AA Studio Kombiko

Plewiska

Opinie o AA Studio Kombiko

anonim 2010-12-08 12:31:37
Naprawde Super firma warta wspolpracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie regulują zobowiązań 2013-04-02 09:48:30
Firma AA STUDIO KOMBIKO BIS SP. Z O.O. z Plewisk chwaląc się na stronie prawie 4 mln kapitałem zakładowym NIE REGULUJE SWOICH ZOBOWIĄZAŃ - uważajcie!!!!
Kumorek 2015-03-17 00:10:32
Sam nie pracowałem, ale mam tam siostrę i jest zadowolona :)
Podwykonawca 2015-12-16 15:23:58
Studio kombiko nie reguluje terminowo swoich zobowiązań wobec podwykonawców. Czekam 3 miesiąc na spłatę należności i słyszę ze jest kryzys. Wszystkie stoiska zostały odebrane, wykonane terminowo a ja dostaje od niego równowartość 1/10 zarobionych pieniędzy. Z tego co wiem, to sytuacja dotyczy wszystkich firm podwykonawcy. NIE PRACUJE DLA OSZUSTA !!!!!!!
mola 2016-05-20 08:55:40
@podwykonawca czy coś się zmieniło w działaniu firmy w tym czasie? Czy te trudności minęły i warto się u nich zatrudnić? Wiem że ciągle działają więc może wyszli na prostą. Ciekaw jestem zarobków i atmosfery w pracy. Nie lubię ludzi którzy się wzajemnie podgryzają
podwykonawca 2016-12-16 18:30:01
W pełni Cię popieram szkoda nerwów i zdrowia
Basia 2017-01-10 12:22:43
Firma AA Studio Kombiko nie reguluje swoich zobowiązań wobec podwykonawców i dostawców.
Prezes dobiera sobie do pomocy ludzi niekompetentnych, ale za to takich, którymi może manipulować i którzy nie kosztują dużo, bo nikt inny nie dałby im pracy. Szczególnie szwankuje magazyn, dział zakupów i logistyka. Fatalne błędy popełniane przez osoby za to odpowiedzialne i brak organizacji odbijają się na jakości i terminowości oddawania stoisk.
W przypadku reklamacji i nie otrzymania pełnej płatności za stoisko, prezes nie płaci podwykonawcy i wychodzi na czysto. Ale podwykonawca nie dostaje pieniędzy za swoją ciężką pracę.
Zgadzający się z "Basia" 2017-01-10 16:27:29
W pełni potwierdzam opinię dodaną przez autora/kę "Basia". Firma od innych wymaga usług na wysokim poziomie, po czym nie płaci w terminie zobowiązań za wykonaną usługę. Prośby ani groźby nie skutkują, czeka się nawet pół roku na spłatę zaległości. Współpraca z tą firmą to żenada. Magazyn zarządzany przez nieodpowiednią osobę, która nie ma pojęcia o prawidłowym prowadzeniu magazynu. Wynikiem czego jest obarczanie odpowiedzialnością finansową za ewentualne braki podwykonawców. Dział logistyki prowadzony również przez osobę, której kompetencje zawodowe budzą dużą wątpliwość. Już na przełomie października a listopada busy firmowe odpalane na przewody a przecież było jeszcze ciepło. Auta w opłakanym stanie, co jest konsekwencją serwisowania ich gdzie popadnie, tam gdzie się trafi najtaniej. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.
Zostaw swoją opinię o AA Studio Kombiko - Plewiska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AA Studio Kombiko