Opinie o Narodowy Instytut Dziedzictwa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Narodowy Instytut Dziedzictwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Narodowy Instytut Dziedzictwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Narodowy Instytut Dziedzictwa w Warszawa

zaciekawiony Nowy wpis

Jak się aktualnie pracuje w NID (zwłaszcza interesuje mnie Kraków, którego profilu nie ma na gowork) ? Czy warto aktualnie aplikować? jak wyglądają zarobki? Czy jest jakiś system premiowy, benefity poza płacowe - np. opieka medyczna?

Administrator Nowy wpis

Narodowy Instytut Dziedzictwa poszukuje osoby na stanowisko Koordynator Projektu w Warszawa. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Renata

Nie chce mi się wierzyć, że w tak szanowanym instytucie są takie złe warunki pracy. Czytam wasze komentarze i nie dowierzam. Naprawdę jest tam aż tak źle? Może chociaż zarobki były w miarę wysokie, mimo że były marne szanse na podwyżki i premie?

Kluska
@Renata

"Nidowska bieda" weszła do języka polskiego

Wiktoria Nowy wpis
@Kluska

Nie no, faktycznie jest takie określenie czy sobie żarty robisz? A tak zmieniając temat tego określenia - nic nie zmienia się na lepsze z czasem? Czy jednak w jakichś kwestiach idą do przodu?

Glapsa Nowy wpis
@Wiktoria

Mam to samo pytanie, teraz rekrutują.

AW

Absolutnie żadnych możliwości rozwoju i awansu, pensje nawet po kilku latach pracy na poziomie najniższej krajowej, jakiekolwiek dodatki finansowe wedlug widzimisię kierownictwa. Szkoda życia na tę instytucję.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik biurowy w firmie Narodowy Instytut Dziedzictwa? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Bobas

Bardzo toksyczna kultura pracy, brak działań motywacyjnych pracodawcy, totalnie brak kadry zarządzającej która byłaby wykwalifikowana, awanse według uznania dyrektorów i w kluczu towarzyskim bo lubi się promowanie miernych ale wiernych, kierownicy nie wiedzą co robią, Trzydzieste plenum spółdzielni Zenum, PRL wiecznie żywy w tej firmie, kierownicy wprowadzają własne zasady kontroli czasu poza oficjalnymi i wymuszają na pracownikach te rozwiązania, bez informowania dyrektorów, a nawet kłamiąc że tego nie robią, dziwne powiązania z ministertwem kultury, jak już dostaniesz pensję zero szans na podwyżkę przez cały okres pracy, współpraca między działami bardzo kontrowersyjna i toksyczna, jak trafisz do działu promowanego przez dyrektorstwo masz więcej pracy i pozatym nic, brak premiowania za wyniki w pracy permia roczna bardzo uznaniowa i zalezy czy kierownik cię lubi lub kierwoniczka, jak jej podpadniesz np konstruktywną krytyką to masz prze...ne, nie zobaczysz hajsu,

K.

Przestrzegajcie się przed pracą w Warszawskim oddziale na Kopernika - mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing stosowany przez p. B., która jest kryta przez przełożonych, a pracownicy, którzy nie są zatrudnieni po znajomości, obrywają za wszystko, mimo dobrze wykonanych zadań - ot, tak - dla zasady.

Zostaw merytoryczną opinię o Narodowy Instytut Dziedzictwa - Warszawa

• Jak się pracuje w Narodowy Instytut Dziedzictwa?

Zobacz opinie na temat firmy Narodowy Instytut Dziedzictwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Narodowy Instytut Dziedzictwa?

Narodowy Instytut Dziedzictwa

Narodowy Instytut Dziedzictwa