RR SECURITY

Warszawa

Opinie o RR SECURITY

starik 2016-01-25 19:30
Firma-łódzka słup dyrektor płaci inaczej niż na umowie wtedy kiedy chce ludzi traktuje jak śmieci, wywala z pracy potrąca pieniądze kiedy chce i ile chce nieuczciwy,kłamie i oszukuje pracowników i firmy które ma ochraniać
Neck 2016-02-08 23:17
Cała branza ochrony to niestety niewielkie stawki zdolowane kiedys przez najwieksze firmy, ktore ze soba rywalizuja. Znajomi w Radomiu korzystali z uslug firmy, o ktorej tu mowa i sa zadowoleni, choc wiadomo, ze warunki pracy sa jakie sa.
1
Kefas 2016-02-09 15:24
Sam jestem posiadaczem niewielkiej firmy i wiem ze najbardziej na takich forach narzekaja osoby, ktore nie potrafia wspolpracowac w grupie, tak na prawde - nie wiedza co w zyciu chca robic. Dlatego narzekania na firme RR Security traktowalbym z duzym dystansem. Pewnie jest to firma jak wiele w tej branzy - czyli dosc ambitna i w miare solidna.
4
nick 2016-02-24 21:08
chyba ci się to przyśniło. umundurowanie mam, ale z innych firm- dali tylko jedną koszulę letnią w zimę. teraz są nowe umowy do podpisu: dwa złote brutto plus trzy z siedziby w cyprze z tym, że nie na pewno. dobrze, że mam inną robotę, jutro się rozstajemy. jak chcą zarobić to niech sami zapitalają
2
Irek 2016-02-25 21:17
Improwizacja. Czemu wypłacają pieniądze w kasie a nie na konto bankowe ?
4
Michał P 2016-02-26 11:12
Obserwuje te posty i zastanawiam sie czy jest w Polsce firma, z ktorej bylibyscie zadowoleni i nie mielibyscie zastrzezen. Jesli tak jest, podajcie ktora to firma i dlaczego nie pojdziecie tam pracowac?
2
Kantor 2016-02-26 11:56
Trudno się spodziewać, że ludzie zarobicie tyle co w Europie, to jest Polska. RR jest w porównaniu do innych firemek z branży ok, zatrudniałem ich i pracownicy mówili, że nie narzekają. Poza tym pracownicy zawsze byli czujni i wydawali się profesjonalni
2
Kefas 2016-02-29 10:57
Przyznaje ze jesli ktos chce sie czegos dowiedziec o funkcjonowaniu firm ochroniarskich w Polsce, z powyzszych wpisow niczego ciekawego sie nie dowie. Mamy bardzo subiektywne i emocjonalne wpisy zwolnionych pracownikow - z pewnosci w oparciu o jakies argumenty - i popularnie zwany "hejt". Powszechnie wiadomo, ze takie informacje wypisuja osoby o urazonej ambicji i poczuciu osobistej kleski - np. zwolnieni z pracy z powodu niewywiazywania sie z obowiazkow. Z drugiej strony bardzo dobrze ze maja mozliwosc pisania sobie na takich forach, bo moze przynajmniej maja poczucie, ze sobie moga choc na chwile ulzyc.
1
Michal P 2016-02-29 10:58
Brawo za poziom dyskusji.
1
paweł 2016-03-01 14:34
Uważasz koleś że jakieś cypryjskie umowy to normalna rzecz??
5
Kefas 2016-03-14 12:09
Dzisiejsza rzeczywistość jest taka ze docenic nalezy firmy ktore placa na czas, nie zalegaja z zaplata naleznosci nikomu. Taka solidnosc z pewnoscia reprezentuje RR Security. Ja i osoby, ktore korzystaja z ich uslug mielismy okazje sie o tym wielokrotnie przekonac. A ze zawsze ktos bedzie niezadowolony - nie dziwi mnie to. W tej rzeczywistosci zawsze ktos bedzie niezadowolony. Najczesciej sa to urazeni byli pracownicy.
2
sasza 2016-03-14 15:52
Firma ma obowiązek płacić na czas, łaski nikomu nie robi
3
Kefas 2016-03-15 11:57
Zgadzam się, ale to niestety dość popularna praktyka, więc postawa RR zasługuje na pochwalenie. Pan w swojej firmie też płaci ludziom na czas, prawda?
ŚmiechuChichu 2016-03-30 11:42
Najśmieszniejsze jest to, że w tym roku już na pewno wejdą minimalne stawki 12 zł na godzinę. Przetrwają tylko firmy takie jak Securitas, Juwentus, Solid i kilka innych "twardo" zakorzenionych na rynku usług ochrony osób i mienia. Takie cwaniackie, zadupiaszcze firemki jak RR Security albo będą kombinować jak obejść system, albo pójdą z torbami, bo takich stawek nie przełkną. Sami wygrywają przetargi publiczne za dziadowskie stawki (uwłaczające godności człowieka) to jak będą mogły zapłacić cieciowi takie pieniądze....Skończy się czas prezesów-dorobkiewiczów i ich przydupasów mających pojęcie o niczym oraz firm "udających", że ochraniają jakieś mienie. I to dotyczy wszystkich takich małych biznesików. Chociaż jak znam życie, cwaniaki znajdą sposoby żeby obejść system i będzie tak jak było...czyli takie samo dziadostwo.
