Kebab SFINKS

Andrychów

Opinie o Kebab SFINKS

076 2011-11-09 15:55:33
Co mi tu dużo pisać, dno dno i jeszcze raz dno !!! Wymogi jak w pracy o umowę na czas nieokreślony ze stawka 2000 PLN a w rzeczywistości bez umowy marne 7 zł robota od 9.00 do 22.00.Kartka wisi na oknie od początku istnienia Kebab że przyjmą do pracy, tylko że tam nie rozróżniają pojęcia przyjmę od wykorzystam. Pozdrawiam Kumatych
anx 2013-07-08 00:38:53
W mojej opinii nie chodzi tutaj o pracodawcę lecz o pracownikach tam pracujących. Ich zachowanie jest karygodne,aż odechciewa się kupowania! Zwłaszcza jedna pracownica jest bezczelna i arogancka! Podrywa klientów,a myślę,że lokal ten jest w dziale gastronomii,a nie 'ofert matrymonialnych' czy tego typu! Jestem bardzo nie zadowolona,dlatego nigdy więcej tam już nie kupię nic.
fusk 2016-04-30 19:07:23
Heh, podrywa na kebab.. tego jeszcze nie było, no ale sama firma jest dobra no i na szczęście kebaby nie są tłuste, tylko jeszcze dodatkowo w atrakcyjnej cenie.
Zostaw swoją opinię o Kebab SFINKS - Andrychów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kebab SFINKS