DOMENY.PL

Kraków

Opinie o DOMENY.PL

Abc 2015-11-07 08:32
(usunięte przez administratora) Większość pracowników pracuje po kilka lat - wiec to chyba coś znaczy? Możliwość rozwoju jest ale trzeba chcieć coś zrobić, popracować a nie jedynie pić herbatkę i czekać aż inni wykonają za Ciebie. Wtedy właśnie rodzą się konflikty a ludzie czują się urażeni. Niepotrzebnie bo w żadnej firmie obijajacy się cwaniak długo nie zagrzeje.
miron 2016-02-26 14:04
Polemizowałbym ponieważ firma jest bardzo znana i jest liderem w branży internetowej, z ich usług korzystają miliony ludzi w kraju, a w dodatku nie wiem czy widzieliscie oferują bardzo rozsądne warunki umowy na asystentkę działu ob.
qrt 2016-03-03 16:38
byłem ale jak kumpel który tam pracuje w sprzedaży opowiedział mi całą historię to podziękowałem sorry, jak zresztą wiele przed i po mnie
jeee 2016-04-12 14:33
(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) DZIAŁ MARKETINGU zwarty i gotowy:D dodałbym jeszcze, że napisała, że można wygrać fajne wczasy a to chyba dobrze:D nawet ba! super sprawa!
W.J. 2016-04-14 13:46
Cud, że ktoś tam jeszcze pracuje :) Życzę wytrwałości i również nie polecam.
magda 2016-04-22 18:03
Czy ktoś z Was pracował lub wie, jak wygląda praca w dziale marketingu/pr?
Backtoja 2016-10-02 20:40
Szukają teraz backend developer - ktoś już był na rozmowie?
Backtoja 2016-10-02 20:41
Szukają teraz backend developer - ktoś już był na rozmowie?
miron 2016-10-03 08:35
Też się na t nastawiam @Backtoja tym bardziej, że jest możliwość podpisania z nimi kontraktu B2B tyle, że ktoś wie o co chodzi z tymi elastycznymi godzinami 8-18?
Weronika 2017-03-08 15:16
@Backstoja aplikowałeś na to stanowisko? Dodam, że firma zamieściła kolejne oferty pracy.
Zostaw swoją opinię o DOMENY.PL - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMENY.PL