ELITA

Elita

Opinie o ELITA

a47 2009-09-25 15:49:21
Jeśli pytasz o Elitę z Gdyni prowadzącą sieć szkół ochrony, to uprzejmie donoszę, że:
ów Pracodawca płaci część wynagrodzenia oficjalnie a część pod stołem (jeśli żebranie o te pieniądze przez kilka m-cy można nazwać płaceniem wynagrodzenia); [usunięte przez moderatora] dyrektorom, menedżerom szkół obiecuje cuda na kiju a potem Oni świecą oczami przed kontrahentami, bo chyba nie muszę wyjaśniać, że kontrahentom też nie płaci, przez co praktycznie co roku muszą przenosić siedziby szkół do innych lokali (zaczyna im brakować adresów); kontrole z ZUSU, US, PIPY i inne oczywiście są, a jakże tylko najczęściej odbijają się od zamkniętych drzwi, dodzwonić się do kogokolwiek zkrawa na cud.
święta racja 2009-10-08 15:58:42
Święta racja. Wynagrodzeń się nie płaci.
makarenka 2016-03-30 19:49:24
w brodnicy? a to w firma nie zznajduje się przypadkiem w sztumskim polu? piszemy o tej samej firmie od mebli łazienkowych? zajrzyj prosze kolego do krs jeśli łaska
Zostaw swoją opinię o ELITA - Elita
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELITA