Opinie o Forbis Group Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Forbis Group Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Forbis Group Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forbis Group Sp. z o.o w Warszawa

Zastanowił mnie ten komentarz dotyczący zlecenia. Nie każdy chyba na nim jest? W ofercie dla Project Managera z internetu widzę umowę o pracę, czy tylko w biurze taka przysługuje? Czemu Spawacz lub Magazynier jest na zleceniu?

Teo Nowy wpis

A jak z płatnościami za umowe zlecenie podobno płacą do 15 każdego miesiąca słyszałem.

Czy pracował ktoś jako Zbrojarz w firmie Forbis Group Sp. z o.o? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Pracownik Nowy wpis

Ogłoszenie dodało Forbis Sp z o.o a nie Forbis Group. To dwie inne firmy. Forbis Sp. z o.o super firma dobrze mi się współpracuje wypłata zawsze na czas, Panie w biurze przemiłe także ja zadowolony.

Nadia Nowy wpis

No wypłata na czas spoko, a jak z jej wysokością? Też nie ma co narzekać? Tutaj pisano wcześniej, że praca tylko na zleceniu, co szczerze mówiąc mnie powstrzymywało. Na tym dziale też to tak wygląda?

Jaka umowa obowiązuje w Forbis Group Sp. z o.o podczas okresu próbnego?

Pracowałem

Najczęściej zlecenie

Katarzyna
@Pracowałem

A po okresie próbnym dają normalnie umowe o prace?

Byłypracownik
@Katarzyna

Tam się pracuje tylko na umowę zlecenie, to agencja pracy. Radzę omijać szerokim łukiem.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Forbis Group Sp. z o.o? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji
miki

OMIJAĆ SZEROKIM łukiem , naciągacze projektów nie ma tam z kim rozmawiać specjaliści od siedmiu boleści

Zosia

Nie polecam,nie płacą faktur na czas. Pani księgowa nie miła, nie komunikatywna.

Kajka

Wszystkim odradzam. Umowy śmieciowe kombinowane, prezes lubi się popisywać (odbiło mu od pieniędzy), chloptas ze wsi. Nie ma żadnych bonusów. Baaardzo duża rotacja pracowników. Nie spotkałam się obecnie z tym, że np.na święta nie ma nawet wina WSTYD I WIOCHA. Ulubieńcy zarządu robią co chcą, pozostali są rozliczani z czasu pracy co do minuty.

Paulina

O co chodzi z porażającą liczbą wpadek realizacyjnych, o których ostatnio było tu wspomniane? Czy nadal takie się zdarzają i czym w ogóle one są?

Czy Forbis Group Sp. z o.o zatrudnia studentów?

robson

Ta firma najlepsze lata ma za sobą oraz porażajacą liczbę wpadek realizacyjnych . Naciaganie klientów na projekty , niby własna produkcja którą sprzedali itd. omijać szerokim łukiem

Alesia856

Mój proces rekrutacyjny z tą firmą polegał na tym, że dostałam zaproszenie telefoniczne i potem na maila. Gdy nadszedł dzień i godzina spotkania, nagle okazało się, że głucho - zero informacji, nikt się nie dołącza do spotkania, wszak spotkanie miało być zdalne. Na koniec okazuje się, dzień później, że mieli wielką awarię Internetu i nie byli w stanie mnie poinformować, za co serdecznie przepraszają. Ja rozumiem, że być może ktoś się zorientował, że nie mam wykształcenia związanego z architekturą etc., ale też ja nie miałam w tej firmie być od projektów, ale ew. od zarządzania i kontrolowania, toteż zalecam firmie czytanie dokładnie CV, albo zatrudnienie innych rekruterek, a nie na koniec ktoś z zarządu mówi, nie chcę na to spotkanie iść, bo pewnie tak mogło to wyglądać. I wielka awaria Internetu to słaba wymówka - są jeszcze telefony. (usunięte przez administratora) PIERWSZA KLASA - POLECAM!!!

