logo ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice

Katowice

Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice

dominika 2010-03-04 09:38:55
ja tez mialam okazje wspolpracowac z ta firma i nie moge narzekac ta firma normalnie wyplacala raz mi sie zdarzylk ze dwa dni czekalam a co do wspolpracy z marketami to markety sa winne ale trzeba umiec rozmawiac i rozwiazywac problemy a nie ta jak nie ktore inne osoby od razu z [usunięte przez moderatora] wychodza ja bardzo polecam ta firme i idzie zarobic :):):):):):):):)
nieistotny 2010-08-09 19:14:33
A pracował ktoś jako ankieter przez ITC Grupa (filia w Katowicach) ?
Po jakim czasie wypłacają wynagrodzenie?
gosc1 2010-12-02 19:19:15
a pracował ktos z tej firmy w pollena malwa na Świetochłowicach
pracownik itc 2011-02-09 11:13:02
Idz do szkoły i się zoriętuj dlaczego tak jest!! to nie jest wina itc tylko systemu podatkowego w polsce
pepe 2012-03-20 09:55:58
tutaj zadnego honoru nikt nie ma,ludzieee.A podawnie danych osobowych na forach bez zgody jest niedozwolone prawnie.
Agnieszka 2012-07-30 10:28:13
Pracodawca naprawdę na wysokim poziomie. Bardzo dobra organizacja, profesjonalne podejście do pracownika. Jechałam z tą firmą do pracy za granicę i nie zawiodłam się. W porównaniu z innymi tego typu Agencjami P.P. ta jest naprawdę godna polecenia.
cArOl 8888 2012-09-07 16:46:34
yo, pracuje w decathlonie w gliwicach poprzez firme Itc i nie narzekam,
fajna atmosfera, wyplaty wplywają jak narazie do 15go
sporo zlecen i stafka jedna z leprzych 8zl
nie ma zle - polecam !
Ola 2012-11-27 13:54:15
ja bym nie wierzyła plotkom... kazdy ma swoje zdanie, warto samemu sprawdzić szczególnie że teraz o pracę cięzko .. :/
Ola 2012-11-29 10:15:41
no tak, w każdej plotce jest ziarnko prawdy..
madzia1983 2013-02-20 22:07:42
Japracuje w tej firmie juz od kilku miesiecy i mam to samo ale pieniazki przychodza zawsze na moje konto teraz jest okres rozliczeniowy w TESCO i jak dobrze wiesz jak TESCo nie zaplaci ITC to nie beda mieli z czego tobie zaplacic i ja niestety tez czekam
czenzo 2013-08-21 17:02:23
Ja pracowałem przez 4 dni w marcu a pieniądze dostałem dzisiaj,wyszło że robiłem za 3,5 zł na godzine,istny raj,
ankaaaa 2014-02-19 10:56:24
no fakt, czasem placa pozno, ale tak jak jest w umowie, ktora podpisuje. maja oferty pracy i jak ktos chce i umie czytac umowy to sie da. A dziewczyny w biurze fajne, jak sie ma problem, wyjasnia, pomoga, nie to co w innych firmach, a pracowalam juz w roznych u konkurencji. Jak ktos potrzebuje pieniedzy, pracy i umie czytac to polecam
mika 2014-07-25 16:26:37
najgorsza firma z jaką miałam doczynienia czekam na wypłate do tej pory i jej nie otrzymałam robiaą z ludzi wariata tam jest przedszkole a nie profesjonalna firma dzwoniłam mówili że przelew został wysłany co sie opkazało nadal go niema NIE POLECAM KOSZMARNA FIRMA I KAŻDY MA SWOJE ZDANIE
bumerang 2014-11-01 20:43:02
mnie osobiscie bulwersuje to, kto układa oferty pracy w tej firmie ,ni przykleić ni przyłatać ,brak znajomości branży a przecież internet daje tyle możliwości,wystarczy odrobina iteligencji i poprawnej polszczyzny.

obecnie poszukujemy dla swojego klienta kandydatów na stanowisko :
Operatora Tokarki CNC, Bramowej, Ciężkiej, Karuzelowej, Wypalarki plazmowo - tlenowej, Wytaczarki.
I jak mam to rozumieć,praca dla jednej osoby czy może grupy?
W tym ogłoszeniu jest zbyt dużo sloganów a za mało konkretnej informacji.
K 2015-11-03 16:43:05
Firme ITC Grupa- Polski HR , uważam za nie profesjonalną , Wasz regulamin jest obwarowany wieloma ogromnymi karami a sami nie stosujecie się do uzgodnionych terminów płatności zleceniodawcom łącznie z tym że nie informujecie o opóźnieniach w płatnościach , a potem unikają kontaktu, jest wiele firm zajmujących się tego typu ofertami zleceń czy pracy tymczasowej ale po raz pierwszy spotykam się z takim brakiem profesjonalizmu -wstyd, Nikomu nie polecam tego typu doświadczeń*
Szkoda że nie wpisaliście nic w regulaminie o karach za opóźnienia w płatnościach zleceniodawcom. Pieniądze dostałem się ok 2 mies po zleceniu a nikt nie poinformował mnie że tak będzie
mhgm 2016-05-19 21:06:22
a powiedzcie porse jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice ?? znajomy pracował tam kilka lat temu mówił że atmosfera byłą taka sobie, ale później szło sie dogadać z ludźmi - czy coś sie zmieniło na przestrzeni lat? prosze o info
Zostaw swoją opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice