Opinie o Enterprise Investment w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Enterprise Investment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enterprise Investment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterprise Investment w Wrocław

Peggy

A my szykujemy wyjazd za miasto za tydzień. Mi to podoba się, że tyle się dzieje. Jak pracować to nie tylko dla kasy, choć jest ona ważna. Mam już kilka lat pracy za sobą w różnych miejscach i najlepiej wspominam te, gdzie ludzie byli zintegrowani, a nie chowali się tylko za ekranami monitorów :)

Pepe

My byliśmy wczoraj :)

Kamila

dodam od siebie, że w firmie jest bardzo dużo wyjść i wyjazdów integracyjnych. I to zarówno zwykłe wyjścia na piwo jak i wyjazdy w góry, rejsy statkiem, ogniska. Naprawdę pozytywna atmosfera. Ludzie z różnych działów, którzy nie zawsze mają czas by spokojnie porozmawiać mają okazję by się bliżej poznać.

Długi

Mam nadzieję, że i moja rozmowa przebiegnie w porządku. Trzymajcie kciuki. Pani z którą rozmawiałem przez telefon była bardzo uprzejma. Jestem pozytywnie nastawiony, zwłaszcza czytając wpisy enter :)

Doradca Klienta

Przede wszystkim na poziomie. Sporo pytań sprawdzających czy dam sobie radę. W sprzedaży trzeba działać, nic z nieba nikomu nie spadnie - zadzwonili następnego dnia z propozycją pracy. Ale się cieszę.

Sporo było o doświadczeniu sprzedażowym. Takie mam, więc to na pewno mi pomogło. Jak pozyskać klienta, jak sprzedać konkretny produkt.

On

To prawda, na korytarzach bywa gorąco. Ale upały są, więc i może klima nie daje rady w 100%, w końcu też mówi się o oszczędnościach energii. Trzeba jakoś to przeboleć, sierpień mamy wyjątkowo gorący. A co do dziewczyn, są wyjątkowo ładne. W firmie pracuje ich dużo, a jak to mówią, kobieta łagodzi obyczaje, jest w tym dużo prawdy. Atmosfera sympatyczna, choć i zmęczenie przez te upały widać na twarzach...

enter

byłem, pogadałem, po łykendzie jeszcze jedna rozmowa z szefową od projektów, wiadomo cała ojczyzna na urlopie i ...chyba zaczynam od września, nie widziałem ani piramidy ani finansów, normalne korytarze biurowe, jak na upały to u nich klima słabo chodzi,reszta ...jak wszędzie, no może warto wspomnieć że dużo ładnych dziewczyn na korytarzu widziałem...

Patryk

A może fakt, że Jaguar nie zainwestuje w Polsce tylko na Słowacji to też spisek?

jack1

Nie mam zdania aby to bylo jasne - na temat samej w pracy"w tej instytucji" . Mam zdanie na temat- "sposobów" - obsługi klientów. Nie wiem - czy tylko ja dałem się nabrać na spore " w plecy" czy też wszyscy "grzecznie" [ prócz tego jest sporo spraw w prokuraturze wobec Ei Global] - "śpią" i boją się zabrać zdanie na ten temat.

@jack1

Jack1, jest stare powiedzenie, umiesz liczyć - licz na siebie. Nie wiem jakie masz powody by tak oceniać firmę, jest w Twojej wypowiedzi jednak sporo żalu. Zastanów się, gdzie sam popełniłeś błąd, jako człowiek dorosły ponosisz odpowiedzialność za swoje czyny. A najłatwiej jest zrzucić odpowiedzialność na kogoś, że został źle potraktowany, a to że firma zła i ludzie. Najłatwiej zmieszać z błotem. Żal mi ludzi, którzy czytają te negatywne opinie, nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością. EI Global zajmuje się projektami unijnymi i robi to z naprawdę dobrym efektem. Firma dba o pracowników. OK, nie zawsze jest kolorowo, ludzie mają różne zachowania i do wszystkiego można się przyczepić. Ale z ludźmi trzeba umieć się dogadać, bo pracując razem jedziemy na jednym wózku. I pod tym względem firma sobie radzi. Nie mówiąc już o tych wszystkich bezrobotnych czy niepełnosprawnych, którym pomogła. Ale ty chyba nie jesteś jednym z nich, bo to są ci którzy skorzystali na działaniach EI. Zapewniam Cię, że sposób ich obsługi był na wysokim poziomie. A projekty unijne realizowane przez firmę są oceniane i weryfikowane. I nikt się nie czepia tego, jak to jest robione. Pozdrawiam i życzę wewnętrznego spokoju!

