SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO WŁASNOŚCIOWA ROZŁOGI

Opinie o SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO WŁASNOŚCIOWA ROZŁOGI

lok 2013-09-30 18:17:45
Wytłumaczcie mi nowa inwestycja mieszkaniowa Warszawa Lazurowa Spółdzielnia ROZŁOGI
budynek będzie wybudowany na działce należącej do zasobów spółdzielni mało tego od 12 lat jest tam parking gdzie wcześniej sprzedawała na własność miejsca parkingowe i co spółdzielnia mieszkaniowa ROZŁOGI w Warszawie wyceniła metr developerski rzędu 5 500,00 plus miejsce garażowe 26 000 czy to jest normalne Dziwi mnie cena metra skoro nie ma kosztów zakupu ziemi i wcześniej postawiono garaż 6 poziomów to po raz drugi chce się wyrwać kasę choć spółdzielnia na swojej stronie pisze budowa mieszkań bez zysku więc się pytam o co tu chodzi
Skoro obok jak byk wisi reklama innych developerów z ceną 5 090 za metr -osiedle 300 metrów dalej.
Zostaw swoją opinię o SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO WŁASNOŚCIOWA ROZŁOGI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO WŁASNOŚCIOWA ROZŁOGI