowa jest wyrozumiała, jeśli chodzi o zwalnianie się z powodów rodzinnych. Ale przy okazji pamiętajcie, że będzie do was pisać na prywatny numer, zadawać pytania, które mogą poczekać do jutra. oczywiście nie ma dofinansowania z powodu używania prywatnych telefonów. to samo dotyczy samochochodów - najpewniej bedziecie go używali dla celów służbowych bez kilometrówki. Raczej jest biednie. Masz przyjść, zrobić swoje samemu, a jak coś jest źle to wina oczywiście jest tylko twoja.
szef 2016-04-11 12:14:24
Witam wszystkich byłych i przyszłych pracowników :)
Dziękuję za wszystkie cenne uwagi (każdy sposób jest dobry, jeśli prowadzi do celu). Z pewnością wezmę je pod uwagę.
Byłym pracownikom życzę wielu sukcesów zawodowych u innych pracodawców, a osobom współpracującym ze mną aktualnie zapraszam na indywidualną rozmowę :)
Miłego dnia!
Pracownik 2016-04-11 12:43:25
Dziewczyny! Są kilometrowki i są szkolenia (płatne ;) - 3 w ciągu 2 m-cy, może potrzebna jest inicjatywa własna :))))))
Pracownik 2016-04-19 12:09:43
Wszystkich którzy myślą o swojej karierze w DRD Business Center Sp. z o. o. uspokoję, atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Drzwi Pani Prezes są zawsze otwarte, można przyjść z każdym tematem. Polecam osobom które lubią miłą atmosferę w niedużej firmie. Atutem tego miejsca pracy jest to, iż wszelkie problemy rozwiązywane są wspólnie przez co można się wiele nauczyć. Zarobki są satysfakcjonujące oraz rosną w miarę rozwoju pracownika.
xxx 2016-04-30 21:23:33
Nie polecam - bardzo źle mi się tam pracowało.
pracodawca 2016-05-04 09:26:59
Mam nadzieję, że autorowi ostatniego wpisu udało się znaleźć właściwe miejsce dla siebie..
DRD nie jest miejscem pracy dla każdego, cenimy samodzielność, niezależność, kreatywność, ambicje i chęć samorozwoju.
Dajemy dużą swobodę, bardzo dobre warunki pracy i duże możliwości. Jest to właściwa droga dla ludzi ambitnych i samodzielnych.
Cieszymy się, że nasi pracownicy do nas wracają po różnych doświadczeniach na swojej drodze zawodowej :) lub po przerwach spowodowanych życiowymi przygodami!
ja 2016-06-15 19:40:32
Typowy prywaciarz - wszystko działa na widzimisie szefowej. Firma na przeczekanie, na pewno nie żeby zostać tam na dłużej. Kolejny pracowaca będzie się dziwił po co ci było iść do takiego małego biura i na pewno nie będzie kojarzył DRD. Może i dobrze
pracodawca 2016-06-16 11:56:20
Witam serdecznie! Miłośników korporacji kierujemy do koncernów. U nas staramy się utrzymać rodzinną, koleżeńską atmosferę. Wśród naszego kilkunastoosobowego zespołu mamy kilka osób, z którymi świętowaliśmy 5-cio i 10-cio-letnie jubileusze. Życzymy szczęścia pracownikowi, któremu się nie powiodło..
Zostaw swoją opinię o DRD Business Center Sp. z o. o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRD Business Center Sp. z o. o.