Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Pracownik produkcji

Dziękujemy za cudowne podwyżki takich wszystkich oczekiwaliśmy, że ten kierownik miał w ogóle odwage to powiedzieć to szacunek, udawać takiego pajaca chyba po to go zatrudnili, żeby ludzie go znienawidzili. Prymat niczym Robinhood zbawcy narodu najpierw dać a poźniej powiedzieć, że coś trzeba zabrać Kpina… Czas szukać czegoś nowego bo przy tych cenach to umrzemy wszyscy z głodu

Tak!
@Pracownik produkcji

Nie wiem czy dobrze wszyscy to zrozumieli! To nie są podwyżki a rozbicie premii kwartalnej na każdy miesiąc po 7%. Wcześniej, jeżeli oczywiście przełożony uznał ze zasługujesz mogliśmy otrzymać do 20% ze stawki podstawowej co 3 miesiące. Teraz mamy po 7% każdego miesiąca co daje nam 21% w ciągu trzech miesięcy. Rachunek prosty dali nam 1% ekstra co w zależności od stawek daje nam realne pieniądze 20-40 zł netto miesięcznie :) No, ale pewnie znajda się ludzie, którzy powiedzą super zakład bo daje, zupełnie jak z miłościwie panującym rządem z logo kaczki ;)

Kierownik
@Tak!

Przecież było mówione ze konkretne podwyżki będą od września, ciekawe czy dotrzymają słowa czy to tylko kiełbasa wyborcza?

Nie!
@Kierownik

Ewidentnie nie było słuchane ;) to nie będą podwyżki tylko „kolejna regulacja systemu wypłat”

@Pracownik produkcji

To nie podwyżki słuchaj z zrozmeniem

Kierownik
@Nie!

Regulacja czy nie zobaczymy co z tego wyjdzie, tak czy siak wypowiedzenie złożyłem bo sam nie wierzę w bajki

W.
@Pracownik produkcji

Moje zaangażowanie w pracę skończyło się w momencie otrzymania wynagrodzenia za lipiec.

@W.

:( raczej nie zdradzisz? A wcześniej jak to całe zaangażowanie wyglądało?

Obserwator Neta

Pozdrawiam pracowników Prymatu . Trafiłem tu przez przypadek bo chciałem sprawdzić czy to faktycznie jeszcze Polska firma . Fajnie się czyta wasze komentarze . Ogólnie jesteście Okey ani gorsi ani lepsi niż np. w takim Amazonie czy innych firmach . Lubię wasze przyprawy . I jeszcze jedno to jak z tymi zarobkami bo dużo o tym piszecie , ale były tylko jakieś wspominki i to sprzed wielu miesięcy !

Produkcja

Ja czegoś tu nie rozumiem. Korydynatorzy mycia mają pomagać czy obrażać ludzi i się mądrzyć. Baska pokazała dzisiaj jak pomaga pracuję krótko ale przez z taką osobę szukam coś innego jej się rolę chyba pomyliły. Widziałam jak drugi koordynator myl maszynę pomagał.to chyba o to chodzi a nie panoszenie się

@Produkcja

Po skończonej pracy , pracownicy co pracują na produkcji myją maszyny ? Czy są od tego inni ludzie ?

Alvaro

Pracuje już dość trochę na mieszalni ale tak (usunięte przez administratora)baby nie pamiętam. Jej postawa i wypowiedzi są żenujące

Oliwia

Witam , ile można zarobić na początek chodzi o pracę na produkcji i czy są jakieś dodatki lub premie ? Proszę o odpowiedź

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

Jaro

Z chwilą, od kiedy na waszych produktach są napisy po ukraińsku przestałem kupować wasze towary.

Miki
@Jaro

A jak było po Niemiecku to nie przeszkadzało?

@Miki

w literki to nie wchodzę, bo to dział marketingu pewnie robi swoje przy tym ale jeśli chodzi o Ukr to ilu ich obecnie tu może teraz pracować? Są jakiekolwiek problemy z tym związane?

Johny
@Iwona

Aktualnie pracuje kilka osób , są to osoby pracowite oraz komunikatywne choć nie wszystkie ale robią co trzeba i się do tego przykładają. Pracują również więźniowie którzy sobie radzą a do tego pracują na swoje utrzymanie więc tylko na plus!

Czy Prymat sp.z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak, ale musi to być odpowiedni kierunek studiów.