@On

Niby miły post.Dzięki za rozwagę i rzetelny komentarz. Naprawdę czuję się oszukany. Nie wiem co w tej chwili robi EI Global - że teraz jest to niby "alfa i omega".Jedno wiem - kiedy jakiś czas temu miałem - z nią do czyniena - nie było mi i nie jest do smaku. Zreszą - gdyby nie post - z mailingu - prawdopodobnie bym nie pisał i powoli o tym zapominał. Cóż - czas leczy rany - choć sprawa - nadal jest w sądzie i nie wiadomo kiedy wroci. Moze jutro , a może za 5 lat. I nie zamierzam więcej - odpowiadać - na jakiekolwiek posty. Ani to sprawy nie zamknie, ani tez mojego humoru- nie poprawi.

Kukła
@jack1

Jack1, jak tu nie mówić o kompleksach skoro takie głupoty piszesz. Jaka przykrywka władzy? W naszym kraju pełno jest teorii spiskowych, nie twórz kolejnej. Chyba, że lubisz chodzić na wiece i wykrzykiwać jaka to władza jest zła. Poczekaj do jesieni, na pewno będziesz zadowolony po wyborach. Wtedy zobaczysz jak władza będzie się wszędzie wciskać. Trochę zdrowego rozsądku! AAAA, życzę powodzenia w prowadzeniu sprawy. Do prokuratury każdy może zgłosić wniosek, a robią to najczęściej ci, którzy wietrzą spiski i nie myślą racjonalnie. Pozdrawiam!

Summer

Oj gorąco gorąco się robi, piramidy, polityka, a wokół nas lato stulecia. Jack1, dziś 20 stopień zasilania, niech ci prądu nie wyłączą :)

Kukła

Jack1, jak jesteś ofiarą tego typu firmy to zgłoś sprawę do prokuratury. Albo dopisz się do listy wyborczej i startuj w wyborach u boku pana P.K. Śmiało! Zmieniaj ustrój, ale nie pleć bzdur. Nikt tu nie zamierza być lekarstwem na Twoje kompleksy. A jak chcesz lepszego świata, wyjedź za granicę. Ciekawe czy z Twoim podejściem do życia będziesz szczęsliwszy czy będziesz zawsze szukał wytłumaczenia dla swojej życiowej bezradności.

Wojtek
@Kukła

EI Global zajmuje się wnioskami unijnymi, co to za głupota z piramidą finansową? Proszę nie spamować forum wpisami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. A skoro Jack1 jest taki pokrzywdzony to niech się zgłosi do DudaPomocy hehe

@Kukła

Po czasie odpowiem na Twoje - kolego Kukła - " wypociny". Do tej "firmy" trafiłem z "konieczności" finansowej. Jeżeli nie jesteś pracownikiem [czego nie jestem pewien]. Prosze nie "wciskać" mi farmazonów - o moich niby "kompleksach". EI Global - musi być pod przygrywka władzy - bo zbiorowe- o nie uczciwych procedurach i pozwy ni jak mają się do rzeczywistości - żde to niby podmiot - "udzielający pożyczek unijnych". Ta pożyczka unijna to też - lichwiarska prowizja - o czym wiem od znajomych. Co do prowizji - jakie chce EI Global - to są kwoty rzędu ok. 170 % !!! Nie podaję faktów gdyż skierowałem sprawę - do prokuratury . Nie podaję - więcej faktów gdyż nie chcę mieć z tą firmą do czynienia . Ostrzegam - też naiwnych [ ew. następnych] - aby nie korzystali z tej czy też innych firm - a tym bardziej - pracując u nich -uczestniczyli w tym procederze. I wiem co piszę. A ONI - jak domniemuję - mają wszystkich -oszukanych - w tzw. głębokim pważaniu

jack1

EI Global - to "piramida finansowa" i typowy przykład działalności firm lichwiarskich, które bazują na "naiwonści" Polaków. W"mętnej wodzie" można ryby łowić. Sam wiem - bo jestem "ofiarą" tego typu firm - "kant i wyzysk". Dopóki "szemrane towarzystwo" z rządzącej koalicji PO - PSl - będzie u władzy - dopóty - ten stan rzeczy się nie zmieni. Obudz się Polaku ! BO nadal będzie - "rubta co chceta" !!!

