Opinie o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Ktoś

Hej, w Płochocinie szukają Specjalista ds. Sprzedaży i zastanawiam się nad aplikacją. Czy praca z klientami zagranicznymi też wchodzi w grę? bo widzę że wymagają znajomości języka angielskiego na poziomie B2. Napisze ktoś jakie mają cele sprzedażowe miesięcznie i jaki procent od sprzedaży ma specjalista?

@jędrek

Cześć, czasem coś przysługuje:D Ja robiłem na zleceniu i miałem np. opiekę pzu za złotówkę i trochę dni urlopu, 10 chyba. Ale to pewnie od pracodawcy zalezy, masz racje, ze prawnie to chyba nie przysługuje, wiec to dobra wola firmy. Czy wybór pracy na zleceniu jest twój? Tak ci wygodniej, czy to firma narzuciła?

Lena Nowy wpis

Magazynier - możliwość rozwoju w dziale Kontroli Jakości w praktyce często zostaje po godzinach? Natrafiłam na ogłoszenie i tam zaznaczyli, że nadgodziny się zdarzają. Pytanie jak często.

Tu w jakich porach są zmiany? Na stanowisku Magazynier Operator Wózka Widłowego, interesuje mnie ta ostatnia oferta pracy. Tylko ta jedna rzecz chciałbym wiedzieć, dobrze jakby nie było na noc pracy.

Consorfrut Polska - Dział HR Nowy wpis

Dzień dobry, jeżeli godziny pracy nie są podane w ogłoszeniu, prosimy o kontakt pod wskazany w treści numer telefonu.

Planuję spróbować aplikować na ofertę firmy. Dokładnie na stanowisko Pracownik Ewidencji Produkcji. Zdziwiło mnie tylko, że na takim stanowisku są trzy zmiany wskazane, można wiedzieć, jakie godziny są (usunięte przez administratora)

Consorfrut Polska - Dział HR Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Potwierdzamy, że na tym stanowisku obowiązuje praca zmianowa w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Zachęcamy do aplikowania.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Wiecie może, czy w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Firma CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego - Pracownik Magazynu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Kustosz

Witam. Nie polecam pracy jako magazynier w oddziale - Poznań. Jestem byłym pracownikiem lecz wiem że nic się nie zmieniło. Nadgodziny nie płatne, brak stołówki, brak "ubikacji pracowniczej". Halo, solidny uczciwy sanepid...bo to jest profanacja pracy i ZDROWIA pracownika. Dobrze że była/jest chociaż minutka dla pracusia.

@Kustosz

Tu mnie zafascynowałeś. Czym jest minutka dla pracusia? Brzmi jak jakaś przerwa, ale minutka to chyba za krótko trochę... No, ale przy okazji może byś napisał, jakie zarobki były w Twoich czasach na magazynie ;)

Jakie są mocne strony pracodawcy CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

jedrek5

firma wypłacalna,,,zapłata w terminie,,,Jaka mocna strona pytasz się ?,,,,,robota zawsze znajdzie się

Piotrek

Jestem już byłym pracownikiem KJ. Po 7 latach pracy stwierdzam, że warto było tu pracować. Pracodawca zapewnia wartościowe szkolenia. Wynagrodzenia zawsze na czas, 100% więcej stawki za weekendowe nadgodziny. Nowoczesna infrastruktura. Dobry social, ubezpieczenie na życie, enelmed, wyprawka dla dziecka, mikołajkowe, zajączkowe, paczki owocowo- warzywne na święta, spotkanie wigilijne w dobrej restauracji, pączki na tłusty czwartek itp itd. Brak problemu z urlopem. Dla osób, którym się chce i są ambitne polecam serdecznie.

