Opinie o Magnolia Med w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Magnolia Med. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magnolia Med o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnolia Med w Kraków

Warz Nowy wpis

Myślę, że warto, a dlaczego miałoby nie być, skoro firma jest bardzo dobra i godna zaufania polecam każdemu, kto chce zarobić jakies pieniądze lepsze.

Tandeta Nowy wpis

No to się popisała pani z zielonki.. A teraz proponujemy wyrobić długopisy z nadrukiem Instytut Głupoty.

Doktor Nowy wpis

Szanowny Kaczorku pełen szacunek dla pięknie sformułowanej wypowiedzi...nic dodać nic ująć! :) No cóż, Panie wykałaczki tzw.jednorazowki- kariery nie zrobiły i nie zrobią-no chyba,ze otworzą swój własny kosmetyczny kącik i dobrze byłoby gdyby miały takich wspaniałych pracownikow, za jakich siebie maja, bo reszta jest tylko dodatkiem do nich!!! Pozdrawiamy wszystkie boskie wykształcone wykałaczki! :)

kaczor Nowy wpis

Udało albo się nie udało :) a Wam jak tam, ojjj coś mi podpowiada że nie jedna już odpada :) ahaha będzie jeszcze jedna buha haha :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Magnolia Med się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
życzliwa

Szanowna Elito z dworu, daj już spokój, wszystko to już przeszłość. Widać kogo boli bo mu się nie udało.

kaczor

Wszystkie damy pracowały jak lamy,wszystkie panie księżniczki z rodu ploteczki! Cóż za wykształcenie pochodzenie , jedna z drugą wciąż plotkują że pracują. Kosmetyczki są jak wtyczki tu nie mogą a tam zapomogą.Wciąż weselą się jak stare wykałaczki co wygrzebią to powiedzą. Takie Panie wykształcone ,nauczone i ogólnie uzdolnione a że drogę znają jedną to pracują w okolicy by nie pomylić ulicy.Tylko jedna się złamała i na Wisłę się spisała , tam tarasy godne są na jej obcasy.Drogie Panie z kwasami trzeba uważać!

Gosc1

Witam, mam nadzieje ,ze wszyscy oszukani klienci , a jest ich wielu odnajda droge do sprawiedliwości i zostana im zwrocone pieniazki za niewykorzystane pakiety. Nie wystarczy zamknac lokalu i wywiesc sprzetu aby sprawa ucichla.

wojownik

No i zwojowali , zawojowali , a teraz pora na Wa-wę:)

Solvency

czy także starasz się o zwrot tych pieniędzy? załamać się można

oszukana

może spróbuj w budynku w którym była Magnolia może tam właściciele budynku mają namiary na najemcę tego lokalu, ja również jestem oszukana i to na większe pieniądze:(

Solvency

Może ktoś wie jak do nich teraz dotrzeć? Proszę pomóżcie, to nie jest mało pieniędzy.. ręce mi już opadają

Solvency

Witam, powiem jak wygląda sprawa - zakupiłam na początku sierpnia pakiet na sporą sumę. na początku września zaczęło się wmawianie, że sprzęt zepsuty itp. w połowie września Pani zadzwoniła i nagle oznajmiła, że przenieśli się na miodową.. ponieważ lokalizacja mi nie odpowiada mieli zwrócić pieniądze.. ponad 1000 zł - nowy właściciel zadzwonił po około 2-ch tyg. napierania na zwrot pieniędzy, że zwróci... jest połowa października - pieniędzy jak nie miałam tak nie mam, podobno remont (fajnie, że moim kosztem) a Pani wyłączyła telefon.. zgłaszam sprawę na policję, bo to przestało być zabawne - ogólnie NIE POLECAM!!! chyba, że chcecie stracić pieniądze u gołosłownych ludzi. Może ktoś pomoże w odzyskaniu wpłaconych pieniędzy?

ta dammmmmmmmmmmm!!!!

Super ta daaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))

Magnolii to już nic ani nikt nie pomoże:D Ku wszechobecnej radości. Jak tu ktoś pięknie napisał "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie". I przestańcie wypisywać brednie tylko zamknijcie temat. W raz z magnolią powinny również ustać te pierdoły powyżej.

dotacje

no cóż chciałabym pomóc, szukam gabinetów, które potrzebują pomocy! Proszę o kontakt .

boska

nic nie rozumiem jakieś osły piszą

Madagaskar 3

Tłusciutlki hipopotam znowu się moczy....

Harry Potter

Eeeeetam tu w ogole nie ma co czytac, jakies zlepki z glowy bez piatej klepki.

KaczorDonald

Haha to jest jakaś wielka komedia:) Wam się chyba wszystkim nie źle nudzi. Byli pracownicy rozżaleni a właściciele chyba narzekają na brak klientów bo mają za dużo czasu na obrażanie całej reszty. Ale piszcie piszcie, fajna lektura. Lepsza jak kozaczki i pudelki których znajomością pochwaliła się Nata.

nova

O jak ładnie można się wypowiadać, bez żalu,stwierdzeń że ktoś jest zbyt mało inteligentny :)A czytanie, no cóż kształci charakter. Ale nie wszyscy czytają ze zrozumieniem. Pozdrawiam i życzę szczęścia w krzewieniu dobra i życzliwości. Może pora założyć Fundację dobroczynną :)

Zostaw merytoryczną opinię o Magnolia Med - Kraków

Magnolia Med