Iliko

Człopa

Opinie o Iliko

niezadowolony 2012-11-24 13:06:42
Pracowalem kilka miesiecy bo dluzej nie dalo sie wytrzymac w tej firmie, jest tam straszny (usunięte przez moderatora) i aby cos zarobic to trzeba robic po 10 godz razem z sobotami. Niekompetentni kierownicy, mistrzowie ppowoduja ze jest brak organizacji i wszystko robi sie na lapucapu i to na wszyskich dzialach
fhfhyjfhjgf 2012-12-16 22:01:06
Każdy robi pod siebie i ma gdzies innych a do tego tylko czeka aby kogos podkablowac, odradzam ta firme chyba ze lubisz kapusiostwo i uklady i robote za marna kase
ja 2013-01-12 09:25:43
Z normalnego czlowieka robia debila a jak nie jestes posluszny i sie stawiasz do tego to masz przerombane
gosc 2013-01-12 09:35:16
Nie szanuja ludzi nawet jak zwalniaja to dowiadujesz sie ostatniego dnia i karza tobie podpisac zwolnienie za porouzmieniem, masakra firma, omijajcie iliko z daleka bo szkoda zdrowia
anonim 2013-02-28 18:42:02
Najlepsze jest to ze jak chcesz cos ukryc to od razu wszyscy o tym wiedza i to nie tylko w iliko tylko w calej okolicy Plotkologia na maxa az nie da sie wytrzymac Pozdro do plotkologow
anonimos 2013-04-15 19:31:58
Zgadzam sie ze wszystkimi iliko to dno syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z ktorego trzeba (usunięte przez moderatora) jak tylko mozna Najlepsi juz ztad odeszli albo zostali wyrzuceni bo postawili sie i nie dali sie ponizac Szkoda niektorych ludzi ale wiem ze jak znajda cos nowego to od razu ida ztad jak najdalej
Gosc 2013-09-11 16:56:40
Nikt tam nie szanuje czlowieka i nie zalezy nikomu na zdrowiu i bezpieczenstwie ludzi oszukuja nawet kontrol bhp. Nawet nie posypia piaskiem a co tam niech sie robol wywali na lodzie bedzie z czego sie lac a te pajeczyny i kurz to jest masakra. Po kilku latach pylica i nerwica gotowa.
ksawry 2013-12-10 18:06:04
Jak sie pracuje na modelarni?albo jako technolog?
s.. 2014-02-24 22:04:14
Od fizoli wymagaja tylko tego aby robic szybko bo masz kase za to co zrobisz i nie musisz nawet robic dobrze bo tu chodzi o to aby towar szybko wyjechal. Jak walisz kaszane i jestes szybki to nawet cos zarobisz a nawet dorobisz jak cos zajuchcisz :) Co do biurowych albo modelaza i technologa to jak bedziesz mial plecy u starego to mozesz nawet nic nie robic bo i tak produkcja zrobi za ciebie a ty bedziesz chwalony i dostaniesz nie zla premie Jak palisz to powiem tobie ze rekordzisci na fajce sa kilkanascie razy dziennie i nikt sie ich nie czepia
była człopianka 2014-06-13 12:14:53
Porażka ja cieszę się że wyjechałam z Człopy zero przyszłości japracuje 5 dni w tyg po 6 godz i moje wyngrodzenie to 1600 zł na rękę
byly 2014-07-08 09:46:44
Zero przyszłości w czlopie i zero przyszłości w iliko bo jeśli wcześniej właściciel nie przeniesie produkcji do skierniewickie to zgrana ekipa rozwali firmę Juz większość ludzi szuka czegoś nowego
nikt 2014-07-21 12:23:00
Kantuja wszystkich i wszystko a premii za nadgodziny się nie doliczysz i o niej zapomnij :( Wszyscy lataja jak przyjedzie wlasciciel a tak to grube [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] plaszcza
abc 2014-08-31 13:58:01
Dlaczego Iliko szuka ludzi do pracy na stanowiska modelarz, konstruktor itp od kilku lat? Jaki jest problem z ludzmi czy z firma?
pr.poczta 2014-10-04 22:02:28
pracowalem tam od powstania firmy azmnie wywalili nie wiem dlaczego i za co ale teraz moge Bulikowi powiedziec DZIEKUJE mam lepsze perspektywy i swiat przed soba a MALENTA i ten drugi z Trcianki dalej liza mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dbajac o ludzi? pozdrawiam byly

wiem jak pozbyc sie najlepszych i nie kapujacych. bylem tam 3 lata mistrzem i zwolnili mnie bo rozmawialem z ludzmi i stawialem sie kapusia. byly MISTZ w latach 2005-2008. pozdrawiam współpracowników którzy mnie pamiętają i pracują tam jeszcze. pozdro dla p. iotra ulika który ze łzami w oczach wręczył mi wypowiedzenie

m
ramzez 2014-11-24 21:04:04
Sruty pierduty takie teksty co firma się rozwija wala od początku i taki makaron nawijaja głupiemu ktury przychodzi do roboty a puzniej sam każdy widzi jak jest. Jak już to rozwija się poldem a nie iliko i nic się nie zmieni bo z takim rzondzeniem to tylko szkoda gadać. Jak coś się nie podoba to za bramę bo już inni czekają na twoje miejsce tak gadają oszołomy i oni rzondzom formom niestety.
wolny 2015-01-21 15:59:07
żiomek kazdy ma prawo pisac to co zechce i nie bron ludzom aby mowili co ich boli w firmie bo to niewporzadku niewystarczy tobie ze w firmie jedziesz po ludziach musisz jeszcze na forum. Napisz lepiej czego moze sie spodziwac ziomek co przychodzi do roboty jesli wogole takiego zatrudniom bo firmia w rozsypce juz polowa ludzi zostala zwolniona przez ostatni rok.
jakosc 2015-02-18 15:21:11
ha ha ha niezla podroba ale jakosc jakosc jakosc to jest porarzka!!! nie nowoc o tapicerowaniu bo jest mistrzostwo ;(
więcek 2015-03-25 18:47:57
Fabryka ILIKO Sp. z o.o. powstała w roku 2005 z misja tworzenia wysokiej jakości mebli tapicerowanych i trzeba przyznać , że póki co wychodzi im to całkiem nieźle ;) dla zainteresowanych zatrudnieniem tutaj polecam ich oferty pracy. Szukają między innymi tapicerów , szwaczek czy też technologów meblarstwa
sakix 2016-05-11 22:24:48
rty, ale w lliko raczej masz marne na to szanse, tutaj nie zarobisz więcej jak 2 k
Zostaw swoją opinię o Iliko - Człopa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iliko