Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. w Koszalin

Łysy

Pracowałem 1,5 roku i stwierdzam że są dużo gorsze zakłady. Praca jak praca: raz lepsza raz gorsza, raz cięższa a raz lekka - ale przynajmniej pensja zawsze na czas i to całkiem nie mała. Jak się komu nie chce pracować to z lenistwa i z nudów narzeka. Gdybym nie musiał wyjeżdżać z Koszalina to bym pewnie pracował tam do dzisiaj - fajna ekipa a i z kierownictwem nie miałem żadnych zatargów.

Dobry
@Łysy

Jak twoim zdaniem dobre warunki to umowa zlecenie i 15 zł na godzinę w obecnych czasach to musisz dobrze mieć w głowie poprzestawiane.... Dodatkowo przyuczenie to zapierdalanie z taczkami pełnymi piachu.... Ekstraklasa. Buglo bije ten zakład na głowę już w przedbiegach

Patka Nowy wpis

Frezer w jakich porach pracuje? Jedyne co udało się znaleźć to informację sprzed 2 lat że są w firmie 2 zmiany , tak było w ogłoszeniu podane. Nawet jeśli nic się nie zmieniło to chciałabym poznać dokładne godziny pozdrawiam.

Napisze wam szczerze, że dawno nie widziałem tak dobrej stawki dla pracowników warsztatowych, w ostatniej ofercie zakład oferował 4 500–7 500 zł.Czy ta górna granica widełek jest do osiągnięcia, nawet po okresie próbnym, czy mogę zapomnieć? Orientujecie się jak często jest zapotrzebowanie do roboty w warsztacie, nie wiem czy czekać na wolny etat

kowal Nowy wpis

Oczywiście górna granica jest osiągalna dla osób które chcą pracować a nie tylko przyjść do pracy.

jimmy Nowy wpis

to mówisz ze warto pracować w tej firmie? Firma oferuje dobre stawki ale czy dla wszystkich?

Sroka

Zarobki średnie nadgodziny też a w soboty tragedia powinny być płacone setki za soboty wciskają ludzia chłam pracowałem tam wiele lat i to na smieciuwce bo nie chcieli dać normalnej umowy lepiej unikać tego zakładu

Zofia
@Sroka

Okej ,czyli praca tylko na zleceniu? To w sumie nie mają prawa płacić setek za weekendy bo chyba to tylko dotyczy umów o pracę:( a są pracownicy ,którzy mają umowę o pracę ,czy to zależne od stanowiska ? Co dokladnie robiłes na swoim stanowisku i do wynagrodzenia dorzucali czasem bonusy ,premie ? Można było pracować w różnych godzinach ?

jimmy
@Sroka

Praca w soboty obowiązkowa?

Ktoś jeszcze w zeszłym roku kalendarzowym pisał, że dostaje się tu umowę zlecenie i 16 zł na godzinę. Serio tak jest? Może można już liczyć na normalną umowę o pracę i jakąś lepszą stawkę? Zmieniło się coś od tego nowego roku, czy wciąż tak samo?

Mrówkowicz

Pracuje w jednej mrówce termexu już kilka lat. Wszyscy w naszym oddziale mają umowę o pracę i nawet nigdy nie słyszałem żeby ktoś miał zlecenie. Za soboty płacą setki

@Mrówkowicz

To spoko w takim razie z tą umową o pracę, dobrze że dajesz znać:) Tylko skąd te plotki o umowie zleceniu? Może na początek oferują taką formą, i dopiero po okresie próbnym jest uop? Czy nie ma tu takich praktyk?:D A jak ci się tu pracuje? Zdradzisz w jakim dziale jesteś i jak tam u was wszystko wygląda? Zarobki zwiększają się wraz ze stażem pracy? Nie tak dawno w sumie szukali pracowników warsztatowych i byłbym zainteresowany, ale chyba nie ma teraz przyjęć tam do was?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Lol
@Łysy

Ty łysy weź się ogarnij. To ile w końcu lat tam pracowałeś? 1.5 roku czy 3 lata ? ????????

@Lol

Dla TermexuStyropian łącznie 3 lata - 1,5 roku tu a 1,5 roku tam. Mój nr buta też Tobie podać?...

Dobry

Zyga

Termex otworzył mrówki. Pan prezes płaci 12.50 za nad godzine. Ludzie pracuja po 12 godzin także w sobote i niedziele. Przy wypłacie kwitu brak. A jak dostaniesz to się nie do liczysz za co i ile. Wyzysk i tyle ciekawe co na to służby skarbowe i inspekcja pracy?? Pewnie w łapę biorą. Dziadostwo dziwie sie ludziom że dają się tak (usunięte przez administratora)

@Zyga

Bredzisz. Znajomy pracuje w Mrówce na farbach w Kołobrzegu i ponad 3 koła wyciąga. A robi normalnie, na zmiany po 8 godzin, tylko co drugą sobotę i czasem w pracującą niedzielę. I z kasą nigdy problemu a i czasem można nawet na pożyczkę liczyć - bezprocentową. Wiem bo brał na remont kuchni i łazienki. Także sory ale bredzisz.