Jaki dress code obowiązuje w Forbis Group Sp. z o.o?

mówięjakjest

Casual i smart casual są w porządku :)

Grzesiek

Czy dużo zmian wprowadziła firma w obawie przed koronawirusem?

Jedna z najdziwniejszych rekrutacji, w której uczestniczyłem. Pan prezes, który zrobił oszałamiającą karierę od referenta do prezesa :):):) starał się popisywać i zadawał zaskakujące pytania. Ogólnie nie polecam, zwyczajne (usunięte przez administratora)

Aleksandra

@Andrzej Masz duże szczęście, bowiem tak się składa, że firma Forbis Group poszukuje Office Assistanta oraz Asystentki/-ta Project Managera: https://www.forbisgroup.pl/praca Byłbyś zainteresowany którąś z tych propozycji pracy? Daj nam znać w kolejnym wpisie.

JG

Aktualnie firma poszukuje project managera z doświadczeniem przy realizacji powierzchni biurowych: https://forbisgroup.pl/praca/project-manager

Lubię atmosferę w Forbis Group Sp. z o.o za: Bardzo zgrany, przyjazny, otwarty zespół. W firmie panuje swobodna atmosfera dialogu i partnerstwa. Bardziej "rodzinny" klimat niż korpo.

Leszek

Forbis Group ma bardzo dobrą opinie jako pracodawca i myślę, że praca w takiej firmie to czysta przyjemność.

MarcinP

Witam, Czy Forbis oferuje umowę o pracę czy umowę zlecenie? Jakie są benefity pozapłacowe?

@MarcinP

Naprawdę bardzo dobry pakiet medyczny. Ponadto zajęcia z języka angielskiego, osoby na mobilnych stanowiskach mają swoje auta służbowe, firma dofinansowuje udział pracowników w różnych kursach podnoszących kwalifikacje.

MarcinP
@Andrzej

Dziękuję za odpowiedź. Czy jest coś w rodzaju premii /nagród rocznych? jaka atmosfera w biurze?

@MarcinP

Premie są kwartalne. Atmosfera to jeden z większych plusów. Jest dużo pracy i jak to w branży budowlanej - bywa stresowo, ale zespół jest zgrany, przyjazny, nie ma rywalizacji tylko współpraca, wsparcie ze strony kolegów, zwyczajnie się lubimy i często spotykamy również poza pracą :)

Widziałam, że poszukują osoby do sprzedaży. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w tym dziale? Dziękuję

@Ania

@Ania, jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje? Praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta polega głównie na wyszukiwaniu nowych potencjalnych klientów, kontakt mailowy i telefoniczny, research rynku, przedsprzedażowa obsługa klienta. Warunki są zawsze indywidualnie uzgadniane, w zależności od posiadanego doświadczenia, umiejętności, oczekiwań, ale wynagrodzenie jest konkurencyjne. Zespół handlowy jest otwarty, nie ma wyścigu szczurów, dobra , przyjazna atmosfera :)

ciekawa
@pracownik

Jaki rodzaoj umowy oferują?

@ciekawa

Warunki zatrudnienia ustalane są indywidualnie. Jak najbardziej jest możliwość otrzymania umowy o pracę

Olga

Słyszałam, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Ale czy to z tego powodu przestaliście pisać na forum?

Marcin P
@Olga

Mnie interesuje rodzaj umowy, byłem dwa lata temu i oferowali umowę zlecenie mówiąc że wszyscy w Forbis taka mają. Czy coś się zmieniło po dwóch latach ?

@Marcin P

Obecnie firma oferuje umowę o pracę

Aleksandra

Na stronie firmy są ogłoszenia o pracę dla: Project Manager oraz Junior Key Account Manager. Możecie napisać co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV? Czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej, jak się do niej przygotować? Czy firma oferuje możliwości rozwoju i szkoleń?

Zostaw merytoryczną opinię o Forbis Group Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Forbis Group Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Forbis Group Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Forbis Group Sp. z o.o
3.3/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Alojzego Felińskiego 25
    01-555 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042