Dominik

Nie polecam tego miejsca,to najgorsze co może cię spotkać jeżeli chodzi o pracę,brak szacunku dla ludzi,brak godziwych wynagrodzeń, żeby w tej firmie miało być lepiej trzeba by było zrównać wszystko z ziemią i zacząć budować od początku. Odradzam pracę w prymacie. Odradzam.

Zuzanna
@Dominik

To jakie te wynagrodzenia są mniej więcej, że uważasz, że nie są godziwe? Podasz jakieś aktualne widełki?

Stasiek
@Dominik

staram się dostać do prymatu na produkcje od pół roku , jak jest tak źle jak piszesz to czemu ludzie tam pracują i nie ma miejsca dla nowych :( podpowiedz gdzie jest szacunek do pracownika i godziwe wynagrodzenia to chętnie złożę cv bo trochę mam długów , pilne !!!

Jeden z kilku
@Stasiek

Dawaj do Hyundai w Nosovicach. Ja z prymatu uciekłem i nie żałuję. Ale to decyzja na własne ryzyko bo aitomotive nie ma przyszłości ????

Przemysław
@Stasiek

To aż tak trudno się dostać? Składałeś CV na konkretną rekrutacje czy wysyłałeś w ciemno?

kierownik

pracowników dobrze pracujących doceniam i mam do nich szacunek , jest i druga grupa roszczeniowych leni którą muszę do pracy ciągle upominać i wymieniać na normalnych pracowników praca to praca nie mieszaj do tego kościoła bo jestem niewierzący w baśnie panów w czarnych sukienkach

Beata
@kierownik

Zgadza się, praca to praca. A w jaki sposób deceniasz pracowników dobrze pracujących? można liczyć na dodatkową premię

Szczery

Jak dla mnie to nie do pomyślenia że mówi się ze firma nie ma pieniędzy a na parkingu co chwile nowe auta ……. Mam na utrzymaniu żonę i 3 córki to sobie wyobraźcie jak wyglada moja sytuacja i dlaczego szukam nowej pracy

@Szczery

wymieniają bo tak im się często psują ;)

Jo.

Atmosfera w naszym zespole jest koleżeńska, wesoła, a współpracownicy są dla siebie pomocni. Razem tworzymy zgrany zespół! Haha..., komu trzeba dzisiaj pomóc? Bercik?

nowy

Jaką kasę płacą na produkcji dla nowego pracownika?

Grażka

Piękna podwyżka. Zarabiam mniej niż miesiąc wcześniej. Kiedy firma planuje rozdawać paski, bo są chyba kilkumiesięczne zaległości.

Dominik

Od kiedy jest kierownik nic się nie zmieniło jest tylko gorzej gada a efektów brak żal

Kogut

A co jeśli wyżej wymienieni panowie lubią brać luloki do (usunięte przez administratora)? :D

Grażka

G.W. przeprosisz pracowników sam z nieprzymuszonej woli, czy na sali sądowej?

Pewnie chodzi o ten szczyt bezczelności gdzie na zebraniu z uśmiechem informował o podwyżce po czym najbliższe wypłaty były mniejsze niż zazwyczaj a na dodatek panie w dziale płac mówią że wszystko jest w porządku i że do żadnej pomyłki nie doszło

Melion

Coś było że ten Pan powiedzial jednej z pracownic że jest pasożytem i takich powinno sie tepic

Kon
@Melion

No takich co dupe przed kompurtem sadzają i h.ja robią dobre wrażenie

Derektor
@Melion

Tylko ze takich pasozytów jest wiecej i nie tylko na produkcji ale i w biurach i na magazynie ,potrzebna jest konkretna miotła z zewnatrz aby te chwasty powyrywac

@Derektor

Niestety taka jest przykra prawda powoli ludzi produkujących realny pieniądz będzie mniej niż tych właśnie pasożytów pełniących dziwne funkcje bo poprostu im się fizycznie niechce pracować to za ciężko jest przemęczają się i nie pasuje im pracą zmianowa

Żenada

I jeszcze im mało stanowisko dla darmozjadów, teraz mają plany wprowadzić brygadzistów. Wy chyba nie macie wszystkich zdrowych w domu

Porażka
@Derektor

Ty-"inteligent"..., od kiedy chwasty się wtrywa miotłą? Nawet pojęcia nie masz do czego służy jaki sprzęt. Uważaj by Ciebie nie wyrwali albo nie wymiotli:) Czytam tę Twoje wpisy i jest mi Cię żal jaki jesteś maciupki.

Maciupki
@Porażka

Odezwał się Wielki wszyscy prócz prezesa i właściciela tej firmy jesteście tam maciupcy!!!