7
Zorientowany 2016-06-26 21:00
...dostaniesz 8 zł/h i masz jeździć 2h i kontrolować obiekty. Rozbieżność jest taka, żeby dobrze wyglądało w ogłoszeniu. Człowieku, zastanów się, czy słyszałeś aby gdzieś w Polsce jakaś nawet duża firma ochroniarska dawała pracownikowi patrolu 35 zł/h? Czyli za 24 h pracy=840zł , przy 240 h miesięcznie 8400 zł? Nawet uzbrojonemu?....Po co wyjeżdżać do Niemiec czy Anglii? Lepiej iść do RR Security do patrolu - zarobki jak na Zachodzie. Więc tym bardziej tego typu firma co RR Security zapłaci ci 35 zł/h? Przecież to śmiech na sali:) 8 zł/h zgodzę się - i tyle dostaniesz. Ale w ogłoszeniu wygląda dobrze i profesjonalnie. Stary, ja pracuję w tej firmie, nie będę pisał na jakim obiekcie, ale jestem bardzo dobrze zorientowany bo w biurze są jeszcze normalni ludzie lubiący sobie pogadać i wcale nie chcę pisać nieprawdy - jestem obiektywny, bo jeśli ktoś pisze, że nie płacą - to nieprawda, bo płacą i zawsze na czas albo jeśli chodzi o mundury, jeśli poprosisz, to przywiozą - powiem tylko tyle, że w biurze pracują w większości oszołomy nie mający większego pojęcia o ochronie, którym zależy na nabraniu obiektów. Później nie ma ludzi do obsadzenia tych obiektów, bo albo godziny są gówniane albo stawka jest marna, albo to i to i w dodatku jeszcze na jakimś wygwizdowie, "gdzie sroki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawracają" więc nikt się nie pali do roboty i robią "łapanki" byle jakich "ochroniarzy" na sztukę. RR Security jest taka sama jak każda inna mniejsza firma ochroniarska, z wielkimi aspiracjami - lansują się w mediach wypowiedziami jakiś nieznanych " specjalistów" od ochrony wyciągniętych nie wiadomo skąd i starają się sprawić wrażenie profesjonalistów od ochrony. Prawda jest taka,że jak każda inna firma opierają się na marnych stawkach za obiekty, gównianą załogą "leśnych dziadków" albo studencików jako ochroniarzy i wyglądającymi dobrze ogłoszeniami w mediach. Mieli kiedyś kilku fajnych ludzi jako inspektorów ale odeszli. Ogólnie firma to taki sam syf jak każdy inny.
6
Zorientowany 2016-06-29 00:26
Powtarzam - górna granica jest nieosiągalna i to tylko chwyt ogłoszeniowy....Górna granica, ba...nawet środkowa granica...:) Osiągalna jest początkowa granica 8 zł/h....Nie wierz w ogłoszenia firm ochroniarskich, szczególnie RR Security .
2
Ciuralla CJALIS 2016-07-03 00:36
A CO? TY GDZIEŚ W OCHRONIE DOSTAŁEŚ 35/H NA GODZINE ŻE TAK PISZESZ?
HANS 2016-08-03 08:46
OD TEGO JEST PANSTWOWA INSPEKCJA PRACY
1
rafik 2016-08-06 10:16
Coś kolego jesteś niedoinformowany, licencje nie zniknęły tylko zostały zastąpione wpisem do " Ewidencji Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej" oraz nowym wpisem w książeczce broni "M" uprawniającym do zarządzania magazynem broni. Znaczącą zmianą jest tylko to, że zniknął podział na lic. I i II stopnia.
Krzysiek 2016-08-23 08:44
Ja mam w RR 8,20 za godzinę na reke. Warunki na obiekcie ani gorsze ani lepsze niż w innych firmach a pracowałem w kilku Do emerytury kilka razy w miesiacu mi w sam raz. No a mam tu kolege co ma 25 zl za godzine ale on jest młody i pracuje w ochronie osobistej. Takich co tu zarfabiaja taka stawke nie znam wielu.
pool 2016-09-02 20:40
pracuje w rr security 10 miesiecy i nie narzekam 8.30 na godzine wyplaty terminowe kazdego 10 miesiaca kasa jest jak w szwajcarskim banku umundurowanie kompletne zadnej nerwowki dlatego czytajac powyzsze komentarze troche sie zdziwilem a nawet przestraszylem moze rzeczywiscie brakuje troche ludzi ale jakos sie uzupelniamy mysle ze wiekszosc panow piszacych zle opinie na ta firme chyba powinni zmienic prace bo nie nadaja sie na ochroniarzy
1
klaus 2016-09-08 14:35
Kogo obejmie stawka godzinowa?

