ROLVET J. i B. Napierała Sp.j.

Lwówek

Opinie o ROLVET J. i B. Napierała Sp.j.

anonim 2009-01-12 20:07:48
Słowa kojarzące się z ROLVET J. i B. Napierała Sp.j. stresująca, wyczerpująca:
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako beznadziejny .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w większości w porządku ale ciężko ze współpracą .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie ma szans na negocjacje
Najbardziej podobało mi się w ROLVET J. i B. Napierała Sp.j.: kontakt z dostawcami, bardzo sympatyczni.
Najbardziej nie podobało mi się w ROLVET J. i B. Napierała Sp.j.: szefostwo, nie zorganizowane, źle zarządzają firmą, źle traktują pracowników.
anonim 2009-03-18 00:00:01
jest ok, szefostwo daje możliwośc rozwoju, zarobki przyzwoite, firma rozszerza działanośc, dużo kontaktów zagranicznych, pole do popisu dla angielskojęzycznych i kreatywnych, a w szczególności dobrych handlowców
anonim 2009-04-09 20:52:48
Z firmą Rolvet współpracuję już od dłuższego czasu i jedno co mogę powiedzieć to to, że ludzi traktują jak śmieci nawet klientów. W ostatnim czasie, kiedy się z nimi kontaktuję telefonicznie zmieniły się już 3 osoby - to o czymś musi świadczyć...
Dzola 2010-02-11 14:23:43
Witam,
Powiem tak pracowałam w Rolvecie, na początku mały terror,strach ale z jednej strony bardzo mile wspominam tamte czas. Plus tej pracy był taki ze miałam kontakt z kontrahentami zagranicznymi. Jeżeli ktos chce sie rozwinac w tym kierunku polecam.
fx 2010-02-15 10:32:13
Firma katastrofa. Totalny burdel. [usunięte przez administratora], podsłuchiwanie, wykorzystywanie. Nie szanują klientów, o pracownikach lepiej nie mówić. Nie można się rozwijać, o byciu samodzielnym można zapomnieć, a energie wszyscy tracą na walkę między sobą. Szkoda zawracac sobie głowe.
bryk 2010-02-17 09:11:51
Wspólpraca z klientami straszna. Ciągle zmieniają się ludzie, nigdy nic nie wiadomo, przełączają telefony, jak kogoś zwalniają to nie informują klientów czemu, i potem człowiek nie wie kto go w końcu obsługuje.Beznadziejny serwis. A juz żeby ktoś tam podjął jakąś decyzję to trzeba mieć dużo cierpliwości. Nie wiem jak oni prowadzą biznes. Bo pracowników to oni na pewno nie szanują.
charlie 2010-08-25 13:27:16
Jak ktoś myśli, że u nich się rozwinie, a juz nie daj Boże liczy na kase - to pech. Obiecują a potem robią ludzi w bambuko. Sprawdźcie sobie jaka tam jest rotacja. Tam się ludźmi zarządza krzykiem i oskarżeniami. Robota dla desperatów. Kicha straszna.
lovelas;) 2010-08-27 10:07:36
Rolvet miejsce pracy dla ludzi zdesperowanych i myslacych o samobojstwie. Strach cokolwiek powiedziec, nie mozna miec wlasnego zdania. Szefostwo leczy sowje kompleksy na pracownikach. Niemile wspomnienia do konca zycia. Nie polecam!!!
XXX 2010-09-22 14:59:58
ROLVET- gdy mysle o tej firmie to zaczynam sie smiac bo to cyrk a szefostwo to clowny:)
aleksy 2014-04-03 18:47:05
Na stronie rolvet jest jedna oferta pracy, Przedstawiciel/Konsultant terenowy z doświadczeniem w sprzedaży i wdrażaniu produktów myjąco-dezynfekujących dla przetwórstwa spożywczego, ale chyba już nieaktualna.
heniek 2014-04-09 23:27:42
@aleksy, zaaplikuj mimo to, czasem sie zdarza, że pracodawce zainteresuje aplikacja i znajdzie się dla niego miejsce.
rachi 2014-04-23 20:14:50
Rolvet jest na rynku chyba już 24 lata, jeśli az tak długo się utrzymali, to widac nie wiedzie im się najgorzej.
Partner 2014-06-25 15:57:52
(usunięte przez administratora) Wyobraź sobie prostych ludzi o zerowych umiejętnościach nadrabiajacych brak pomysłu wyciskaniem ze mniej asertywnych siodmych potow.

była 2014-08-05 18:53:38
wypłata na czas ale będziesz wyciśnięty/ta jak cytryna. rodzina pożytku w domu z Ciebie nie będzie miała, bo cały czas będziesz myślami w pracy, żeby tylko zdążyć, przygotować kolejną tabelkę, zarządzenie, żeby tylko znów nie miała humorów i nie darła się o byle co z sobie tylko posiadaną umiejętnością zmieszania z pracownika z błotem. STRES STRES STRES. cofniesz się w rozwoju...
pink 2015-02-05 22:35:46
Rozumiem, ze odradzacie prace dla wrażliwych i o słabych nerwach? A moze trzeba jakoś wypracować sobie własny system pracy , jak wszędzie - jak już się wpadnie na własne tory to jakoś idzie. Dobra organizacja pracy to podstawa i nie trezba zabierać pracy ze sobą do domu i niepotrzebnie stresować siebie i najbliższych. Jeśłi pensja jest ok to wystarczy pomyśleć nad dobrą organizacją a reszta sama przyjdzie.
Jurek 2015-10-13 21:12:07
Najlepszy w Rolvecie jest były proboszcz Wojciech M, który jest znany ze swojej marnej reputacji w całym kraju. Ta firma to kabaret - ten kto pracował, to wie o czym piszę. Uważajcie na patologiczne relacje damsko-męskie w firmie, to strasznie niszczy atmosferę w pracy. Nie da się tam długo pracować. Hurtownia z roku na rok ma coraz mniejsze obroty, ale to wina właścicieli.
mek 2015-12-07 11:11:27
Wikary jest mistrzem świata. Podobno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] już w komos swoją firmę i kilka klubów sportowych: w Brodach, Polonię Nowy Tomyśl a teraz Sokoła Pniewy.
Paula 2015-12-07 19:22:52
Pleban jest mistrz świata...sory...mistrz wyjebek :)
Paula 2015-12-07 19:23:16
Pleban jest mistrz świata...sory...mistrz wyjebek :)
gość 2016-08-04 13:06:21
no ale podobno ma ich kupić medivet, jak to zrobi to pewnie pewnie po zwalnia dużo ludzi, zostawi 1-2 magazynierów i tyle
gość2 2016-08-24 18:59:51
czyli co, jak nie sprzedadzą firmy to słabo bedzie tam pracować?
Setka 2016-10-07 17:50:47
Ja słyszałam ze wchodzą poważnie w hotele, już coś tam mają przecież.
Pniewy 2016-10-19 19:25:32
Medivet chce kupić Rolvet???Ha Ha Ha....ale się uśmiałem teraz...Bzdury :-)
crazy 2016-10-19 21:23:51
Hej, wiecie czy niedługo będzie szansa, żeby znaleźć zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, bo najważniejsze są dla mnie odpowiednie stosunki z pracownikami jak i niezłe stawki. Dziękuję za odpowiedź.
Jurek 2016-11-30 14:22:40
z tymi hotelami to faktycznie kombinują, a co to za historia z galeria nova w Nowym Tomyślu?
Zakonnica 2016-12-08 22:03:31
Złożyłam tam papiery latem tego roku ale słyszalam właśnie że głównym problemem tej firmy i człowiekiem który kieruje w jakiś tam tylko sobie znamy sposób jest właśnie wcześniej wspomniany Wojciech M.Szefostwo a w szczegolnosci szefowa ponoć udaje że nie widzi jak ten człowiek stacza tą firmę na samo dno.Miałam już kiedyś w jakimś tam stopniu nie przyjemność współpracować z tym człowiekiem.Kłamstwo goni kłamstwo!!!Oszust,krętacz,złodziej!!!Mam nadzieję że szefostwo zdąży otworzyć oczy na wszystkie przekręty tego człowieka za nim bedzie za późno bo z opowieści znajomych słyszałam że firma jako "firma"jest całkiem całkiem...Także pożyjemy,zobaczymy.
Zakonnica 2016-12-08 22:05:20
Zostaw swoją opinię o ROLVET J. i B. Napierała Sp.j. - Lwówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROLVET J. i B. Napierała Sp.j.