Forp telemarketing experts

Siedlce

Opinie o Forp telemarketing experts

zuuu 2009-10-15 01:09:45
[usunięte przez moderatora] ta od prezesa hehehe każdy ja w Siedlcach zna!Prezesunio nie pierwszy i nie ostatni:)szkoda tylko porządnych ludzi którzy tam pracowali,ale biznes to biznes-czyż nie tak!?
2009-10-21 11:49:45
Oj, nie ładnie... jeśli chcecie pisać, to nie podawajcie się za innych...To ja [usunięte przez moderatora] Dla wyjaśnienia, sama się zwolniłam a nie zostałam zwolniona, to chyba spora różnica... Przepracowałam w tej firmie 2 lata, to jednak da sie wytrzymać,co?? Faktycznie są osoby, których ego przewyższa ich samych, ale to przecież tylko garstka osób z wszystkich pracujacych. Czytam: "...wszedzie lepiej...". ale czy aby na pewno?? Miałam to szczęście znaleźć lepszą pracę, lepszą pod względem finansowym, pod względem wykonywanych czynności... pod każdym względem...Ale nie znalazłam współpracowników tak fajnych...Ludzie trzymajcie się... nie zapomnijcie o mnie, bo mi strasznie Was brakuje...
Anonim 2009-10-23 20:00:18
[usunięte przez moderatora] ma rację w 100% takich ludzi jak w Forpie(chodzi tu o Backoffice)nigdzie znaleść nie można.Pozdro [usunięte przez moderatora]
novy 2009-11-10 00:33:05
Widze, ze nasz forp kwitnie. Gratuluje polityki Panie Prezesie, Gratuluje genialnego personelu. Ehh, szkoda na was czasu i nerwów.
MINI 2009-11-11 18:18:59
ale jaja jak berety ta firma rok temu nie należała do najlepszych ale widzę że teraz szkoda słów pracowałam tam kiedyś ale po tym jak "normalna kadra nie wytrzymała napięcia" i się zwolniła moja kierowniczka ja zrobiłam to samo zresztą nie tylko ja, zresztą to było ponad rok temu.
gratulacje dla wytrwalców !!!!! RISPEKT
Mała 2009-12-01 18:08:48
Hej wszystkim,

A ja zmienie temat bo przeczytalam na gumtree, że jest firma w Siedlcach, która potrzebuje zatrudnić kilka osób w swoim Call Center. Byłam dzisiaj na spotkaniu i polecam - jak chcecie zmienic pracę i miec mozliwosc umowy o prace w niedlugim czasie to slijcie CV - na adres [usunięte przez moderatora]
były 2010-02-06 15:25:16
wow forp zmienil siedzibe! juz nie trzeba siedziec w kurtkach przy biurkach jak w tamtym roku?! Dlalej ta sama kadra?! ostrzezenie nigdy nie mowcie do 'tim menadzers' na KIEROWNICZKO!!! bo kierowniczki to tylko w fabrykach tu angielszczyzna sie klania! :d
aha Blond puszczajaca pozdrowienia srodkowym palce dla Ciebie ;D

k.u 2010-02-09 20:10:13
ja juz od pol roku tam nie pracuje... polecam wam zmienic te prace, bo wykorzystuja ludzi i oszukuja z wyplatami jak nic
Wiolka 2010-02-24 14:58:36
Nie zgadzam się z tymi wszystkimi opinniami,ponad 2 lata temu pracowalam w Forp-ie i było oki.Pozdrawiam wszystkich.
zallll 2010-02-25 12:07:29
wszystko ok? z tego co slyszalam to pozwalniali nic nie swiadomych ludzi ktorzy przez kilka dni nie ,ogli przyjsc do pracy i nawet ich o tym nie powiadomili... to jest dla ciebie ok? jezeli w takim razie lubisz tyranie, to idz do biedronki, a to forum zostaw komus madrzejszemu
o.s 2010-03-10 16:16:51
powiem ci tylko tyle: może i było lepiej, ale nie za czesów naszego teraźniejszego prazesika, ktory tylko patrzy jak oszukac biednych studenciaków.
anonim 2010-04-01 19:41:05
mam pytanie oni ka�¼dego po pierwszej rozmowie przyjmuj�� czy sobie wybieraj�� osoby, kt�³re im przypadn�� do gustu. znajoma by��a na pierwszej rozmowie cioty mialy zadzwoni�� i powiedzie�� o kt�³rej jest szkolenie i do tej pory nie zadzwonili. jak si�� czego�� nie spr�³buje to si�� nie uwiezy i tak w te komentarze.