Stawka godzinowa ma obejmować również samozatrudnionych, którzy jednoosobowo świadczą usługi dla firm. Przestrzeganie przepisów dotyczących minimalnej stawki godzinowej będzie kontrolować Państwowa Inspekcja Pracy, która w tej sprawie zyska dodatkowe uprawnienia. Za naruszenie przepisów dotyczących wypłacania minimalnej stawki godzinowej przewidziano kary od 1. do 30 tys. zł.

Ochrona pracowników

Ustawa zakłada zakaz zrzeczenia się prawa do minimalnego wynagrodzenia czy przeniesienia go na inną osobę, a jego wypłaty muszą być dokonywane w formie pieniężnej. Gwarantuje również otrzymywanie przez zleceniobiorcę wynagrodzenia w wysokości wynikającej z minimalnej stawki godzinowej w regularnych odstępach czasu – w przypadku umów zawartych na czas dłuższy niż 1 miesiąc – co najmniej raz w miesiącu.
Od 1 stycznia 2017 r. dla pracujących na określonych umowach zlecenia oraz umowach o świadczenie usług będzie obowiązywała minimalna stawka godzinowa w wysokości ponad 12 zł. W parlamencie zakończyły się prace nad ustawą wprowadzająca minimalną stawkę godzinową. Sejm RP 22 lipca br. przyjął poprawki Senatu. Teraz ustawa została skierowana do podpisu Prezydenta RP.

Ile będzie wynosić stawka godzinowa?

