MisterM Sp. z o.o.

Opinie o MisterM Sp. z o.o.

gnom 2012-05-16 12:51:33
Śmieszna jest ta firma, niby takie micyje oferują, ale nie stać ich nawet na zatrudnienie profesjonalnego tłumacza:-)
Wersja angielska ich strony to żenada:-),(a niby liczy się pierwsze wrażenie) poza ogólnym opisem działalności firmy i linkami do opcji reszta jest tak spaprana, że aż wstyd. Ciekawe, gdzie szlifował swój warsztat translatorski \\\"biegły tłumacz\\\" tej strony? :-D ( może z radia się nauczył, bo do szkoły na pewno nie chodził).
bubu 2012-09-24 12:27:20
chyba jednak ktoś czyta te śmieszne posty, bo po pięciu miesiącach wreszcie firma zainwestowała w znacznie lepszego tłumacza :-), poprawili ten multum masakrycznych, żenujących \"byków\", choć nie wszystkie usunęli...ot,podam taki jeden z wielu np: jeden z panów już nie jest tycoon\'em, jak poprzednio, teraz zmienił się w financier:-), brzmi bardziej wiarygodnie jak na nasze warunki:-),
oby tak dalej...
miko 2015-08-11 06:28:36
Kiepska firma, źle zarządzana - bez perspektyw.
aj 2016-05-02 09:48:13
Chyba nie ma co liczyć na to @wisi, żeby pokazało się jakieś ogłoszenie pracy. Nie potrzebują robić rotacji wśród pracowników, bo zależy im na zadowoleniu pracowników i dbaniu o ich pozytywne stosunki.
Zostaw swoją opinię o MisterM Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MisterM Sp. z o.o.