Ecodrog

Mostki

Opinie o Ecodrog

anonim 2011-11-09 20:38:52
Omijać z daleka firma krzak!
jare22 2012-05-21 17:48:42
Czemu firma krzak czemu omijac moze cos wiecej dodasz bo twe slowa nic niezawieraja konkretnego
jarek2 2012-07-09 19:55:26
niestety kolejna firma ktora wymaga 16 godz pracy bez jakiej kolwiek przerwy za marne 8 zeta soboty niedziele jak najbardziej.oczywiscie bez platnych nadgodzin i po 350 godzin w miesiacu chcesz sie naj... w robocie to dla ciebie
jaro222 2012-12-28 13:04:33
swieta prawda
[usunięte przez moderatora] po 16 godzin a czesto i wiecej
zero nadgodzin i skladki do zus od najnizszej krajowej
atmosfera w firmie tez nie ciekawa ( kazdy patrzy jak drugiego [usunięte przez moderatora])
omijajcie z daleka
peter 2013-01-08 09:15:37
To jest chore gdzie jest inspekcja pracy z tej firmy niepowinna wychodzic.praca po 18 16 czasami i po 20godz zadnych nadgodzin sob niedz tez [usunięte przez moderatora] ludzi(ktorzy sie boja odezwac)niepolecam nikomu nawet temu co pracy niema niewiem co z tym zrobuc ale napewno tego tak niezostawimy zyjemy w XXlw a nie w czasach stalinizmu .pozdrawiam
Mysiorek1410 2013-01-12 20:42:22
[usunięte przez moderatora] Nie polecam, mała pensja i duzo godzin, czasami ponad 300... Ludzie w obozach mieli lzej bo nie pracowali w niedziele... Firma nie posiada zadnych skrupułów, a szefostwo szacunku do pracownikow... NIE POLECAM!

Ps. wuja jak to czytasz to cIE pozdrawiam, fajnego masz fryzjera :D
teylor 2013-01-15 22:37:49
Mysiorek1410 - 2013-01-12 20:42:22