Poziom minimalnej stawki godzinowej jest skorelowany z wysokością ustalanego corocznie minimalnego wynagrodzenia za pracę. Minimalna stawka godzinowa będzie wzrastała w stopniu równym wzrostowi minimalnego wynagrodzenia ustalanego dla pracowników. Od 1 stycznia 2017 r., przy kwocie minimalnego wynagrodzenia za pracę wynoszącej 2000 zł, wprowadzana minimalna stawka godzinowa dla określonych umów cywilnoprawnych wynosić będzie – zgodnie z przepisami ustawy - 13 zł za godzinę. W latach kolejnych, wysokość tej stawki uzależniona będzie również od corocznej dynamiki wzrostu minimalnego wynagrodzenia za pracę.
Ciuralla Cjalis SuperSystem SPEJSON 2016-09-30 12:27
Mogę Cię zapewnić, że wypłaty są terminowe, bo pracowałem w tej firmie i wcale nie jako pracownik szeregowy. Wypłaty są świadczone w ciągu kilku dni ze względu na dość dużą ilość obiektów: np w poniedziałek powiedzmy, że wypłacane są obiekty na Mokotowie, we wtorek np. obiekty na Woli, w środę w Otwocku , w czwartek obiekty gdzieś tam , itd. Jest tego trochę więc gdyby mieli wszystkim cieciom płacić np. tylko w poniedziałek, to kolejka miałaby pewnie ze 2 km i biuro musiałoby być otwarte 24h. A pieniążki wypłacane są szeregowym pracownikom w większości gotówką ale ZAWSZE NA CZAS. Nie mogę napisać inaczej bo bym skłamał. Są wypłacalni i nie ma oszukaństwa i kombinacji z wypłatami za wykonaną pracę, jest w porządku bo wiele dziadowskich firm zwyczajnie oszukuje ludzi - ale nie RR. Jeżeli przegniesz pałę na obiekcie to inspektor ma prawo cię ukarać w jakiś sposób, jeżeli natomiast wywiązujesz się ze swoich obowiązków - nie ma problemu. Firma sama w sobie nie jest ani gorsza ani lepsza od innych w tej zasranej branży. Aspiruje na jakąś gwiazdorską firmę ochroniarską, ale jeżeli dyrektorem ds ochrony jest ten sam pan, który był za mojej kadencji, to wątpię w powodzenie aspiracji, bo ten człowiek jest nieodpowiedni do pracy z ludźmi. Ja nie zarabiałem wcale źle jako osoba na stanowisku kierowniczym, jednak zrezygnowałem z powodu powiedzmy zgrzytów interpersonalnych w biurze, bo - to jest tylko moja subiektywna ocena - zaczęło być dziwnie i zaczęły pojawiać się jakieś dziwne osoby do kontroli kontrolnych i w ogóle wszystkich i wszystkiego, poza tym wspomniany pan dyrektor nadaje na zupełnie innych Mhz, więc dałem sobie spokój i nie żałuję. Będąc szczerym: obecnie pracuję na recepcji jako ochroniarz-recepcjonista w znanej instytucji finansowej i jestem zatrudniony przez firmę ochroniarską, jednego z liderów na rynku ( jedną z 4 wielkich ogólnopolskich korporacji ochroniarskich) i nie jest to absolutnie żadne stanowisko kierownicze jestem zwykłym cieciem na recepcji, który w weekendy w nocy co 4 godziny odbija 8 czujek w biurze, ale stawka wynosi dokładnie 16,23 netto/h, co miesięcznie daje mi około 3700-4000 zł do ręki (zależnie od dodatków, jednak nie mniej niż 3700 zł netto ). I szczerze mam gdzieś użeranie się z osobami , które są antypatyczne i których po prostu nie lubię. Wracając do Twojego pytania: jak napisałem powyżej - umundurowanie jest jak trzeba, jest potrzeba - dowiozą na obiekt, pieniążki takie jak wszędzie w takich firemkach czyli 6-8 zł/h, nie wiem jak teraz , może więcej - ALE ZAWSZE NA CZAS. Jedynie czasem niektórzy ludzie mylą miejsca gdzie się znajdują, bo nie powinni się w tych miejscach znajdować. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.
1
Al 2016-09-30 16:32
No też uważam, że ten poziom wynagrodzenia jest w porządku
1
The Atheist 2016-10-27 19:33
A gdzie to tak płacą - 3700 netto na rękę? Albo poważnie, masz jakieś zajebiste kwalifikacje albo ściemniasz, bo ja nie zauważyłem naboru gdzieś w ogłoszeniach z takimi ofertami np. OLX czy Gumtree?
Ciuralla Cjalis SuperSystem Spejson 2016-10-28 15:19
Tak, mam zajebiste kwalifikacje. Poza tym ja nie szukam pracy tam gdzie płacą 8-10 h netto i każą robić 24/48. Z drugiej strony przy takiej stawce to aby coś zarobić to trzeba pracować 24/48. ja pracuję na Mokotowie w biurowcu dużej, amerykańskiej instytucji. Tak jak napisałem pracuję jako ochroniarz -recepcjonista. Na umowie o pracę mam 16 zł/h NETTO + zlecenie 22 zł/h netto, co w rozliczeniu miesięcznym daje 3700-4000 zł do ręki. Pracuję 12 h dziennie od poniedziałku do piątku, 24 h weekendy.
Trzeba po prostu znaleźć firmę, która ma dobrych kontrahentów a nie jakiś dziadów gdzie budowy i sklepy obstawiają i ci płacą firmie porządne pieniądze, to i pracownik ochrony zarobi. Takie życie :)
pracownik RR 2016-11-05 15:42
Ty chyba nie wiesz co piszesz, płacą po 22 zl/netto a podpisują kontrakty po 7 zl. Żenada nie polecam
4
Stefan 2016-11-24 11:16
Nie polecam pracy w niby firmie stawki małe i to prawda ze kurtka jedna na obiekt ile osób na obiekcie tyle w jednej kurtce chodzi mundur na raty dowożą inspektor to wiecznie nic nie wie i nie ma co mu zgłaszać bo łaskę robi .
5
Żenuła 2016-12-10 12:16
Od kiedy na umowie o pracę jest stawka godzinowa podana? :-/
Ciuralla Cjalis SuperSystem Spejson 2016-12-16 18:32
Tu masz opis z kodeksu pracy, to sobie przeczytaj, że w umowie o pracę może być zawarta stawka czasowa, czyli może być miesięczna, dniówkowa godzinowa, itp. U mnie na umowie tak jest, więc odpowiadam na pytanie: od kiedy? od dawna :)