@Piotrek

Hejo, no to ja bym się chętnie przyjął do działu jakości :) Szukają właśnie stażysty, wiesz może, czy firma często przyjmuje osoby właśnie na staże? Gdy ktoś się sprawdzi, to jest szansa na pracę w firmie normalnie na umowę o pracę? Jakie w ogóle tu podejście mają pracownicy do stażystów? Jest ok? W razie czego można kogoś podpytać, poprosić o pomoc? Tak na marginesie, fajna opinia, nie często się zdarza, aby były pracownik poświęcał swój czas na podzielenie się swoimi przemyśleniami o firmie :) Mogę wiedzieć, czemu zrezygnowałeś z pracy, skoro wszystko było ok?

@Ktoś

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Znajomość języka angielskiego jest konieczna ze względu na możliwość kontaktu pisemnego i ustnego z obcokrajowcami, reprezentującymi naszych Klientów, a także ze względu na obsługę dokumentów i danych sprzedażowych. Odnosząc się do drugiej części pytania: system wynagradzania na tym stanowisku nie obejmuje prowizji od sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu na adres rekrutacja@consorfrut.pl oraz - w przypadku zainteresowania nasza ofertą - złożenia aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie. Pozdrawiamy, zespół HR

Patka
@Pracodawca

Hmmm...skoro nie ma premii od sprzedaży, to są jakieś inne np. uznaniowe/świąteczne albo roczne? Jeżeli nie ma nic z tych rzeczy, to mogłabym się dowiedzieć przynajmniej jakie są widełki płacowe na tym stanowisku? Czy są one większe niż zarobki na magazynie? bo ktoś wspominał, że pracownicy magazynu mają 4500 netto.

@Patka

Zgadza się,pracownicy magazynu mają wynagrodzenie zaczynające się od 4,5 tyś netto i w górę..Dotyczy umowy o prace..Zleceniobiorcy stawki od 4,5 tyś ,ale w dół.

@jedrek5

Nieźle. Na umowie o prace jest też dla pracowników fundusz socjalny? Myślę o dodatkowych benefitach. Co fajnego dają?

Lili

A na zleceniu ile godzin w miesiącu się pracuje? OD czego w ogóle zalezy typ umowy? Nie każdy ma tu szanse na umowę o pracę? Dlatego sa osoby pracujące na zleceniu? Czy po prostu nie skończyli 26 lat i tak im wygodniej?

jędrek

zleceniobiorcy nie przysługuję fundusz socjalny,,,wszędzie tak jest,,Nie odstajemy od reguły

@jędrek

Gloria

Witam! Przepraszam za tłumaczenie, korzystam z Tłumacza Google.???? Interesuje mnie praca sezonowa ????????‍♀️rozładunek arbuzów luzem i ze skrzyn???????? ile samochodów wyładujesie w ciągu dnia????? czy potrzebujecie pracowników i na jak długo????? Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź&informacji.???? Życzę miłego dnia. ✊????????

Gloria
@Gloria

@Pracodawca Czy oferta jest nadal aktualna?

Qulson

Pracował ktoś w Płochocinie jako magazynier lub pracownik sortowni owoców i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Elżbieta
@Qulson

Mój znajomy w innym miejscu pracował. I zarabiał 4000. Podejrzewam, że tu może być podobnie, ale mogę się mylić. A masz jakieś doświadczenie?

jędrek 5
@Qulson

zarobki nie najgorsze,,,średnio 4,5 tys,,..Z 2 weekendami pracującymi przekracza 5 tys netto,,,Atmosfera względna,nie ma co czepiać się..Pracować trzeba wszędzie,,

Helena
@jędrek 5

Przekracza? to ile tak konkretnie za jeden weekend się dostaje tak dla jasności?

jedrek
@Helena

weekend jest płacony 100 %,,godziny podwójnie naliczane są,,,

Kamila
@jedrek

dopytam, za weekend rozumiesz jedynie pracę w sobotę czy także w niedzielę ?

Krystyna
@jędrek 5

Z tego co piszesz zarobki dość dobre. Co do pracujacych weekendów? To pracujaca jest sobota i niedziela? Czy tylko sobota i w takim przypadku można wyciągnąć ponad 5000?

jedrek 5
@Krystyna

węekend to sobota z niedzielą..Obecnie za weekend 800 do ręki

Karol
@jedrek 5

To niezłą kasę można wyciągnąć w weekend. Po osiem godzin dziennie czy siedzi się dużo dłużej?

Obecnie firma CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Magazynier. Czy ktoś składa CV?

Andrzej Andriievskyi

Witam! Tak, chce złożyć. Czy oferta jest nadal aktualna?

Asia

Hej wszystkim napiszcie mi proszę jak to jest z zatrudnianiem na produkcję do typowo prostych prac , moi znajomi składają cv i zero informacji , mają chęci do pracy i zostają bez odpowiedzi trzeba mieć chyba znajomości bo z ,,ulicy ,, ciężko się dostać.

@Asia

Branża świeżych owoców i warzyw charakteryzuje się sezonowością. Z tego względu, w zależności od bieżącego zapotrzebowania pracodawcy kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych ogłoszeń dodawanych na portalach rekrutacyjnych i zachęcamy do aplikowania. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: rekrutacja@consorfrut.pl lub telefonicznego bezpośrednio do działu HR pod numer 883 308 259 lub 735 973 339.

Lukasz

Moja dziewczyna tam pracuje bo ka stwierdzilem ze mi sietsmnie oplaca pracowacobiecuja tylko premi adam takbiecewyl na po produkci i dominik a pracowali w jednej firmie. Ned profit ale z tamtad ich wyrzucili bo chcieli zadzic ludzmii tu maja do tego prawo moninguja ludzi. Matiola beata marzena jacek to by sprzedali lydzi za 1 grodz zeby utrzumac sie na dyolku jacek jazdzi z adamem dodomu i sprzedaje wszystkich

@Lukasz

Największe nieroby , prostacki i chamy

?
@Lukasz

A może by tak dla odmiany napisać po polsku?

Bananowy włamywacz

Beznadziejna firma w której pracownik tyra jak pies za przeciętne wynagrodzenie w szczególności w zimie oraz w lecie przy arbuzach. Kompetencje głównego kierownika magazynu to kpina, brak znajomości podstaw prawa pracy nierzadko chamskie i mobbingowe traktowanie pracownika z jego strony to dla niego chleb powszedni. Oprócz tego ukończony (chyba zaocznie) kurs Excela pozwala mu na wykonywanie wyczerpujących prezentacji podczas których całkiem sprawna polszczyzna czyta na głos dane z tabeli podczas zebrań po czym wszczynane są dochodzenia kto co i jak zepsuł jeżeli towar nie przeszedł i wrócił. Razem z pozostałymi yyym kierownikami wprowadzają innowacje które w skuteczny sposób spowalniają pracę na magazynie. Oczywiście są to dostosowane do firmy pomysły z innych firm gdzie być może działają no ale wyobraźnia kierownictwa z którego 3/4 osób nie ma matury ani jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego nie pozwala na zrozumienie tego że coś co sprawdza się gdzie indziej nie koniecznie musi zadziałać u nas. Jeśli chodzi o brygadzistów połowa jest ok druga połowa albo próbuje robić kariere (powodzenia) albo jest najstarszym stażem pracownikiem któremu (usunięte przez administratora) wszystkich po prostu wypada (w jego mniemaniu) To moja opinia na temat magazynu przy ul. Christo Botewa 4. Pozdrawiam SP najlepszego brygadziste Podstawa!! P.S Banany wszystkim smakowały. Pisałem na szybkości jak kiedyś usuniecie napisze nową i postaram się bardziej więc nie radzę. W sumie to żadna sztuka wylewać (usunięte przez administratora) na owada który jest znany z jego jedzenie. KMWTW Pozdrowienia dla wszystkich dobrych dobrych chłopaków z magazynu jeszcze nie raz się spotkamy.