Ps. wuja jak to czytasz to cIE pozdrawiam, fajnego masz fryzjera :D
Ty mysiorek a podobno tam kolejki do nich dodo roboty ku...tyle godzin co wy piszecie ze sie robi to jak przezyliscie???ja bym po 250padl i the end
To gdzie wy po tyle godzin robicie a spicie gdzie przy robocie?slyszalem juz od ponad 20osob ze tam jest dno porazka wy jakiszsjghhjk krzyki na pracownikow [usunięte przez moderatora] itp i jest podobno jakis nygus papec najgorszy. Co ciagle potrzebuje asysty polku piechoty pracownikow?prawda cos ztych opowiastek?
czarny 2013-01-21 21:28:08
czasy są jakie są ale to taka robota a wy po prostu miękkimi [usunięte przez moderatora] jesteście robieni kto wytrzyma tępo kasę zarabia a wy na utrzymaniu mamusi bo tak wygodniej.Przyjdzie taki jeden z drogim cwaniak dwa dni popracuje i chce 5000 zarobić i najlepiej siedzieć i narzekać .
koc 2013-01-29 16:04:52
Czarny ty ich tak nie broń sam taki jesteś jaki i oni.
Firma to wielka porażka i nieporozumienie ludzi wykorzystują na maksa bez żadnych skrupułów jak niewolników. Oszukują na kasę najlepiej żebyś za 2 zł robił a oni będą się bogacić. Brygadziści to lizirowy i [usunięte przez moderatora] szefostwo to samo
obeznany 2013-03-10 13:48:49
czarny wiadomo kim jesteś jeździsz na maszynie palisz [usunięte przez moderatora] wchodzisz w [usunięte przez moderatora] i cwaniakujesz jak nie lubisz życia prywatnego bo cię żona nie kocha to rób tam dalej ale nie opowiadaj bzdur że tam jest pieknię bo fakty są wyżej wymienione i nie będę ich powtarzał !!!
bialy 2013-05-13 13:48:02
witam pracowalem w tej firmie ponad dwa lata to prawda ze robi sie wtej firmie ponad 300godzin po 8 zl ci co sie staraja maja nawet po 11zl wyplacane na czas(bylo). tez juz odeszlem z tej pracy nie bylo wniej zle do czasu gdy sie zmienilo szefostwo pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]. gdy tylko odeszli zrobilo sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma bez przyszlosci i bez organizacji pracy tylko haos nikt tam niema pojecia o organizacji pracy i nikomu nie polecam isc do tej pracy nawet najgorszemu wrogowi wujo nie ma szacunku dla pracownikow twierdzi ze ludzie nie pracuja dla niego tylko dla siebie i twierdzi ze sobie poradzi bez pracownikow niema czasu na rozmowy z pracownikami nowi pracownicy przychodzac do pracy pracuja na czarno i nie wiedza za ile pracuja bo wujo nie potrafi sie konkretnie okreslic co do kasy ajak przychodzi dzien wyplaty to potrafi zabrac kase nic nie mowiac.z kazdej przepracowanej godziny potraca zlotowke oczywiscie kasa na konto najnizsza krajowa a reszta w koperte tylko czasami sie dlugo czeka bo potrafi powiedziec ze niema kasy i nie zaplaci soboty i niedziele bez 50i 100 to jest falszywy czlowiek bez szacunku do ludzi naprawde nie polecam tej pracy tam mozna sie wykonczyc psychicznie.
ssssss 2013-09-13 16:01:36
nie ma
2013-09-26 15:43:58
smieszni sa stanie ci się cos i nara kamieniolon 8 zl na godzine
kac 2014-01-28 17:16:02
UNIKAJCIE tej firmy od dziś firma daje umowę na pół etatu i zero szacunku do ludzi.
cebula 2014-01-28 20:13:22
ta firma to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umowa jest śmieciowa nawet telefonu ci nie dadzą na raty w sklepie przy tej umowie szefostwo myśli tylko o sobie i się bogaci w nic nie inwestuje i jeszcze śmią twierdzić że to oni są dla nas a nie my dla nich.
kac 2014-03-29 12:15:53
kolego praca jest w miare ale szef jest chory
kac 2014-06-24 18:28:48
siema co tam u kapusty troche zmondrzal a wuja jeszcze tak mranczy ze niema z czego
erykkk 2014-07-16 21:20:45
nic coraz gorzej z nim i wujowi też podobno je... na łeb chyba wie już że po firmie to pedał... hehehe
erykkk 2014-07-19 18:46:59
Oni nie zajmują się znakowaniem dróg tylko oszukiwaniem ludzi wiem bo tam pracowałem a to całe szefostwo to na niczym się nie zna tylko potrafi obiecywać i kłamać i oszukiwać na pieniądze i wypłata jest na kilka rat czasem i na cztery. (usunięte przez administratora). już nigdy nie wrócą więc odradzam pracy w tej firmie to oszuści.
kac 2014-07-24 12:06:52
witam erykkk pisalem ze kapusta i wuja to oszusci kapusta to chory czlowiek tam bylo ok jak byl poprzedni kierownik
erykkk 2014-08-07 21:43:12
Masz rację jak było poprzednie kierownictwo to był inny świat cieżko było ale było chociaż sznowanie pracownika . A podobno ma się nimi podobno zaąć cw Włocławek bo tam jakieś rodzine powiązania Mzd są
flips 2016-02-05 17:45:38
ecodrog?? szczerze nie polecam
przcowalem tam troche czasu
na wstepie przy podpisywaniu umowy podpisuje sie takze wypowiedzenie umowy in blanco bez daty
w firmie panuje fatalna atmosfera, kazdy jest zastraszany przez kierownictwo
nie wiadomo jak bys sie staral to szef z kierowniczkiem wiecznie nie zadowoleni
firma sie utrzymuje tylko dlatego ze jest tam duza rotacja ludzi(po 2-3 miesiacach ludzie sie zwalniaja i w ich miejsce przychodza nowi)
pracuje sie po 300 godzin bez wzgledu na soboty i niedziele bez zadnych nadgodzin
nawet panie z biura sa wymieniane co 2-3 miesiace bo nie pasuja wujowi(szefowi)
ostatnio pracuja dla niego bezdomni ze schroniska za ktorych nie placi zadnego zusu tylko 50zl do reki i koniec.

NIE POLECAM!!!
makaronmaly 2016-02-05 19:23:21
Chodzi o eko dróg w mostkach czy we wloclawku na torunskiej?
flips 2016-10-17 11:55:06
Kto tam pracowal dobrze wie jak tam jest

Firma caly czas sie oglasza na stronie PUP i ddwloclawek, a jak by tak dobrze bylo to nie szukali by ludzi do pracy przez caly rok

Pracowalem tam troche czasu i wiem jak jest...
Już 2016-10-17 17:58:42
Moim zdaniem nie ma co narzekać na tę firmę, od zawsze dobra
Zostaw swoją opinię o Ecodrog - Mostki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecodrog