EUROPART SZCZECIN

Szczecin

Opinie o EUROPART SZCZECIN

klient 2011-11-09 22:01:14
Jeszcze takiego cyrku jak w Europarcie Szczecin to nigdzie nie widziałem.Z dnia na dzień , z miesiąca na miesiąc Europart zatrudnia coraz \" fajniejszych\" pracowników.Jeden lepszy od drugiego.Suder opuszczają i chcą zwojować świat w Europarcie .Wstyd jak cholera.Tylko z czym do ludu takie pytanie powinni sobie zadać.Jestem właścicielem warsztatu i kupuje czesci w wielu firmach typu Autos , Opoltrans itp. I takiej ekipy niekompetentnych to niestety nigdzie nie ma.W Szczecinie jedynie porządne ekipy to Autos i Opoltrans .Radzę Europart omijać szerokim łukiem chyba , ze chcecie usnąć przy obsłudze a na to czasu niestety nie mamy.Pomijając obsługę dezerterów Sudera chcę zaznaczyć , że zatowarowanie nie polega tylko na klockach i tarczach.Wydzwaniają i informują o super cenach a gdy dzwonię to nawet towaru na półce nie mają a ceny kosmos.
Zostaw swoją opinię o EUROPART SZCZECIN - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROPART SZCZECIN