@Bananowy włamywacz

ja pracuje w Consorfrut Płochocin,nie narobię sie,zapłata w terminie,dużo atrakcyjnych dziewczyn i porozmawiac jest z kim.Moze wy z Krakowa to inny naród w koncu macie ksywę "centki krakowskie".Ja u siebie nie widzę problemu

@Bananowy włamywacz

Masz rację w tej firmie pracownicy produkcji robią za (usunięte przez administratora)pracowników sieci za śmieszne pieniądze nikomu nie polecam tej firmy

Magazynier
@jedrek5

to nie do końca jest tak otwierając odział w Płochocinie główny oddział firmy strzelił sobie w kolano wasz oddział zabrał nam niemal wszystkie zamuwienia na biedronki i we wrześniu zaczęło się zwalnianie ludzi obcinanie nadgodzin i w końcu soboty do odbioru nasz kierownik nie liczy się z nikim nie obchodzą go ludzie i to czy będzie miał kto zrobić zamówienie czy nie liczą się dla niego tylko i wyłącznie tabelki

lol
@jedrek5

Czyta się wpisy tego Jędrka i od razu wiesz, że to rubaszny podstarzały wąsacz xD

Ada

Witam, jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie? Jakieś wskazówki?

do Ady
@Ada

zależy o co pytasz i z kim masz rozmowę, do jakiego działu. Jeśli na rozmowie będzie kierownik HR to życzę mnóstwa cierpliwości i spokoju. Proces rekrutacji czy nawet normalnej rozmowy z Jej udziałem przebiega tak, że wychodzisz stamtąd z poczuciem totalnej straty czasu, tracisz również wiarę w swoje umiejętności, podczas rozmowy co prawda przytakuje, a to co powiesz to i tak nie jest to czego od ciebie ta Pani oczekuje :) Życzę szerszej komisji i będzie ok.

Iza
@do Ady

A tak konkretniej możesz napisać? Jakich pytań należy się spodziewać? I ile czasu trwała u Ciebie cała rozmowa w CONSORFRUT?

Do do Ady
@do Ady

@do Ady : Coś tu nie gra; to brzmi tak, jakbyś został/a jednak zatrudniona, skoro piszesz o innych rozmowach... . Kierownik HR nie przeprowadza w tej firmie rozmów rekrutacyjnych, poza kilkoma przypadkami do policzenia na palcach jednej ręki… Więc wychodzi na to, że nie wiesz, jak wygląda sytuacja; a może chodzi Ci o coś innego / (już) tu nie pracujesz? Tylko szkoda, że robisz zamieszanie na forum, gdzie ludzie chcą się czegoś dowiedzieć.

Iza
@Do do Ady

Masz rację, ja chciałabym się czegoś dowiedzieć, ale mało konkretów piszecie. Jak to w końcu jest na tych rozmowach? Dowiem się, na jakie pytania się nastawiać i ile czasu to wszystko u Was trwało w Consorfrut?

@Ada

Witaj. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Consorfrut Polska Sp. z o.o. Proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów: 1 etap – kontakt telefoniczny i zaproszenie na rozmowę do siedziby firmy, 2 etap – spotkanie z przedstawicielem działu HR, 3 etap – rozmowa z potencjalnym przyszłym przełożonym. Na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, kandydat jest informowany o jego wyniku. Zapraszamy do zakładki „Oferty pracy”, aby zapoznać się z aktualnymi ofertami.

Wielki brat
@Ada

Procesu rekrutacji nie ma bo nikt za taką stawkę pracy nie podejmie ,praca 12 dni pod rząd z sobotami i niedzielami ,stawka 3100 brutto czyli 2200 na rękę i to co sobie wyrobisz ,więc pracujaccamy miesiąc zarobisz śmieszne 3tys na rękę , dział produkcji

hmm
@CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

Karzecie ludziom jeździć 3 razy do biura na rozmowę o pracę?