@Zyga

pan prezes nigdy nie płaci. żaden prezes nigdy nie wyciąga z własnej kieszeni i pracownikom nie płaci. liźnij trochę wiadomości o strukturach zakładów pracy, o kompetencjach danej persony, działu itd.... płaci jedynie dział "księgowości" (kadry) - według konkretnie przepracowanych godzin danego delikwenta. tak jest to zorganizowane w zasadniczo każdej firmie. a jak chcesz innego scenariusza rozliczeń, takiego "inaczej" dokładnego, idealnego lub może nawet sekundowego rozliczenia płacy za pracę, to spróbuj porobić na jakiejś na poczcie - tam płacą za każdy przychlastany śliną znaczek do każdej pocztówki albo do każdego listu

Była
@Łysy

Zarabia ponad 3 ale dodatkowo w tej firmie musisz przepracować około 30 nadgodzin lub ponad.

Była
@Łysy

Co drugą sobotę-czyli daje 26godzin +niedzielę 9h to daje 35 nadgodzin w miesiącu ???????? lepiej pracować za granicą,bo czasu wolnego więcej,a tu w miesiącumasz jakieś około 5 dni wolnych ????

Patryk

Słyszeliście może czy firma prowadzi rekrutacje? Czy epidemia nie zmieniła planów firmy?

czak
@Patryk

Firma cały czas przyjmuje pracowników. Nie ma chyba dnia bez ogłoszenia, że zatrudnią pracowników. Taka jest ich polityka od wielu lat. Umowa zlecenie i jej pokrewne i ciągła wymiana pracowników pozwalają zaoszczędzić na urlopach, odzieży i tym podobnych. Nowi pracownicy nie mają prawa głosu i żadnego poszanowania przez niektórych (usunięte przez administratora).

Hejka

Witam, mam pytanie jakie są zalety firmy Termex oraz czego mogą się spodziewać nowi ludzie zatrudnieni ? czy tworzycie zgrany zespół który jest jak 2 rodzina? (Bez fałszywych kapusi)Oraz czy są premie i inne przywileje? Czytając wypowiedzi mam wątpliwości to jak jest ok?

@Hejka

Takie pytania to skieruj do Archiwum X - albo do Pani w okienku "pośredniaka". Szukasz pracy czy może miejsca gdzie będziesz chodzić/jeździć do pracy? OMG - next patologhy ....

Hejka
@Łysy

Łysy,trochę wyluzuj bo czytając twoje wypowiedzi to odnoszę wrażenie że dostałeś dyscyplinarkę . Ok a pytanie jakie zadałem wcześniej to dostałem odpowiedź nie na temat hehe. Ale już nie pytam bo wiem czyli warto próbować . A firma godna polecenia i koniec tematu

Łysy

Tak czytam te (prawie wszystkie) wpisy i nie wiem, czy mam wymiotować czy się onanizować.... Do roboty się (usunięte przez administratora) Jestem byłym pracownikiem tej firmy - 3 lata na warsztacie - i pamiętam dokładnie moją pierwszą rozmowę z prezesem. Padło konkretne pytanie: Czy chcę przychodzić do pracy (i liczyć sobie godziny albo na socjale) - czy może chcę pracować (i zarabiać)?... Oczywiście wybrałem drugą wersję i nie narzekałem - trochę inicjatywy/chęci i było OK. Stało się, musiałem wyjechać za granicę.... Ale gdy wrócę to przyjmą mnie z otwartymi ramionami - bo firma potrzebuje pracowników a nie ludzików przychodzących do pracy. Każda firma żeby dobrze płacić to musi chociaż jako tako zarabiać. Się do roboty weźcie cFane ćwoxy a nie w Sieci byle jakie KakaSztormy uprawiacie - aby tylko zaistnieć. Byle jak, byle gdzie - aby zaistnieć.... Polska.... I tak właśnie Nas Polaków postrzegają inne Nacje na Świecie. Żenuła ]:

Jagoda

@hmm naprawdę tylko 1300 zł za miesiąc przy 6 dniach pracy???

kk
@Jagoda

to był post z 2010r.!

Urszula
@kk

A wiesz może jak wyglądają warunki obecnie? Zastanawiam się jaki jest obecnie system pracy i ile wynosi wynagrodzenie skoro płaca minimalna poszła od tamtego czasu mocno w górę. Daj koniecznie znać.

Co wchodzi w socjal Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.?

mona

Do pracy chyba przychodzisz zarobic a nie liczyć na socjal?

