AA Studio Kombiko

Plewiska

Opinie o AA Studio Kombiko

anonim 2010-12-08 12:31:37
Naprawde Super firma warta wspolpracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie regulują zobowiązań 2013-04-02 09:48:30
Firma AA STUDIO KOMBIKO BIS SP. Z O.O. z Plewisk chwaląc się na stronie prawie 4 mln kapitałem zakładowym NIE REGULUJE SWOICH ZOBOWIĄZAŃ - uważajcie!!!!
Kumorek 2015-03-17 00:10:32
Sam nie pracowałem, ale mam tam siostrę i jest zadowolona :)
Podwykonawca 2015-12-16 15:23:58
Studio kombiko nie reguluje terminowo swoich zobowiązań wobec podwykonawców. Czekam 3 miesiąc na spłatę należności i słyszę ze jest kryzys. Wszystkie stoiska zostały odebrane, wykonane terminowo a ja dostaje od niego równowartość 1/10 zarobionych pieniędzy. Z tego co wiem, to sytuacja dotyczy wszystkich firm podwykonawcy. NIE PRACUJE DLA OSZUSTA !!!!!!!
mola 2016-05-20 08:55:40
@podwykonawca czy coś się zmieniło w działaniu firmy w tym czasie? Czy te trudności minęły i warto się u nich zatrudnić? Wiem że ciągle działają więc może wyszli na prostą. Ciekaw jestem zarobków i atmosfery w pracy. Nie lubię ludzi którzy się wzajemnie podgryzają
Zostaw swoją opinię o AA Studio Kombiko - Plewiska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AA Studio Kombiko