logo IPK sp. z o .o.

IPK sp. z o .o.

Opinie o IPK sp. z o .o.

CRACK 2014-11-13 12:22:22
Uważam, że IPK jest świetną firmą na start i dającą możliwość ugruntowania wiedzy HR i nabycia podstaw sprawnego funkcjonowania w obszarze selekcji, rekrutacji, współpracy z Klientem etc. Spotkacie tu ciekawych ludzi, którzy tworzyli pewne rozwiązania HR na rynku polskim. Minusem jest bardzo ograniczona możliwość rozwoju związanego z przejmowaniem nowych zadań, funkcji etc.
iii 2016-05-15 22:17:28
wydaje mi się, że kierowca bez doświadczenia może być dla firmy dość problematyczny. Wiadomo, gdzieś nauczyć się trzeba, ale chyba nie tu :) pozdrawiam
anonim 2016-11-04 15:50:50
Aplikowanie na ogłoszenia rekrutacyjne (rekrutacje ukryte prowadzone przez firmę IPK):

Odradzam w całości lub przynajmniej zwracam uwagę na konieczność zastanowienia się nad aplikowaniem. Aplikując na jedno ze stanowisk okazało się, że celem rekrutacji nie jest zatrudnienie a jedynie wybadanie rynku pracy (ew. uzyskanie pomysłów na działalnośc firmy "rekrutującej").

Firma IPK nie posiada sprawnego systemu weryfikacji swoich klientów.
Zostaw swoją opinię o IPK sp. z o .o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPK sp. z o .o.