dex44

Opinie o dex44

anonim 2011-11-08 10:09:50
Firma DEX44- Warszawa. Jest super firmą , naprawdę warto tam pracować, miła atmosfera i duże pieniądze. Ja pracuję tam od nie dawna na stanowisku Administrator nie posiadam licencji a zarabiam ( usunięte przez administratora )NETTO - na rękę. Niezła kasa.
pracownik 2015-12-01 09:54:16
TO jest ZŁA firma, to jest TRAGICZNA, TRAGICZNA, TRAGICZNA Firma. NIE polecam, żeby nie mieć nie potrzebnych problemów w życiu, to nawet nie myście o tej KOSZMARNIE TRAGICZNIE ZŁEJ firmie, żeby z nimi współpracować , lub w ogóle pracować u nich. to co napisał anonim to wpis samego prezesa firmy dex44 :) Super firma to dla prezesa jak zmusza pracowników, żeby pracowali dla niego za darmo
bari 2016-04-05 20:44:24
Myślę, że jeśli ktoś już posiada doświadczenie @efrgt to korzystniej będzie jeśli zatrudni się w ramach samozatrudnienia. A firma robi szkolenia co jakiś czas też.
Zostaw swoją opinię o dex44 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dex44