Wielki brat

Pracowałem w tej firmie kilka lat na dziale produkcji Rozmowy kwalifikacyjnej nie było tylko oprowadzenie po hali produkcyjnej by pokazać warunki pracy . Po przepracowaniu 5 dni roboczych nagle dowiadujemy się od brygadzisty że w sobotę i niedzielę masz przyjść do pracy bo tak pracujemy. Praca 12 dni pod rząd potem 2 dni wolnego;-) Na umowę o pracę możesz czekać kilka lat ponieważ zawsze można przedłużyć umowę zlecenie , żeby się ubiegać o umowę o pracę masz zrobić za własne pieniądze kurs na wózki widłowe Praca za marne 3100 brutto czyli 2140 zł Nadgodziny to śmiech tzw ruchome czyli raz 16 -25 zł ,im więcej pracujesz tym mniejsze wynagrodzenie,często niezgadzajace się z wynagrodzeniem ktore ma otrzymać pracownik za wykonaną pracę. Premia uznaniowa 150 zł miesięcznie ale za błędy brygadzistów , zwroty towarów , brak czepka ,noszenie biżuterii itp odbiera się po 50 zł. Sumujac za pracę przez cały miesiąc z weekendami otrzymamy marne 3200 zł. Podwyżki mimo przepracowanych kilku lat nie spodziewaj się ,pensja minimalna idzie w górę co roku a w tej firmie stoisz na starych warunkach . Dwa razy do roku paczka owoców dla pracownika ( klasy 2 czyli towar którego nie chciano już kupić ponieważ termin ich przydatności już mija. Praca w pleśni bez maski ochronnej , kubły na śmieci dziurawe z których się leje skfaszony sok z owoców i warzyw. Kosze są myte raz w tygodniu ,więc często pracownicy produkcji myjąc je sami bo smród jest niesamowity powodujący często odruch wymiotny. Pracownicy produkcji sprzątają cała hale produkcyjną myjąc ściany brudnymi szmatami które są do mycia podłogi , obojniki , maszyny do siatkowania i koszyczkowania owoców ,szafy ,kantorki,magazynki,podłogi mimo że są sprzątaczki i panowie którym się płaci za utrzymanie porządku i ładu w firmie. Produkcja jest od wszystkiego i robi za wszystkie działy w firmie . Brygadzistów jest więcej niż pracowników produkcji. Doświadczenie brygadzistów i umiejętności kształtują się na poziomie szkoły podstawowej gdzie liczenie skończyło się na poziomie liczby dwu cyfrowej. Nie szanują pracowników , czeste wulgarne i chamskie docinki skierowane do pracowników ,popełniają liczne błędy w kodach etykiet . Większość ich roboty papierkowej wykonują chłopaki stojący z przodu. Pracownicy produkcji Połowa spoko z którą się dogadasz , zawsze pomocna Reszta konfliktowa , kablujaca wprowadzająca zła atmosferę w hali niczym małpy w zoo Nie polecam pracy na produkcji ponieważ firma nie szanuje pracowników i płaci minimalne pieniądze za miesiąc spędzony w pracy z weekendami Pozdrawiam pracowników produkcji

jedrek 5
@Wielki brat

w którym oddziale firmy taki cyrk jest,może w waszym Krakowie,bo u nas w Płochocinie do pracy więcej jest zgłoszeń niż ,miejsc pracy.To chyba pozytywnie świadczy,nierobom wszędzie będzie żle,pewnie ty byłeś jednym z nich

Pracownik produkcji
@jedrek 5

To prawda co pisze. W Krakowie duży (usunięte przez administratora) za masakryczną kasę. Tyranie 12 dni pod rząd soboty niedziele weekendy. Ludzie to kpina kłócą się jedni z drugimi . Same kable na zmianach. Brygadzisci kpina , niekompetentni.

Wielki Brat
@jedrek 5

Mądry jesteś jeśli chodzi o Kraków, bo nigdy nie byłeś na tym oddziale. Zapraszam do pracy na Kraków, po pół roku możesz zacząć się wypowiadać.

@jedrek 5

produkcja oddzial krakow takie realia sa do dzis ze pracownik woli sie zwolnic niz pracowac w takiej atmosferze ,i to co napisalem to sa fakty a nie jakies bzdety .

