NOWAK KRAWIECTWO

Glasgow

Opinie o NOWAK KRAWIECTWO

anonim 2011-11-09 16:31:43
CHCE OSTRZEC TYCH KTÓRZY CHCIELIBY SIE WYBRAC DO ANGLII -SZKOCJII DO PRACY DO NOWAKOW -ODRADZAM W ROZMOWIE PRZEZ TELEFON NOWAK JEST NIEZWYKLE MILY A TO PO TO BY DANEGO ŁOSIA NIE ODSTRASZYC OBIECUJE DOBRE ZAROBKI (he he )MOWI O 8 GODZINACH PRACY CO MIJA SIE Z PRAWDA NO I TA ATMOSFERA JAKA STWARZAJA JEST NIEDOWYTRZYMANIA JEST ZAKAZ ROZMOW SMIANIA SIE GŁOSNEGO KICHANIA I SPRZECIWIANIA SIE CZEMU KOLWIEK NAJLEPIEJ TO CHCIELIBY ABY CALY DZIEN SIE NIE ODZYWAC ROBIC PO 10 GODZIN I TO NAJLEPIEJ Z NIEDZIELA BO W SOBOTE SIE TEZ PRACUJE I TO DO 18 STEJ CZLOWIEK JEST NA SAMOZATRUDNIENIU CZYLI JAK NIE MA KLIENYOW TO I NIE MA ZAROBKU A TAK JEST PRZEWAZNIE NA SWIETA GDZIE \"SZEF\" MOWI ZE O WYJEZDZIE DO DOMU NA SWIETA MOZNA ZAPOMNIEC BO BEDZIE TYYYYLE ROBOTY A OD SIEDZENIA BEZCZYNNEGO AZ TYLEK BOLI A JAK CHCE SIE WYJSC WCZESNIEJ LUB COS ZALATWIC TO JEST WIELKIE AJWAJ WOGOLE MAJA TAM SYNKA ICORECZKE ZMANIEROWANYCH MYSLACYCH ZE JAK UBIORA SIE W MARKOWE CIUCHY TO TEJ SLOMS Z BUTOW JUZ NIKT NIE ZAUWAZY CZYLI OGOLNIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!
oszukana 2013-05-08 23:45:01
Zgadzam się i żałuję, że nie znalazłam wcześniej tej opinii. Mnie zupełnie oszukano, ponieważ za moją pracę w ogóle nie otrzymałam pieniędzy[usunięte przez moderatora] wykorzystuje polaków, którzy nie znają dobrze, albo w ogóle języka angielskiego i boją się, że nie znajdą pracy w innym miejscu.
NACKA 2013-05-12 22:26:37
TEZ TAM PRACOWALAM WSZYSTKO SIE ZGADZA,PRZEZ TELEFON NIE MOWIA PRAWDY LICZA NA TO ZE JAK KTOS JUZ PRZYJEDZIE I ZOSTANIE POSTAWIONY PRZED FAKTEM DOKONANYM TO SIE Z TYM POGODZI I ZOSTANIE ,PRZEWINELO SIE TAM MOZE LUDZI KTORZY REZYGNUJA BO NIE DA SIE TAM WYTRZYMAC NA DLUZSZA METE, TO PRACA DLA LUDZI BEZ NERWOW ,SZEF [usunięte przez moderatora] ROBI GLUPIE POZORY ZE UMIE I ZNA SIE NA WSZYSTKIM, ZE JAKI TO NIE JEST Z NIEGO FACHOWIEC A TAK W GRUNCIE RZECZY NIE MA ZIELONEGO POJECIA O SZYCIU ,JEDYNA NORMALNA OSOBA W TEJ RODZINCE JEST ZONA DANUSIA ,NIEDOCENIANA PRZEZ TA KOPNIETA RODZINKE I TRAKTOWANA JEST JAK SLUZACA -NIE POLECAM
Ewelina 2015-08-15 17:02:53
Uwazajciena tych ludzi,to sa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wykorzystywacze.typowe polaczki,którym za dużo się wydaje. Maria, niewyruchana stara Panna,której nikt nie chce i której słoma z butów wystaje.Nie potrafi się wyslowic i nie ma też dużo do powiedzenia,więc może to i dobrze. Maluje usta na czerwonoale wygląda jak klaun,bo jednej wargi,dokładnie górnej,nie posiada.jej drugą siostra Kasia wygląda jakby uciekła z zakonu,ale opętana :) mysla,że ubierają się stylowo i elegancko,ale daleko im do tegoaz wstyd,bo ciuchy powinny być ich reklama.Jeżeli chodzi o synalka Wojtka,to ledwo odszedł od zmywaka z knajpy na Buchanan i wielki manager,który mówi niepoprawnie po angielsku. Usługi są tam do dobre,ale tylko dlatego,że robią je profesjonalni krawcowie,których okradaja na każdym kroku Nowaki ponad to zabierają napiwki pracownikom co jest aż zenujace i śmieszne.
wojtek nowakkk 2016-08-15 21:27:16
jestę dumny z tej pracy byłem i durzo zarobiłem.
karpod@onet.pl 2016-10-07 20:57:53
wojtusiowi cos sie stalo cos mu sie po pzestawialo hociaz ojciec i matka to iteligetni ludzie
karpod@onet.pl 2016-10-07 21:48:51
zaklad okej wyplata na czas wojtkowi czeba znalesc laske to tez bedzie zadowolony tajak kazdy facet i nie wypisujcie bzdur o nowakah im sie udalo to teraz kazdy zazdrosny mi terz ludzie duzo zazdroszczom dlatego wiem co to znaczy kazdy wie zaco pracuje a jak ludzie zarabiac miliony to muszom miec dziatka szejka
Zostaw swoją opinię o NOWAK KRAWIECTWO - Glasgow
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOWAK KRAWIECTWO