Z. U. Południe

Kraków

Opinie o Z. U. Południe

były_pracownik 2014-02-14 14:06:09
(usunięte przez administratora) niekonsekwentne zachowanie bezpośredniego szefa, pracę w ciągłym akordzie i zarobki ok. 1000 zł netto, lub mniej, to polecam tą firmę, a w szczególności pracę przy sprzątaniu pociągów w KGZ (usunięte przez administratora)
Też tam pracowałam 2014-05-11 08:31:13
Nie polecam. Praca po 12 godzin, bez względu na pogodę i porę roku. Brygadzistki wyzywały nas od k...ew! Goniły do roboty i nawet nie było czasu tampona zmienić, a co dopiero śniadanie zjeść. Kanapki jadłam dopiero po pracy lub w domu. A większego tumana od mistrza [usunięte przez admina]jeszcze nie widziałam.
pracownica 2014-05-27 13:06:57
ja tez pracowalam w tej firmie, ale mam inna opinie. wszystko ok, no moze zarobki ale kto dzisiaj placi srednia krajowa, raczej minimum.podlegalysmy pod mistrza z Kielc, srodki,kasa wszystko na czas.
czytelnik 2014-10-23 14:37:38
Czyja to wina????
Sami pomyślcie ?...
Sami jesteście sobie winni a dlaczego?????.
Proste.
igi 2016-04-19 18:40:09
Z.U. Południe zajmują się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu : utrzymania czystości, sprzątania biur i innych nieruchomości utrzymania terenów zielonych, odśnieżania, ochrona mienia, dozorowanie itd. Nie sa to najlepiej płatne prace, ale około 2000 zł sie zarobi.
Zostaw swoją opinię o Z. U. Południe - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z. U. Południe