lala 2010-04-19 12:19:51
dobra praca na start? raczej jedyna jaka mozna szybko znalezc...i do tego uczy ale tylko jak byc cwnym naciagac ludzi i dażyc po trupach do celu. Pracowalam w forp teraz u konkurencji wszedzie jeden wielki KIT My wciskamy jeden a szefostwo nam drugi taka branża:D

pracownik 2010-04-23 18:40:30
uczciwie????? A to dobre :))) Tylko w naszej grupie nie bylo przekretów, a na kase nadal czekamy. byl nowy wlasciciel i zobaczymy co dalj, krotka rozmowa a kasy jak nie bylo tak nie ma.... A to wszystko przez [usunięte przez admina] i jej zespul, kory najwiecej oszukiwal.... Dzieki
oszukana 2010-04-26 14:54:51
muszą nam wypłacic!!! bo inaczej w sądzie sie spotkamy,nas jest dużo!!czemu wcześniej nie zrezygnowałam
~~oszukana 2010-04-26 15:08:32
Ładnie nas pan eks prezes załatwił!!! :P Naobiecywał, że wypłaty będą w piątek i że nowi właściciele firmy nikogo z nas nie zwolnią a tu [usunięte przez admina]obiecanki cacanki! Wypłaty jak nie było, tak nie ma i zwolnili jeszcze połowę pracowników :P
oszukany 2010-04-26 16:30:28
pięknie nas załatwili.Ciekawe jakie to kryteria brali pod uwagę,że te kilka osób zostawili do dalszej współpracy??????????
Ja nie czułem się złym pracownikiem!!!!!!!!!!!
Tylko najlepsi zostali,czy co?????????A inni,to co gorsi???????
do d u p y ze wszystkim 2010-04-26 16:37:21
a ja chciałbym zauważyc,że w firmie zostały tylko laski.Chyba żaden facet nie przeszedł do nowych właścicieli.Daje to dużo do myślenia
Zle się stało 2010-04-26 16:53:42
Szkoda mi [usunięte przez admina] - starała się bardzo- miała dobra grupę i super wyniki,
oszukana 2010-04-26 17:16:17
ale nas wycyckali. prezes nas sprzedal i zalatwil na maksa. zostalo tylko kilka osob z moich znajomych. wszystkich nas wykosili, nawet osoby z wynikami. kryteria???? chyba zadne.... tych co oszukiwali zostawili, uczciwych zwolnili - nic nie rozumiem... nawet mnie wiem kto jeszcze z kierownikow zostanie. szkoda ze ta firma sie tak rozpada a na pieniadze nadal musimy czekac...
anonim 2010-04-26 19:55:29
mi tez zal [usunięte przez admina]bylaa fajnym team managerem, szczerze powiem ze nie rozumiem tych wpiso³w na gorze ja odnioslam calkiem inne wrazenie o niej :) i szczerze powiem ze zapewne polowa osob ktora sie tu wypowiadaja a moze wiecej to w ogole jej nie zna a ocenia tylko z plotek ludzi korzy prawdopodobnie jej zazdroscili takiego stanowiska w takim wieku. pozdrawiam
była pracownica 2010-05-15 17:03:57
Pracowałam kiedyś w Forp u [usunięte przez administratora] w grupie. Chciałabym wrócić ale czytając te komentarze coś sie tam chyba zmieniło. Czy warto wracać, czy lepiej do konkurencji bo tez szukają? Czy Ola jeszcze pracuje bo ktos pisal ze ją zwolnili. O co chodzi????
taka jedna 2010-05-16 19:41:03
Niestety [usunięte przez administratora] nie pracuje.Wiele innych bardzo fajnych osób też poszło na bruk.Z tego co widzę,to wiele osób nie ma już zapału do pracy.Z takimi motywacjami do pracy,to ta firma(chociaż już jej nazwa się zmieniła i biznesowo brzmi)długo nie pociągnie.Ludzie czekają na Forpowskie zaległosci w wypłatach i znowu zostali zrobieni w przysłowiowego balona.Mieli powypłacac więcej,a jak doszło co do czego,to niestety zostały same ochłapy.
Z tego co wiem,to większosc czeka na resztę,która nie wiadomo kiedy będziemy mieli,no i zaczynamy szukac po woli innego zatrudnienia.
