Opinie o Enterprise Investment w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Enterprise Investment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enterprise Investment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterprise Investment w Wrocław

Florian

"piszą"oczywiście:)

Florian

A mnie wydaje się, że jak nie spróbujesz na własnej skórze, to się nie dowiesz tak naprawdę:) W necie duzo piszę-i kłamstwo, i prawdę.

Gildon

Podobno firma Enterprise Investment to jest to samo co firma El Global, a oni z tego co czytałem już tak dobrych opinii nie mają.

Artanis

Onamimi, czyżbyś szła na rozmowę do Bielska? :) Też poczytam chętnie na czym polega obsługa klienta w tej firmie ;) Też jutro idę na rozmowę.

Doradca Klienta

Przede wszystkim na poziomie. Sporo pytań sprawdzających czy dam sobie radę. W sprzedaży trzeba działać, nic z nieba nikomu nie spadnie - zadzwonili następnego dnia z propozycją pracy. Ale się cieszę.

Sporo było o doświadczeniu sprzedażowym. Takie mam, więc to na pewno mi pomogło. Jak pozyskać klienta, jak sprzedać konkretny produkt.

onamimi

ja idę jutro na rozmowę, czytam to forum i nie wiem co myśleć, możecie mi powiedzieć na czym ta praca generalnie polega?? idę jako doradca klienta i nie chcę się znowu dać naciagnąć na jakieś opowieść bajeczki itp :) różnie teraz bywa na rynku pracy i czasami obiecują niebywałem rzeczy a jest potem zupełnie inaczej :)

nicolas

Byłem na rozmowie w EIGLOBAL w Poznaniu. Muszę przyznać, że biuro wygląda całkiem dobrze, rekrutacja przebiegła też dość profesjonalnie, zarobki, o które pytałem na rozmowie zapowiadały się też ok, ale oczywiście zarobki w wielkim stopniu uzależnione od Ciebie:) bo podstawa tylko 1200 (przez 3 mies.), 1500 (po okresie próbnym) + oczywiście prowizja. Ale jeśli się dobrze postarasz, to można sporo wyciągnąć:) Niestety pracy nie dostałem:( ale osobiście polecam:) gdybym miał okazję tam pracować, to nie zastanawiałbym się ani chwili:) Pozdrawiam :)

ka

w każdej pracy jest tak: jedni odchodzą , inni przychodzą, ja dostałam dzisiaj awans, pracuję juz ponad pół roku..., wszędzie chyba jest tak samo a tu można zarobić więc dziwią mnie niektóre wpisy - sprzedaż to sprzedaż - wszędzie musisz pracować - pytanie czy chcesz być sprzedawcą

Julita

(usunięte przez administratora) pozdrowienia z oddziału z Katowic:)

sonia bonia

witam - jur i INKA ja pracuje na Śląsku, od pierwszej rozmowy do decyzji trwało tydzień a więc musicie czekać na odpowiedź w następnym tygodniu,

INKA

ja też byłam wczoraj i też jestem ciekawa, ale to chyba za wcześnie na wyniki, bo z tego co wiem to dzisiaj dalej trwają spotkania - powodzenia

jur

byłem wczoraj na rozmowie na stanowisko kierownicze, ciekawa,merytoryczna rozmowa z HR-em ale jaki wynik?...trzeba czekać, co prawda tak jest wszędzie ale wydawało mi się że zależy im na czasie, było kilka osób a więc może ktoś kto wczoraj aplikował już coś wie?, mam inne oferty i chciałbym wiedzieć jak najszybciej co i jak, będę wdzięczny za informacje

Julia

uff, juz po rozmowie, jak poczytałam niektóre opinie to miałam spory mętlik ale o ku mojemu zaskoczeniu - staram się dostać do działu kredytów unijnych - miła , stanowcza, rzeczowa rozmowa, aż tak że mam nadzieję że się dostanę,

telefonistaczołgista

ja od poniedziałku poza globalem, ale było jak było, nie mam zalu, minął rok i ok, troche szkoda bo się przyzwyczaiłem, teraz trzeba szukać , z drugiej strony rok odbieramia jak pisze Flora wystarczy w gruncie rzeczy trochę zwariowana firma ale kilka fajnych osób jest, robota zależy jak gdzie i u kogo, na sprzedaży mają kasę ale zasuwają a telefonowania to jednak cięzko o prowizje, dlatego do widzenia

Julia

a czy ktoś może mi powiedzieć coś o pracy w dziale projektów unijnych tej firmy,idę na rozmowę, wszystko wygląda ok ale może ktoś coś podszepnie więcej?

@Julia

smiało, jest co robić i jest ok, jestem tutaj juz trochę czasu, płaca na czas

flora

ja dzisiaj skończyłam, nie chciałam umowy o współpracy i podziękowałam, popracowałam rok, było jak było, lepiej i gorzej, różnie ale jednak rok pracy przeleciał, trochę szkoda ale rok przy telefonie wystarczy, szukam czegoś innego

sprawiedliwy

hej sprawiedliwy narzekać każdy może ale bądź uczciwy, pracuje juz prawie rok w ei i moze nie wszystko jest wspaniałe ale wypłaty są w terminie (raz spóźniło się jeden dzień), a gdziedty masz taki standard z multisportem i opieką medyczną?, może nie jest tutaj jak w bajce ale takie czasy są a pracowac trzeba wszędzie widzialem już ludzi którzy nic nie robili i byli niezadowoleni że za dużo pracują ja powtarzam popracuj i wtedy sie wypowiadaj

saba
@sprawiedliwy

mija rok mojej pracy, właśnie podpisałam przedłużenie umowy i jest chyba własnie tak jak pisze sprawiedliwy, nie wszystko jest cudownie ale właściwie to wszystko ok, kasa na czas, pracować trzeba ale mega wyzysku nie ma a firma się rozwija, jest troszkę stresu ale to chyba w każdej pracy tak musi być - a piszę to dlatego że rok temu na forum jak poczytałam to bardzo się wahałam czy iść na rozmowę, teraz minął rok i na pewno było warto nie słuchajcie więc innych ale sami sprawdźcie jak jest

cyga
@saba

a ze mną nie przedłużyli ale właściwie to ja nie chciałem, zaproponowali umowę o współpracy a ja chciałem normalną pracę ale minął rok i tyle, sporo się nauczyłem, spotkałem kilka fajnych osób, na pewno nie był to czas stracony, szukam czegoś innego ale jako osoba z projektu ogólnie jestem zadowolony, rok pracowałem, płacili, nabrałem doświadczeń, (usunięte przez administratora) trzymaj się i powodzenia dla wszystkich co zostali

tomek

Cześć. Właśnie zacząłem pracować w tej firmie. Nie jestem pewnie czy powinienem podpisywać ta umowę. Co to jest umowa o współpracę? Jak można pracować bez ubezpieczenia?

MIKA
@tomek

ja tyram tutaj już pół roku i to norma że najpierw okres próbny, potem umowa, dowiedz się to o współpracy to nie forma okresu próbnego, bo nie jest źle , płaca w terminie i mozna jak dobrze powalczysz wycisnąć niezłą kasiorkę, na rynku nie ma nic ciekawego - bynajmniej na Śląsku - więc nie namawiam ale ja bym próbował

Jacek
@MIKA

Jak kształtują się warunki pracy, płaca socjal?

krystian

Po prostu nie warto nie warto tracić nerwów na tą firmkę

Dział Rekrutacji

Szanowna Pani, dziekujemy za spotkanie i zainteresowanie naszą ofertą. Jeżeli ma Pani dodatkowe pytania bądź wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy. (usunięte przez administratora).

Zainteresowana

Ja byłam dziś na rozmowie i byłam pozytywnie nastawiona. Praca miałaby polegać na dzwonieniu do banków pozyskiwaniu informacji i później prezentowaniu określonej promocjo osobom pracującym w biurze. Czy jest ktoś kto może to potwierdzić ? Czy to na prawdę zwykłe naciąganie. Pani bardzo miła na rozmowie jednak nie pytała o żadne konkrety związane z kredytami itp

Zostaw merytoryczną opinię o Enterprise Investment - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enterprise Investment?

Kandydaci do pracy w Enterprise Investment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enterprise Investment
2.6/5 Na podstawie 283 ocen.

Enterprise Investment