Wielki
@Maciupki

To tak, że chociaż do tych ludzi masz szacunek, bo tak byś tynk ze ścian obgryzał, bo nigdzie byś zatrudnienia nie znalazł.

Prac. I

Komu się nie chcę pracować na zmiany? Przecież wszyscy pracujemy razem. Kto pełni dziwne funkcje? Chyba coś pomyliłeś.

Dyrektor
@Prac. I

Asystentki asystentek to jest twoim zdaniem normalna funkcja żart. Pan draczynski i jego funkcja to jest żart ,i plany zrobienia brygadzistów to jest wielki żart

Leszek
@Prac. I

Dzień dobry nie znamy się ale mam kilka ładnych lat doświadczenia w pracy na produkcji i stąd moje pytanie się nasuwa do pana czy zaryzykować bo opinie są zmienne

Kudłaty

Podniesiono limit do 48h...super...firma potrzebuje to zwiększają limit...a jak my pracownicy potrzebowaliśmy to zasłaniali się przepisami jakimiś że tylko do 32h niby w trosce o nasze zdrowie...a jak firmie zależy to z uśmiechem informują o zwiększonym limicie i możliwosci zarobienia większych pieniędzy...

Znawca
@Kudłaty

Wytycznych dotyczących dopuszczalnej liczby nadgodzin w miesiącu należy szukać w ustawie z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. W przepisach ustawy wskazano tygodniowy limit nadgodzin. Tygodniowy czas pracy, obliczony z uwzględnieniem godzin nadliczbowych, nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w okresie rozliczeniowym. Z tego wynika, że pracownikowi można polecić pracę nadliczbową w wymiarze przeciętnie 8 godzin na tydzień, w okresie rozliczeniowym. Przeciętnie 48-godzinny tygodniowy limit godzin pracy obowiązuje niezależnie od systemu i rozkładu czasu pracy. Nie może zostać zamieniony ani na wniosek, ani za zgodą pracownika.

@Kudłaty

Więcej ludzi do rządzenia poprzyjmowac a napewno sytuacja w firmie się poprawi każdy ma swój świat jeden mówi tak drugi już inaczej i tak naprawdę już nawet śmiać się nie chce z tych (usunięte przez administratora) banda (usunięte przez administratora)bez kompetencji bo stanowiska załatwione po znajomości lub poprzez latanie za dyrektorami i robienie z siebie ambitnych pracowników a prawda jest taka że to największe leniwce i bumelanty.

Ktoś

Najwyraźniej (usunięte przez administratora) Cię piecze,przynajmniej ta banda ma stanowiska a ty tu płaczesz,zakumpluj się z kimś może będziesz mieć lepiej.

@Ktoś

Negujesz wszystko co napisał?

Szczęśliwa kombinatorka

Radze chodzić na L4...więcej dostałam na chorobowym niż jak normalnie chodziłam...ta firma jest serio patologiczna...wynagradzją leni (usunięte przez administratora) i kombinatorów ???? nic tylko tam się dostać i zaraz iść na L4...więcej dostałam niż te co normalnie chodzą i pracują

@Szczęśliwa kombinatorka

To w ogóle możliwe? Bo skoro tak to nie wiem czy aż tak bardzo "wynagradzają" tych leni, o których wspominasz. ;p

@Szczęśliwa kombinatorka

moją koleżanke szybko zwolnili bo za duzo kombinowała z L4 , albo chcesz pracowac albo kombinowac na któtką metę , ja pracuje rzetelnie i dostaje dobrą kasę ,polecam firmę bo jest tu stabilnie pracuję tu długie lata

Kox
@lucek

Idź do lekarza bo jak 3000 to dużo to jesteś nie stabilna emocjonalnie żal

Kox
@Kox

Chyba że jesteś jedną z tych żałosnych operatorek co wiecznie liczą na czyjąś pomoc ale za nie długo się skończy firma się przekona ile płaci niekopetetnym operatorą co nic nie potrafią a ilu już odeszło a druga część jest już na wypowiedzeniach

Lucek
@Kox

Mnie wystarczy 4800 na rękę , wykaz się dostaniesz więcej niż 3000 , widocznie na tyle zasługujesz ????

Lucka
@Lucek

Osobnik o pseud. "Kox" z tego co widzę, to ma problem z pisownią wyrazów z "nie". To z jakiej racji ma zarabiać powyżej 3 000 jak na produkcji trzeba umieć pisać i czytać. To powinien być jeden z warunków pracy a niektórzy mają z tym duży problem.

M.