Jak czytam te wypociny osób, które silą się na pochwały pracy w Termexie to tracę wiarę w ludzi. Zalecam podjęcie pracy w Trzebiatowie albo w Kamieniu Pomorskim. Sytuacja jest nie lepsza w Kołobrzegu i Koszalinie. Jak ktoś chce być poniżany przez tego osła co siedzi w Trzebiatowie ( ktoś nazwał go dyktatorkiem) to niech idzie tu do pracy. Osobiście nie przychodzi mi ani jedno pozytywne słowo na temat pracy w Termexie. Jedyne słowa, które cisną się na usta nie nadają się do przytaczania na forum. Jak tylko pojawiał się któryś z prezesów to za nim ciągnął się ogon - dyktatorek. Pilnował, żeby żaden pracownik nie rozmawiał na osobności z prezesem, a i prawdę mówiąc to żadnego z prezesów nie interesuje jak traktowani są pracownicy. Co do wynagrodzenia to prawdą jest, że kwota jaką otrzymuje się w kopercie w żaden sposób nie pokrywa się z ilością godzin przepracowanych.

hmm

Niby płacą na czas ale co to za zarobek 1300 zł za 10 godzin dziennie pracy w tym jeden dzien wolny w tygodniu...

@hmm

Czyli pracujesz 250 godzin w miesiącu za 1300 pln - tak? To wychodzi Ci 5 zeta na godzine.... Może więc lepiej poszukaj pracy gdzieś jako sprzątaczka (za 10-15 na godzinę) a nie tutaj takie farmazony tutaj pociskasz.

Jacek

Pracowalem w firmie na samym poczatku kiedy powstawala,wspolpraca ukladala sie bez zadnych zgrzytow,milo wspominam ten czas i gdybym mogl ponownie zatrudnil bym sie w Termex, Jacek Stolarczyk.

Leszek R.
@Jacek

Tak, Jacku, też wspominam mile czas pracy w Termex. Ale to już historia. Rozstanie z firmą po 22 latach pracy dla niej(produkcja gzymsów) , sposób w jaki mnie potraktowano to przykład wyjątkowego (usunięte przez administratora)

Zbyszek z Primy

Polecam najlepsza hurtownie w Koszalinie ....... mila obsługa wszystko zrealizowane na czas.

OLAĆ TERMEX

Termex Trzebiatów to dopiero (usunięte przez administratora) Pseudo kierownik nosi się jak by był co najmniej dyrektorem a to zwykły robol jak każdy inny, po prostu przerost formy nad treścią. Odradzam każdemu kto by kiedykolwiek miał zamiar iść tam do pracy. Wystarczy spojrzeć, że bez przerwy szukają tam pracowników. Pracę w tej firmie uważam za porażkę życiową. Odradzam każdemu, komu by przeszła do głowy myśl o pracy w tej dziadowskiej firmie.

Zbigniew
@OLAĆ TERMEX

Nie podałeś konkretów, czemu masz takie zdanie o firmie. Czy sprawiła to atmosfera i relacje między współpracownikami i przełożonym? Piszesz, że firma szuka pracowników, jednak nie znalazłem w sieci żadnych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Napisz proszę jakie stanowiska są obecnie do obsadzenia.

Ludwik

Tak dobrze się pracuje, że nie ma specjalnie chętnych żeby tu zostawiać info.

czak

Jeżeli szukasz stałej pracy jako ślusarz czy monter. Na pewno w tej firmie jej nie znajdziesz. Ogłoszenia na olx typu po dwóch miesiącach umowa o pracę czytaj ze zrozumieniem. Oznacza to, że znajdziesz tutaj pracę na max dwa miesiące a później na bruk bez żadnego uprzedzenia i wypowiedzenia. Traktowanie nowych pracowników poniżej krytyki, zero z podstaw kultury. Jedyny pozytyw to wypłata na czas.

Halina

@Zyga, widzę, że jesteś dobrze zorientowany w aktualnych sprawach firmy, wnoszę więc, że pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu. Co jeszcze mógłbyś dodać na temat tego pracodawcy? Czy wśród użytkowników forum znajdą się obecni lub byli pracownicy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex? Zachęcam do pozostawienia swoich opinii na temat pracy w tym miejscu!

Halina

@Loozak, ten wątek dotyczy oddziału w Koszalinie. Rozwiń swoja opinię i wytłumacz proszę na jakiej postawie tak sądzisz? Czy pracowałeś w tym miejscu? Proszę też żebyś wypowiadał się bardziej kulturalnie - publikujesz komentarze na forum publicznym gdzie obowiązują zasady grzeczności. Pamiętaj też że tutaj również ponosisz odpowiedzialność za publikowane przez siebie treści. Poprzednio zamieszczone opinie są bardzo są zarówno pozytywne jak i negatywne. Jakie jest Wasze zdanie na temat pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.