@jack1

jack1 - wielki szacunek dla ciebie,takich ludzi nam w kraju potrzeba, nieźle pojechałeś od polityki do piramidy a nawet do przebudzenia ojczyźnianego i owsiaka, a ja mimo wszystko pójdę na rozmowę, wolę pracować niż w domu rewolucjonizować

Długi
@enter

Enter, ja też idę na rozmowę, pojutrze. Umawiając się na spotkanie chciałem w piątek ale mają wolne za 15 sierpnia, więc został czwartek. W sumie to fajnie, że dają ludziom długi weekend, 3 dni wolnego :) Można zaplanować mały wypad za miasto.

enter

Zadowolona i ON - jutro idę na rozmowę, trochę jak dla mnie za dużo lukru w tych opiniach, ale zobaczę, przez telefon rzeczywiście mówiono mi o ciekawych nowych projektach, zobaczę, dam znać, może razem popracujemy jak mnie przyjmą:)

Zadowolona
@enter

Enter, daj zatem znać jak Ci poszło. Trzymam kciuki. Nie będziesz żałować :)

Zadowolona

Ja przyłączę się do opinii On. Miałam lekkie obawy idąc na rozmowę, zostały one szybko rozwiane. EI jest jednym z liderów w kraju pod względem projektów unijnych. Sama nie zdawałam sobie sprawy jaki to ogromny potencjał, a potem rzeczywiste wsparcie dla beneficjentów. dużo się tu nauczyłam, od najlepszych. Uwierzcie, że napisanie dobrego wniosku to nie lada sztuka. Kryteria oceny są bardzo surowe i liczy się każdy punkt w ostatecznej ocenie. firma walczy o każdy jeden, bo pula środków jest ograniczona i nie można pozwolić sobie nawet na najmniejszy błąd. Pełen profesjonalizm, co potem przekłada się na statystyki. Warto pracować z profesjonalistami.

enter

do ON, może i się szybko rozwija ale cały czas szuka ludzi - pytanie rozwój czy ciągłe zmiany i wymiany kadry, widzę że jesteś w temacie to oświeć bo idę na rozmowę

@enter

Enter, śmiało idź na rozmowę. Pytaj o dużo, bo naprawdę wiele ciekawych projektów ma miejsce. Nie o wszystkich też jest informacja na stronach, ale pole do popisu będziesz mieć duże. Co do zmian, to idą ku lepszemu. Trwają rekrutacje, bo do projektów potrzebni są dobrzy specjaliści. Jeśli masz duże doświadczenie, to ta praca jest dla Ciebie. Ponadto będziesz mieć satysfakcję, jeśli zależy Ci na pomocy innym to zobaczysz jaką wartośc mają projekty, w których mozna pomóc potrzebującym. To dodatkowo motywuje :)

On

EI Global realizuje bardzo dużo projektów finansowanych z UE. Zaktywizowali kilka tysięcy osób bezrobotnych, to chyba dobrze świadczy. Wspierają też osoby niepełnosprawne. Firma się cały czas rozwija i realizuje coraz większe przedsięwzięcia.

xyz

Dla kogo jest to szkolenie?

ona

Witajcie. Z ciekawości kto jedzie 16.02 na szkolenie wdrożeniowe do Wrocka? Ktoś jest już po takich szkoleniach? Jakie wrażenia?

xyz

Czy na pierwsze umowy-zlecenie zawsze czeka się tak długo? Mam wrażenie,że dział HR robi sobie z nowych pracowników jaja.

alfonso

przyjechali kowboje i każdy mowi swoje, pracując w firmie nie zauważyłem żebym miał miejsce pracy gdzie indziej, co do wiązania przyszłości z firmą w życiu to jest tak że raz biorą a raz dają...nikt nie da ci pewności, nawet ty sam czy będzie ok czy nie ok, nie spróbujesz nie pofedrujesz nie zobaczysz, nikt z łapanki do pracy nie łapie a HEJTERZY zawsze będą... ja pracuje ponad rok i jest raz lepiej raz gorzej, a więc tak jak wszędzie,

Czarny

Takie cuda się dzieją w tej firmie, że nawet Bóg tego nie przewidział.

Zostaw merytoryczną opinię o Enterprise Investment - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enterprise Investment?

Kandydaci do pracy w Enterprise Investment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enterprise Investment
2.6/5 Na podstawie 283 ocen.

Enterprise Investment