@jedrek 5

w krakowie jest odwrotnie pracownicy sie zwalniaja z wszystich dzialow i na ich miejsce nikt nie chce sie przyjac dlatego polacy omijaja z daleka ta firme i tylko nasi sasiedzi sa przyjmowani z lapanki byle tylko ktos pracowal w takich warunkach i nawet ukraincy juz nie chca robic za takie pieniadze w krk

@Wielki brat

niech ktos mi odpowie,co oznacza pensja zasadnicza w consorfrut.z jakich elementów składa się te wynagrodzenie

Co za cep
@jedrek 5

Jędruś, wsioku jeden, nawet nie jestem pracownikiem tej firmy, a już mnie wkurzasz

Ktoś

Absolutnie nie polecam pracy na produkcji w tej firmie donoszenie jeden na drugiego pracownicy robią co chcą brygadziści nie potrafią zrobic z nimi porządku albo sami ich się boją

@Ktoś

gdzie tak jest,Kraków,bo nie w Płochocinie

Kraków niestety

Do Ciebie piszę, buraku

Co to jest Płochocin

PYTANIE

Witam,jak wygląda praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Transportu? Jaki system pracy? Wymagane jest doświadczenie? Pozdrawiam ;)

@PYTANIE

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie aktualnie prowadzoną rekrutacją. Praca odbywa się zwyczajowo w godzinach pracy biura (od 8 do 16); trzeba liczyć się z dyspozycyjnością w godzinach popołudniowych w wybranych dniach, zgodnie z bieżącymi potrzebami, oraz dodatkowo w miesiącu według wcześniej ustalonego harmonogramu każdy Logistyk pełni dyżur weekendowy. Wymagamy minimum półrocznego doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: rekrutacja@consorfrut.pl.

Witam,jak wygląda praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Transportu? Praca w jakim systemie? Doświadczenie wymagane? Pozdrawiam ;)

Krakowiak

Od dłuższego czasu przyglądam się tej firmie. Zastanawiam się dlaczego co miesiąc, góra dwa pojawiają się te same ogłoszenia, czy rotacja jest tak duża, czy ludzie nie wytrzymują ? Może jest jakaś inna przyczyna?

@Krakowiak

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wynika to ze zwiększonego zapotrzebowania na pracowników; są stanowiska, na które prowadzimy rekrutację w sposób ciągły, niektóre ogłoszenia odnoszą się do kilku wakatów.

Bolo

Nie wiem kto pisze tę opinie ale żeby zarobić trzeba robić łykendy i to po 10 godzin przeżucać skrzynki narobić się nieźle typowa fizyczna praca .nie robisz w dni wolne to nara odradzam

Elżbieta
@Bolo

O jeny 10 godzin... Ale to wszystkie czy jakiś jeden w miesiącu?

feed
@Bolo

Nie polecam tej firmy, Ciągle kogoś szukają....

@feed

Dzień dobry, zachęcamy do składania aplikacji w odpowiedzi na nasze ogłoszenia o pracę, które ukazują się regularnie na portalach pracuj.pl oraz olx. Spółka prowadzi rekrutację na różne stanowiska, co związane jest m.in. z rozwojem firmy i zwiększaniem stanu zatrudnienia.

Mario41
@CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

Mam 15 lat doświadczenia w pracy na magazynie, a Pan dyrektor proponuje mi 4 tysiące brutto + śmieszna premia!!!??? Państwa firma uważa to za poważną propozycję? Dodam jeszcze że jak trafisz w miesiącu 2 tygodnie 1 zmiany, to jeszcze w weekend trzeba przyjść. Wtedy w miesiącu są tylko 4 dni wolne!!! Nadgodziny podobno płatne...

fnfg
@feed

Ile potrzeba osób do rekrutacji? 4 osoby, jedna nie podoła

Zostaw merytoryczną opinię o CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.?

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.