"Wynagrodzenie powinno być określone w umowie o pracę. Czasami można w umowie napisać jedynie, że pracownik jest objęty określonym systemem wynagradzania. W takiej sytuacji w przepisach wewnętrznych musi być doprecyzowane, jakie prowizje czy akordy odnoszą się do danego pracownika.
Wysokość

Obowiązek pracodawcy świadczenia pracownikowi wynagrodzenia za pracę stanowi konieczny składnik stosunku pracy. Wynagrodzenie można ustalić w umowie w sposób bezpośredni, wskazując wysokość jego poszczególnych składników, albo pośrednio odwołując się do obowiązujących w danym dziale zatrudnienia przepisów płacowych.
Najprostsza zasada ustalania wynagrodzenia polega na obliczaniu go według czasu, w ciągu którego praca jest pełniona - system czasowy. Na ten system może się składać wynagrodzenie miesięczne, dniówkowe, godzinowe. Na wysokość tego wynagrodzenia nie mają wpływu wyniki pracy. Ustalone w ten sposób wynagrodzenie jest najbardziej stabilne.

Wynagrodzenie, którego podstawę stanowią dające się wymierzyć ilościowe wyniki pracy, to wynagrodzenie oparte na systemie akordowym. W tym systemie na pracowniku spoczywa ryzyko ponoszenia skutków obniżenia wydajności pracy z przyczyn leżących po jego stronie. Ryzyko to ulega znacznemu zwiększeniu przy akordzie zespołowym, w którym wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od wyników pracy zespołu.

