PPHU sPrinter

Busko-Zdrój

Opinie o PPHU sPrinter

LordVader 2011-11-09 11:00:00
Z Firmą Global Studio LTD z Tarnowa moja Agencja wspołpracuje już jakiś czas, ale dopiero teraz pojawiły się kłopoty, tzn zaraz po wyborach. Na wizytówki czekałem miesiąc, biorąc pod uwagę, że te wizytówki nie były dla mnie tylko dla klienta, no ale doszły. Po pewnym czasie zamówiłem dwa komplety wizytówek dwustronnych po 1000szt. Panowie zrobili ciekawy myk, bo połączyli pierwsze strony tych wizytówek w jedną, tak że z jednej strony miałem dane jednego klienta a po drugiej stronie dane drugiego. Ciekawie, prawda?? :) Trzeba być chyba debilem, żeby tego nie zauważyć. Zgłosiłem reklamację, oczywiście bez odzewu. Zarządałem zwrotu 150zł, oczywiście też bez odzewu. Naprawdę dajcie sobie spokój z nimi, jest tylko odpowiedzialnych drukarni w Polsce. Czasami lepiej dać te 20-30zł więcej, a mieć pewność, że wasz klient nie będzie rozczarowany.
Zostaw swoją opinię o PPHU sPrinter - Busko-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU sPrinter