G.O. 2010-06-01 11:00:52
hej pracowalam grupie [usunięte przez administratora] nie dość że lepiej pracowało się dla Plusa to i ludzie byli sympatyczni a razem z tym [usunięte przez administratora], az sie chciało przychodzic do pracy. [usunięte przez administratora] zawsze pomagała i podpowiadała więc nie rouzmiem czemu każdy na nią skacze. teraz wyladowałam w grupie [usunięte przez administratora].... szczerze? żal kto ja w ogóle zostawił tutaj? zapytac ją o coś to w ogóle porażka nie dość ze sama na dobra sprawę nic nie wie to jeszcze jest wredna, mysli ze jak sobie kupi ochydny sweter z Locoste z allegro za 30 zl to jest zajebista, a jednak NIE. Wytrzymałam miesiąc ale to i tak dzieki [usunięte przez administratora] ktora tylko potrafiła poprawić mi humor :) pozdrawiam wszytkich
anonim 2010-06-09 15:57:08
Witam wszystkich.
Pracowalam w Forpie prawie trzy lata,nie tylko jako konsultant i powiem Wam jakie jest moje skromne zdanie.
Dopoki pracowala Martyna to byla naprawde fajna firma,nikt nikogo nie oszukiwal ani na wyplatach ani na prowizjach.Wyplata zawsze byla na czas tzn do 10 byly pieniadze na koncie.Nie bylo wlazenia w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo ona tego nie tolerowala i awansowaly osoby nie te ktore lazly w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale te ,ktore mialy wyniki.Problem zaczal sie wtedy,kiedy firma zmienila siedzibe,nie dosc ze [usunięte przez administratora] byl chamem,prostakiem i nie umial sie normalnie do ludzi odnosic to szanowny pan Prezes znalazl sobie kompana w postaci sasiada z silowni i bawil sie z nim w kasynach w Warszawie,w dyskotekach i nawet w firmie libacje urzadzal za pieniadze,ktore zarabiali oszukiwani konsultanci.Zostawial tylko piwa,soki i flaszki w lodowce oraz pety na stolach.W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wlazil mu grubas z backoffice-kablowal mu wszystko i na piwko z nim chodzil jako premie za podpier....... wszystkich.Ciekawe czym ta gruba beka sie teraz zajmuje i komu kabluje wszystko.Przez niego [usunięte przez administratora] prezesik oskarzal o dopisywanie umow a naprawde to nie bylo mozliwosci dopisania na 100% wiem to.Nie dala by rady dopisac umow chyba ze tylko do sredniej ale nie do prowizji bo prowizja wyliczana byla ze statystyki na podstawie aktywacji,ktore przychodzily w raporcie z plusa a nie na podstawie statystyk ktore robili kierownicy,wiem to na 100%.Mi tez sa winni ponad 1200 zl i wiem,ze raczej moge pozegnac sie z ta kasa.Pozdrawiam Was,bo naprawde czesc ludzi pracujacych w tym cyrku byla super.Trzymajcie sie a gdybyscie szli do sadu na prezesika,chetnie sie dolacze,dajcie znac!!!!!!!!
anonim 2010-06-13 23:41:27
To co się tam teraz dzieje to masakra, nie wiem czy za czasów [usunięte przez administratora] nie było lepiej....ze śmiesznej pracy telemarketera robi się nie wiadomo jak poważne stanowisko.Dyspozycyjność na miesiąc z góry, a próg prowizyjny to wogle hmmm co innego mówiono na początku a teraz wyszło szydło z worka,niby podniesli stawke za godzinę ale prowizji to nie zrekompensuje.
Piere 2010-06-15 11:36:10
Hej. Chciałem wrócić do forpa ale jak poczytałem komentarze to nie wiem czy jest sens się fatygować. Powiedzcie jak tam jest? Kto jest teraz szefem a kto team manager ? Dalej menagerki sie puszczają z szefostwem? Czy w końcu sie zmieniło?
aloa 2010-06-21 22:00:57
a co tu pisac. ciagle to samo bagno. wolalam plusa i stara firme i pewnie sie zwolnie jak tak dalej bedzie. kipskie prozwizje, starzy klienci i jedno wielkie oszustwo... po prostu brak slow...
pracownik 2010-06-23 17:45:13
narzekać jest na co - oszukują od samego początku - powiedzieli że będzia nam płacić od umowy ( na wstępie) bez zadnych progów!!!
Bzdura progi są a BAZA !!!! - to jakaś porażka - każą dzwonić do staruszków którzy ledwo chodzą a potem pretensje do konsultantów , że odbieralność słaba
Cały czas rekrutują - obiecując gruszki na wierzbie - mielą sie ludzie a podobno mieli dążyć do stworzenia prawdziwego call center- guzik prawda takim sposobem nabijają sobie kabzy a nas mają w dupie
Ciekawe co to będzie dalej???????????
that's right! 2010-06-26 22:48:36
taaa... klucz do sukcesu firmy,to właściwi ludzie,na właściwym miejscu! :D w końcu to oni są jej wizytówką:D
ojojoj 2010-06-27 20:12:05
tak...zwłaszcza (usunięte przez administratora) stara się za wszelką cenę być świetnym team managerem tylko jakoś kichowo wychodziło i wychodzi, jej grupa zawsze najgorszy wynik jaki skład by nie był.Sztywna poważna (usunięte przez administratora) trochę dystansu do życia i do siebie przede wszystkim a życie się stanie prostsze...a najgorsze to ,że sama zapomniała jakim ona konsultantem była ....to nawet (usunięte przez administratora) potwierdzi zawsze wyszczekana jej grupa przez nią nie raz po (usunięte przez administratora)dostała a teraz....wszystko pod linijke
anonim 2010-07-08 21:47:37
Widzę, że nic tu się nikomu nie podoba! Straszne warunki! (usunięte przez administratora)normalnie! W związku z tym chcę przypomnieć, że praca w tej firmie nie jest obowiązkiem. Jeżeli ktoś w telemarketingu czuje swoje powołanie to może zmienić cc, przecież to nie jest jedyna taka firma w Siedlcach i szkoda, żeby ktoś miał tu zmarnować swoje nieprzeciętne umiejętności. Jeszcze jedno - narzekacie na kierowników - kto z Was złożył swoje CV na to stanowisko? Nie było odważnych? Każdy miał szansę się wykazać! Proponuję nie robić z siebie męczenników tylko kulturalnie odejść. Czepiacie się prowizji? Kto chce to ją wypracuje.
była konsultantka 2010-07-22 14:21:11
Słyszałam że ostatnio znowu pozwalniali sporo ludzi. Kto tam jeszcze pracuje? Co tam się wyprawia? Opłaca się wracać, ile trzeba teraz umów nawciskać żeby się utrzymać?
były pracownik 2010-08-18 21:25:23
ja (usunięte przez administratora) wszyscy są tak przestraszeni ze nawet nic nie piszą
Bójcie się !!!!!!
jak by nie patrzeć to jedyna firma co płaci 8 zł za godzine................a może.................. ????????? Kto to wie co człeka ......
TO najgorsza firma w Siedlcach (usunięte przez administratora)
mistrz 2010-08-24 21:16:31
a co, zwolnili Cie (usunięte przez administratora)?
nie potrafisz pracowac?
seplenisz czy boisz sie normalnej pracy?
czy moze wolisz, zeby wrocily czasy picia wody i nic nie robienia?
Anka :) 2010-08-25 17:48:49
Od bardzo dawna tam już nie pracuję. Sama odeszłam bo chciałam wyjechać za granicę. I zgadzam się z Tobą. Jeżeli komuś się nie chce pracować zawsze będzie narzekać. Ja bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Pozdrawiam serdecznie obecnych i byłych pracowników :)
Piotr 2010-09-02 13:08:34
A kto jest teraz team managerami?
taki sobie któś 2010-09-24 20:01:02
Ogolnie to niesmak pozostaje jak wspominam tę firmę i widzę co się z nią stało i tylko jedno nasuwa się na myśl "szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego" szkoda tych ludzi, i szkoda mi też tych którym "kariera "uderzyła do głowy....z pozdrowieniami dla (usunięte przez administratora) i szkoleniowca
szkoleniowiec 2010-09-25 01:58:22
Wielkie dzieki za pozdrowienia!! A jezeli chodzi o jakakolwiek kariere to puknijcie sie w glowe!! wiekszosc narzeka na sluchawki a nikt praktycznie sie nie stara zeby pracowac na innym "stanowisku". Wydaje mi sie, ze to jest czysta zazdrosc. I tak w ogole jezeli chodzi o mnie osobiscie to mi nic nie uderzylo do glowy!!! bo sama siedze nadal na sluchawkach pomimo, ze nie jestem juz szkoleniowcem masz jakies bledne informacje drogi BYLY pracowniku!! Ja jakoś Cie nie pozdrawiam! Aneta
Monika 2010-09-28 20:20:11
nikt nie chce się starać? błagam Cię akurat do wzorowych pracowników nie należałaś....więc o staraniu się nie (usunięte przez administratora)
Aneta 2010-09-29 00:11:10
No widzisz a jednak jestem tu gdzie jestem...a poza tym skąd wiesz do jakich ja pracowników należałam. Pracowałam na słuchawkach przez rok na trzech projektach, więc skąd masz informacje np o moich wynikach?
Monika 2010-09-29 20:24:34
To ,ze wogle dyskutujesz i tak głupio się tłumaczysz już o Tobie wiele mówi,gdybyś znała swoją wartość nie wchodziłabyś w pyskówki ale jeżeli chcesz tym coś udowodnić śmiało.Zaspokajając Twoją ciekawość bo podejrzewam ,że sen Ci to z powiek spędza to długo z Tobą pracowałam z resztą tak jak cała masa innych osób.
edyta 2010-09-29 20:52:50
kierownik pani (usunięte przez administratora), co dla niektórych w tym dla Ciebie Moniko!jest najlepszym kierownikiem w call center;)no to swietnie sie składa ze juz tu nie pracujesz,bo zbyt duza inteligencją sie nie wykazujesz z tego co zauwazyłam.pozdrawiam i zajmij sie swoimi sprawami i awansami, jeśli takie sa możliwe.ale mimo wszystko życze powodzenia
funforp 2010-10-01 07:13:48
(usunięte przez administratora)sama pomyśl...dlaczego zostałaś na tym stanowisku przy tak dużej rotacji? bo żaden wartosciowy szkoleniowiec nie zgodził by się pracować za takie pieniądze,w takich warunkach..... Ty jak widac nie masz z tym problemu,także nie rzucaj się proszę i nie staraj się pokazywać nam wszystkim swojej(watpliwej ambicji) tylko bierz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w garść i ruszaj do swojej jakże odpowiedzialnej i wymarzonej pracy!!! W końcu masz masę obowiązków,a bez Ciebie ta firma nie będzie funkcjonować;)
TOPAZ TANIEJ! 2010-10-05 20:51:56
moim szefem jest kobieta wiec wybacz. dalej jesteś poza zasiegiem.
funforp 2010-10-05 22:10:39
luz,wybaczam:) tobie wszystko i wszędzie:) i na każdym stanowisku:D (usunięte przez administratora)
Aneta 2010-10-05 22:25:32
Chciałabym tylko nadmienić, że ostatnie dwie wypowiedzi nie są moje... a poza tym jeżeli masz mi coś do powiedzenia do pracuje od 15 do 21 więc możesz przyjść i mi to powiedzieć w oczy a nie na forum pod funforp...
pracownik 2010-10-13 23:05:26
Ale tutaj jest kosmos. Nie wiem co tu robię(usunięte przez administratora). Niczego nie można się nauczyć, a obiecują nie wiadomo jakie szkolenia i wzrost kwalifikacji. Człowiek klepie w kółko te same teksty, zero atmosfery i w ogóle strasznie stresowa i dołująca praca. Ja będę się ewakuował, jak tylko znajdę coś lepszego. Nikomu, kto ma jakieś alternatywy nie polecam tej pracy. Gdybyś ktoś słyszał o czymś proszę o wpis na forum. Pozdrawiam wytrwałych w męce - kiedyś znowu nadejdą dobre dni - nie tylko dla cwaniaków z warszawy, którzy bogacą się na beznadziejnej sytuacji w Siedlcach...
telemarta 2015-02-05 16:11:53
telemarketing to ciekawa dziedzina pracy, przynajmniej dla mnie i bardzo ją lubię. a że szukam akurat nowego pracodawcy to chętnie zatrudnię się w Forp telemarketing experts. jednak przede wszystkim interesuje mnie ile mogę na reke zarobić u nich na godzinę i jak przedstawia się system prowizyjny, zwierzy się ktoś?
elo 2016-05-11 09:18:41
W sumie atmosfera opiera się na pozytywnych relacjach.
Zostaw swoją opinię o Forp telemarketing experts - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forp telemarketing experts