Ludzie. Te wpisy świadczą o Was a nie o pracodawcy. Utwierdzacie mnie w świadomości, że w większości jesteście (usunięte przez administratora)

leon
@Szczęśliwa kombinatorka

nazywasz siebie szczęśliwą kombinatorką , jak nie kombinujesz to jesteś nieszczęśliwa ? myślę że ty jestaś (usunięte przez administratora) nie firma

@M.

Jaka firma takie i opinie samo to się nie zrobiło!!!

M.

Przypomnij mi koleżko, kto tworzy firmę?

Moze

Do wszystkich narzekajacych na wszystko i piszący jaka ta firma jest okropna....po co tu robicie? Zwolniijcie się, roboty jest teraz wszedzie pelno. Praktycznie każda fabryka przyjmuje, a z doświadczeniem w innej fabryce, yo juz całkiem. Zmiencie prace, po co macie sie meczyc.

Kon
@Moze

Ale o co chodzi Ci co narzekają to już się zwolnili, a reszta będzie się zwalniać więc po co te bzdury wypisujesz

Stary wyga

Z potężnej firmy która szanowała swoich pracowników i zaszczytem było iść tam do pracy gdzie sama praca i zarobki były konkurencyjne a kierownictwo oraz dyrektor byli bardziej do ludzi a teraz? Chamstwo kłamstwo na każdym kroku ,robienie ludzi w balona ,brak szacunku dla uczciwie pracujących zajmowanie się głupotami typu 5s wydawanie kasy na nikomu niepotrzebne rzeczy zamiast inwestować w pracowników ,i ich szkolenia ,oraz docenianie tych lojalnych oraz stan techniczny maszyn to robią wszystko aby ludzie stamtąd uciekali i wypuszczali informacje jakim to cyrkiem jest ta firma i kierownictwo ,do czego to wszystko zmierza ?każda inna firma powoli jest bardziej atrakcyjna zawodowo i zarobkowo od prymatu a największym kapitałem jest zadowolony pracownik który pracuje dla firmy i ciągnie ją w górę swoją pracą oraz polecaniem wśród znajomych itp ,prezesie pora otworzyć oczy na to co kierownictwo i dział płac wyprawiają o ile nie jest na to za późno !

Kobieta
@Stary wyga

Prawda a jeszcze ten cyrk z asystentkami asystentkami niech liderzy wezmą się za robotę róbcie tak dalej

Leopold
@Kobieta

No o co chodzi każdy ma asystenta żenada .ciekawe kto będzie robić na produkcj.idzimy wszyscy drukować raporty.naklejki i wysyłajmy meile a wszystko się samo wyprodukuje

Nyly
@Leopold

Czy operator mieszalni może liczyć na asystentkę?

Pyly
@Nyly

Tak, ja będę Twoją asystentką:). Będę Ci zmieniała etykietki, bo nie potrafisz przyjść po nową jak Ci się skończy np. olej tylko przez miesiąc klikasz starą etykietke a używasz nowego produktu z nowej partii:). Żenada

Żenada
@Pyly

A ja zrobię myk zwolnię się nie powiem jak wrócę bo mi prawo na to pozwala i założę związki zawodowe chętni?

Xxx

Może wtedy będziemy szanowanym zkp, i stanowiska biurowe się ukruca

Iii
@Xxx

Mam nadzieje

Nie, nie
@Pyly

Ty będziesz sypała sól. Co to za problem..., przecież są ssawki.

@Pyly

Na moją asystentkę ta Pani się nie nadaje. Na goworku poruszać takie kwestie? Chciała błysnąć, a błyszczy tylko pod biurkiem Lidera.

@Żenada

ty grubszy cwaniak jesteś ;) zwolnij sie , załóż własną firmę i do naszej nie wracaj bo masz we krwi kombinatorstwo i nikt ci nie zaufa a związki załóż we własnej firmie , powodzenia życzę

@lucek

Boże jesteście tak upośledzeń czytacie gownoburze i się nakrecacacie sami , jaja se robię z tej sytuacji a wy łykacie wszystko i jak ma być dobrze

Tylko gadasz
@Żenada

Wy się wszyscy zwalniacie i zwolnić nie potraficie, tylko tak gadacie a nic za tym nie idzie.

Były

Prymacie ,kiedyś byłeś wartościowy i konkurencyjny ,kiedyś ciebie szanowali, teraz jesteś pośmiewiskiem nikt normalny nie będzie chciał dla ciebie pracować po tym co z tymi wypłatami zrobiłeś , nikt nie będzie już się angazował to działa we dwie strony!

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.