Opinie o Bit-komputery Zbigniew Kostro w Krosno Odrzańskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bit-komputery Zbigniew Kostro. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bit-komputery Zbigniew Kostro o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bit-komputery Zbigniew Kostro w Krosno Odrzańskie

Leon Nowy wpis

Mam wrażenie, że firma nie działa bo taki spokój na wątku a w internecie brak informacji o firmie.

Zbigniew Marek Kostro Nowy wpis

Dajcie mi do cholery spokój z tymi opiniami , od dawna nie mam sklepu, popłynąłem najpierw z piciem, później zżyciem osobistym

Dawid Nowy wpis
@Zbigniew Marek Kostro

dziękuję za odpowiedź,juz wiem co ze sklepem

Dawid Nowy wpis

Nigdzie nie można znaleźć informacji czy firma działa normalnie tylko tu, dlaczego tak jest?

Hanna

Skąd takie rewelacje, że firmy już nie ma? Na stronie wszystko jest aktualne!!

xyz
@Hanna

To proszę firmę i właściciela w jednej osobie znaleźć?puki nie usunie strony -to w internecie dalej będzie istniał

@xyz

Bardzo Cię proszę, żebyś pisał w nieco spokojniejszym tonie. Jak widzę - masz konkretne informacje, dotyczące aktualnej kondycji firmy Bit-komputery Zbigniew Kostro. Jednocześnie trzeba powiedzieć, że wysuwasz naprawdę daleko idące wnioski, wiec mam nadzieję, iż nie robisz sobie tu żadnych żartów. A wypowiadasz się jako były pracownik tej firmy, czy jedynie jako jej obserwator?

obserwator
@Hanna

od godziny szukam strony tej firmy, jak wszystko aktualne jak Pani twierdzi-to proszę podać jej treść, chcę zobaczyć co wykonują , bo mam pewne zlecenie

obserwator

proszę podaj tę stronę

xyz
@Karolina

ton jest bardzo spokojny, właściciel zapomniał że ma stronę z opiniami,lub nie chce się odnieść do opinii

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bit-komputery Zbigniew Kostro? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Krosno Odrzańskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Krosno Odrzańskie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Krosno Odrzańskie
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Starszy asystent
Służba Cywilna

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Bit-komputery Zbigniew Kostro?

Xyz

Przecież ta firma od co najmniej 6 lat nie istnieje ,właściciel pracował na lewo ,bez kasy,paragonów,faktur,zarabiał ale prywatnie i posługiwał się nazwa firmy w sposób nieuzasadniony

mikron

Troche sie naszukałem strony internetowej bit-komputery, ale w końcu ja znalazłem. muśze przyznac, że jak na firme, która sprzedaje komputery i wykonuje mała poligrafie jak wizytówki, czy reklamy, to nie rzuca na kolana. Aczkolwiek mają długą liste firm, z którymi juz współpracowali, a to robi wrazenie.

B

może być

FGFGFG

Napiszę krótko i na temat LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TA USŁUGA N I G D Y W I Ę C E J w grudniu planuje skierować sprawę do inspekcji handlowej bo oddałem kompa do naprawy który On składał / na usterkę dysku twardego / a po odbiorze zmieniły się dysk twardy z 500 na 250 Właściciel sklepu nawet nie poinformował o zmianach. I CO WY NA TO DRODZY KLIENCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klient po raz ostatni

Własciciel jak i jego usługi zeszły na"psy", jest nieuprzejmy i czesto pijany, wówczas sklep zamkniety.Jest niesolidny-dając do naprawy obiecuje że na nastepny dzień/aby klient nie poszedł do nastepnego/ a w rzeczywistości przeciaga do tygodnia i nie usłyszysz przeprosin, robota coraz bardziej spartolona, niedokładna, nie widze perspektywy powodzenia dalszej działalności-tylko zasmieca branżę

Zostaw merytoryczną opinię o Bit-komputery Zbigniew Kostro - Krosno Odrzańskie

Bit-komputery Zbigniew Kostro