W systemie premiowym wynagrodzenie jest uzależnione od wyników pracy. System ten może występować w połączeniu z czasowym i akordowym. Wynagrodzenie prowizyjne występuje przede wszystkim w handlu. Może być też stosowane wobec akwizytorów i innych pracowników, w których pracy występują powiązania procentowe miedzy wysokością wynagrodzenia a wartością przeprowadzonych transakcji lub usług"
Stefan 2017-01-16 13:36
Nie polecam pracy w niby firmie .
9
zniechęcony 2017-02-15 08:25
Na wczoraj, umówił nas - chętnych do pracy, niejaki Miśkiewicz (dot. szpitala przy Niekłańskiej, W-wa). Nie dojechał na czas. Połączenia telefoniczne odrzucał. Po godzinie oczekiwania zainteresowani rozeszli się. Wniosek: nie zadawaj się z byle kim, - bo potraktuje Cię, tak - ile sam jest wart, czyli "0"!
2
jan 2017-02-15 08:48
popłakałem się ze wzruszenia
MS4 2017-03-17 13:56
Firma moze nie jest najwyzszych lotow, ale przynajmniej placi na czas i nie sciemnia. Nie sa to moze jakies wielkie kwoty, ale wszystko jest w porzadku: minimalna stawka za godzine i brak oplat za sprzet, jak przyjete jest to w innych firmach. Nie ma tez kar za cokolwiek.
1
Kleofas 2017-03-18 19:05
RR - taka sama firma jak wiele innych czyli nasza polska siermiężna rzeczywistość, ale rację ma MS4. RR - z tego co wiadomo na rynku - płaci uczciwie, nie omija stawki minimalnej, choc nie są to kokosy. A propos - która firma płaci w Polsce kokosy? I komu?
1
Andrzej 2017-03-18 20:18
Mam w tej firmie 10,50 netto za godzine. Placa na czas . Mozna pospac na obiekcie :)
3
Krzychu 2017-03-21 00:07
Ja mam pytanie czy gdzieś płaca więcej niż 10 zł na rękę ? Ja teraz pracuje w RR. Niby wyplata na czas góra dzień opóźnienia kiedys była ale brakuje mi zawsze do pierwszego. Proszę o info czy gdzieś płaca więcej? Zaznaczam ze chodzi o Radom. Mogę tez dojeżdżać do Warszawy i stać nawet na dwa etaty. pozdrawiam.
Lipa 2017-03-27 09:23
Wypłata na czas ? Chyba jaja sobie robisz .
2
Gienek 2017-04-04 21:03
Ja nie narzekam mam 9,80 na rękę i w terminie płaca. Tylko koordynator idio...a.
3
wiktor1960 2017-05-08 11:13
Nie ubliżaj chłopu pańszczyźnianemu, bo On pracował co dziesiąty dzień dla pana czyli płacił 10% podatku, a teraz to marzenie.
wiktor1960 2017-05-08 11:16
Nie ubliżaj chłopu pańszczyźnianemu, bo On pracował co dziesiąty dzień dla pana czyli płacił 10% podatku, a teraz to marzenie.
ghjj 2017-05-11 19:18
Lento.pl w radomiu kumpel ma 11 zeta
piękna 2017-05-21 12:28
Firma CIVIS płaci za pracownika KW 12 za godzinę a normalnie 9,80 + dodatki od 10 w górę zależy od obiektu...
Marta 2017-07-24 15:43
@Gienek teraz przecież najniższa krajowa to 13zl brutto, więc nie możliwe żebyś tyle zarabiał. Jaką masz umowę?
***** 2017-08-23 14:55
"wypłata na czas",co macie na myśli?
Miesiąc musisz pracować,a w drugim m-cu 25 dnia dostajesz pieniądze?
To jest chore!!!!
a odp.jest:"bo wszyscy tak płacą".......
pracownik 2017-08-28 19:51
Pracuję w tej firmie i nie jestem zadowolony . Ci co pensje dostają na czas to pewnie ci co w biurach siedzą kolesie co i umowy o pracę mają bo przecież co rok na urlopiki popieprzają , a ty zapier....... . To tak pensji na czas jeszcze nie dostałem nigdy bo pewnie cwaniaki trzymają na lokacie a ty sobie czekaj mają nas głęboko w du.... , buty musiałem kupić sam od tych nawet szafki na ciuchy socjal na obiekcie tylko kibel a z resztą radź sobie sam tylko weź robotę i już o tobie nie wiedzą chyba że mało kasy i trzeba komuś zapier.... tu nie jesteśmy traktowani jak ich pracownicy tylko ktoś kogo można bezkarnie okradać i oszukiwać. Szkoda czasu na te miernotę właśnie szukam nowej i życzę tym wszystkim pazernym kombinatorom żeby ich tak ktoś potraktował w źyciu jak oni traktują swoich pracowników dzięki, którym mają kasę no i rychłej kontroli bo ich nie ominie . Panowie i panie takich ludzi i firmy trzeba zlikwidować z rynku , a ci co piszą pozytywne opinie to pewnie sami biorą w tym udział .
Józef 2017-08-29 15:01
Cała branza to bryndza. Akurat RR Security wypada na tym tle nie najgorzej. Płaci na czas. Zachowuje się w porządku. Nie dam na nich zlego slowa powiedziec.
Admin 2017-09-07 18:57
Firma Krzaka
Daja dziwne papiery do podpisywania
Wygrali duzy obiekt ale nie byli go wstanie obsadzić ludzmi
I zrezygnowali z podpisania umowy
Oler 2017-09-11 11:12
Juwentus, Solid, Konsalnet, wszyscy płacą więcej
Marta 2017-09-12 14:07
@Admin jakie dokładnie papiery masz na myśli? Zrezygnowali bo być może nie mieli tylu ludzi. @Józef czy powiesz coś więcej na temat warunków pracy? Jaka panuje atmosfera? Jak długo pracujesz w RR SECURITY? Opowiesz o swoich doświadczeniach związanych z firmą?
Zostaw swoją opinię o RR SECURITY - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RR SECURITY