EURODARMAL

Kamienna Góra

Opinie o EURODARMAL

Młody 2015-01-08 18:38
Czy ktos cosmoze powiedziec o tej firmie , słyszałem ,ze sa nie wypłacalni.Nie przestrzegaj praw pracowników i trzeba sie wykłocac o swoje.
On 2015-05-27 11:55
To prawda nie przestrzegaja praw pracowników!!! Tzn butów roboczych nie dają,urlopów nie wyplacają i wiele innych rzeczy np. z góry podpisujesz papiery o urlop itp!!
Kuziem 2015-05-29 20:23
Odradzam szukania pracy przez ta firme ,kompletne dno ,brak doswiadczenia w działaniu z pracownikami,ponadto fałszywi i podstepni,juz o spóżnainiu sie z wynagrodzeniem nie wspomnę.
sensor 2015-09-18 18:15
Ja w tej firmie pracuję od ponad roku i jest spoko. Na umowie o pracę.
wina 2016-04-20 20:43
ka zdy ma jakieś ale, masz rację, szczeólnie w takiej branży jak kompleksowe usługi w zakresie antykorozji konstrukcji stalowych i betonowych, to jednak fizycznie wymagające zajęci
krystian 2016-11-10 18:24
Dostarczałem im obiady jak remontowali most w Dęblinie we wrześni 2016. Dziś mamy 16 listopad a faktura ciągle nieuregulowana. Dzwonię przypominam i nic. Sprawa trafi do sądu.
dramat 2017-02-20 15:12
odradzam tą firmę, pracowałem w tej firmie na umowę o pracę, warunkiem otrzymania umowy było podpisanie wszystkich papierów in-blanco ( nie podpiszesz nie otrzymasz umowy o pracę) no i po rozwiązaniu umowy na świadectwie pracy urlop wypoczynkowy był cały wykorzystany mimo że nie wykorzystałem urlopu, za zwolnienie lekarskie do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia. jeszcze jedno- robią strasznie po górkę jak chcesz podjąć pracę w innej firmie, w szczególności kłody po nogi stawia pan witek śmieszny niby menadżer firmy, potrafi po nocach wypisywać sms-y i straszyć pracownika i wyzywać od złodziei, w delegacji nie płacą żadnej diety bo się nie należy, omijajcie oddział euro-darmalu w gdyni
SZYMON 2017-02-20 15:24
OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ, NIE PRZESTRZEGAJĄ PRAW PRACOWNIKA, URLOPÓW NIE WYPŁACAJĄ, PAPIERY PODPISUJESZ Z GÓRY IN BLANCO- WARUNEK OTRZYMANIA UMOWY, ZA ZWOLNIENIE LEKARSKIE NIE WYPŁACAJĄ, BRAK POJĘCIA O KONSERWACJI W SZCZEGÓLNOŚCI KIEROWNIKA PANA WOJTKA Z ODDZIAŁU W GDYNI, STRASZENIE SMS-MI PRZEZ PANA WITKA
Zostaw swoją opinię o EURODARMAL - Kamienna Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURODARMAL