logo E.LECLERC

E.LECLERC

Toruń

Opinie o E.LECLERC

an............. 2012-03-29 16:43:54
praca mi się podobała i zależało mi na niej ale osobiście zostałam [usunięte przez moderatora] przez ten sklep!!!!!! zatrudniają na umowy śmieciowe przez TIME WORK który płaci dwa miesiące do tyłu i obiecują umowę o prace. mnie nawet na badania wysłali o zdolność a później wyrzucili za to ze zauważyłam błąd i zwróciłam uwagę kierowniczce rozliczeń p. [usunięte przez moderatora] poczuła się urażona,[usunięte przez moderatora], ale jak inaczej można nazwać ten przekręt który chciała zrobić przynosząc do kasy towar z cenówką od czegoś innego i kazała nabić rabat mimo ze cenówka była oznaczona bez rabatu a towar miał swój kod. wymagają szacunku a sami nie szanują pracowników! kierownictwo rozliczeń dzwoni na kasy i pyta czy pracownik który kupuje płaci za towar. śmieszne! to co niby kasjerki za darmo rozdają? to ze mnie zwolnili mogę sobie wytłumaczyć tylko tym ze byłam zbyt dobra na stanowisko kasjerki a ten sklep na mnie nie zasługuje.
Zostaw swoją opinię o E.LECLERC - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.LECLERC