SSR GRYFIA Szczecin

Szczecin

Opinie o SSR GRYFIA Szczecin

anonim 2011-04-04 07:03:14
W SSR Gryfia wszystko jest możliwe.
Nawet po zawodówie można zostać kierownikiem rurowni, maszynowego, elektrycznego i obróbki, wystarczy być silnym politycznie
AZymut 2015-03-15 21:15:30
Byłem pracownikiem Gryfii przez 20 lat i Gryfia wyrzuciła mnie do obcej spółki z kapitałem 10 tyś zł potraktowali 250 pracowników jak ????
Co do Gryfii bałagan bałagan i bałagan płace kiepskie i głodowe
AZymut 2015-09-18 14:12:02
Cześć tomasz sytuacja w gryfii jest kiepska niby będą szkolić młodych i fachowców po 45 roku życia np. ślusarzy obsł suwnic monterów mechaników cnc itp .A rok temu wyrzucili do obcych spółek wspaniałych fachowców w tych dziedzinach zawodowych nie rozumiem tego zagrania .Co do samej stoczni zostały tylko nie całe 3 nabrzeża a resztę sprzedane i to w tym 2 strategiczne nabrzeża dla stoczni .Stocznia się nie rozwija tylko się cofa jak na razie nie widze zmian Pozdrawiam
kam 2016-05-18 09:14:32
nie widzialaem ,zadych ofert pracy jakie by posiadali, podejrzewam,ze musisz samemu sie zakrecic tam i zaniesc.
Zostaw swoją opinię o SSR GRYFIA Szczecin - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SSR GRYFIA Szczecin