EURODARMAL

Kamienna Góra

Opinie o EURODARMAL

Młody 2015-01-08 18:38:59
Czy ktos cosmoze powiedziec o tej firmie , słyszałem ,ze sa nie wypłacalni.Nie przestrzegaj praw pracowników i trzeba sie wykłocac o swoje.
On 2015-05-27 11:55:43
To prawda nie przestrzegaja praw pracowników!!! Tzn butów roboczych nie dają,urlopów nie wyplacają i wiele innych rzeczy np. z góry podpisujesz papiery o urlop itp!!
Kuziem 2015-05-29 20:23:43
Odradzam szukania pracy przez ta firme ,kompletne dno ,brak doswiadczenia w działaniu z pracownikami,ponadto fałszywi i podstepni,juz o spóżnainiu sie z wynagrodzeniem nie wspomnę.
sensor 2015-09-18 18:15:21
Ja w tej firmie pracuję od ponad roku i jest spoko. Na umowie o pracę.
wina 2016-04-20 20:43:52
ka zdy ma jakieś ale, masz rację, szczeólnie w takiej branży jak kompleksowe usługi w zakresie antykorozji konstrukcji stalowych i betonowych, to jednak fizycznie wymagające zajęci
krystian 2016-11-10 18:24:06
Dostarczałem im obiady jak remontowali most w Dęblinie we wrześni 2016. Dziś mamy 16 listopad a faktura ciągle nieuregulowana. Dzwonię przypominam i nic. Sprawa trafi do sądu.
Zostaw swoją opinię o EURODARMAL - Kamienna Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURODARMAL