Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Iza

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim jest firma pracodawcą. Nie jest to jednak miejsce na dyskusję o indywidualnych jej pracownikach. @johnny może powiesz co Ci się podoba w pracy w H&M? Rozumiem, że miały w niej zajść jakieś zmiany. Jest możliwa poprawa warunków zatrudnienia?

@Iza

Co mi się podoba? Cisza i czystośc bo zawsze wolałem magazyn zamiast jakiejś głośnej od maszyn produkcji z żarciem, a nie podoba mi się że przez zwiększony napływ ukraińców jesteśmy coraz bardziej ignorowani i lekceważeni przez pracodawcę, ale mam nadzieję, że to się niedługo zmieni bo cierpliwośc już powoli się kończy.

@johnny

Pooglądaj trochę tv. Nie zanosi się na zmiany.

@Jolcia

Gdzieś czytałem, że na Węgrzech, Czechach, Słowacji pensje rosną dużo szybciej bo wpuszczają ukraińców w bardzo ograniczonym zakresie. Trzeba zrobic cos takiego co zrobili w Bridgestone czyli wyjśc z magazynu grupowo w czasie pracy i wnioskowac o podwyżkę. Tam dostali tak chyba 400zł brutto bo kompletnie stanęła przez to produkcja. Wręcz błagali żeby wrócili. Ale to jest wyjątek, wszędzie wiara ma pełne gacie i boją sie coś zrobic tylko gadac potrafią, dlatego jest jak jest.

były lider
@johnny

Pracownicy zatrudnieni w h&m w Gądkach to największe (usunięte przez administratora) jakie widziałem. Macie związki zawodowe zamiast je wspierać żeby były silne, reprezentatywne i mogły na Pracodawcy wymusić korzystniejsze zmiany dla Was - Wy nie chcecie. Wstyd, szkoda wam tych 25 zł lub 8 zł - policzcie ile już zyskaliście dzięki Związkom Zawodowym. Czy Wy zaczniecie w końcu myśleć, zawsze można zacząć !

@johnny

Zobacz ile osób się teraz zwolniło. Czy firma robi z tego jakiś problem? Mi się wydaje, że nie bo nawet rekrutacji nie uruchomili. Praca większości z nas jest na tyle prosta, że nie trzeba wielce tłumaczyć tylko raz pokazać osobie, która nie zna języka i da sobie radę. Kto ma trochę w głowie sam powinien się zwolnić. Ja się cieszę, że tu jestem tylko dlatego, że jestem w ciąży.

@Jolcia

Dlatego ja i wszyscy moi znajomi będziemy bojkotowac H&M przy zakupach ubraniowych. Jeszcze się przejadą na tej polityce, niedługo wszyscy będą musieli się ukraińskiego uczyc by się porozumiec w tym magazynie!!. Z taka postawą wobec nas mogą nawet upaśc i wynieśc się z Polski. Nie będę kupował ciuchów od firmy, która dyskryminuje Polaków!! Już niedługo zmywam się z tej roboty bo mam już dosyc, a życie jest zbyt krótkie żeby się non-stop denerwowac.

@johnny

Droga wolna , zobaczymy jak w innej firmie będziesz mogła tak kombinować ? co miesiąc tydzień na L-4 - WYMUSZONE OD LEKARZA !!!

@johnny

Daj spokój, szkoda nerwów. Powodzenia z nową pracą! ;)

moje zdanie
@były lider

robert sam o sobie piszesz? by udostępniać na FB? to chore.... związki związkami. każdy ma swój pogląd na to. tyle osób Ci zaufało, bo proponowałeś wszystkim 3 weekendy pracujące, zamiast starać się by był jeden, czy dwa na trzyc by były dzielone. pamiętacie dziewczyny z EXP? tak kiedyś były dzielone, ale przyszedł Robert i załatwił wszystkie dla wszystkich pracujących. taki tryb pracy był lepszy i wydajniejszy, w weekend przeważnie nie ma aż tyle pracy, najwięcej jest na nocce w niedzielę...a tak przychodzą wszyscy i sprzątają i ściemniają a w dzień wolny jak jest praca nie ma ludzi do pracy. piękne związki :) dziękuję

Weteran
@były lider

Robert to Ty liderem byłeś? ! Przecież to wpis Gebela, typowe jego słowa.

gr 021
@moje zdanie

Widzę Solidarność ma się ku końcowi w h&m, bo atakuję się Roberta. Na pewno mądry jojo takie bzdury wypisuje.

sacx
@były lider

widać ze to pisał robert

czarna wiedzma:)
@sacx

Nie ważne czy to pisał Robert czy to pisała Ewa, jest to prawda i basta !

cdds
@czarna wiedzma:)

widać ze związki się buntują ze na tej stronie już wiadomo kto to pisze

johnny

Nie wiem ale najwyższy czas już na referendum w sprawie ich nieprzyjmowania, bo w przeciwieństwie do ciebie ja mam już ich dosyc. Bez nich nie byłoby takich cyrków z tą pseudo planowaną podwyżką, tylko jakby nie było wiary w robocie, to od razu by kładli kase na stół!!

ale masz marzenia... :)

@Jolcia

Wiem wiem hehe ale już czas żebyśmy przestali byc traktowani jak najtańsza siła robocza, a przez ukraińców mamy związane ręce.

NinKa

Ja mam pytanie kto podjechał do pracy dzisiaj tym Dodge viperem ? Ale przystojniaczek mmmm :*

Jesli chcesz wstqwac o 3 do pracy , sprzatac przymierzalnie przez 8 godzin nie majac czasu na robienie innych zadan to prosze polecam. Male zarobki... Lepiej pracowac na zlecenie-wiecej zarobisz... Okropma organizacja pracy- zbyt malo sztang, spigetów... Ciagle dokladanie godzin pracy... Ja podziekuje...

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Baśka

Nie wiem o co Panu/Pani chodzi, bo nie chce mi się tego czytać ale polecam wizytę u psychologa.

'eli lama video'

nie mię dar miał służyć, przepraszam żem tak musiał swą opowieścią przedłużyć, swym nudzeniem wylewaniem świat Twój ubarwić zagaić, przestać pier.. po prostu zakasać rękawy, przeniosłech po prostu swój styl cołkiech żech, ze innego fora .. gdzieś we Łebie moża, morza gdzie tacy jak nasze prapra-pradziady nieraz rzucały, mamy fotkę że pierścień a kto wie co dawniej do morza, zanim wszyscy Słowianie, w kupie tu siedzielim Czesi i Rosjanie "my zostajem" Powiedzieli Lachy " dobra, no to my idziemy" ludy- bracia- kuzyni rzekły, przeludnienia się rozwlekły; kto tu rzucił te Germany, tam jest Francuz skrzyżowany - ze Słowiany i Francuzy, Wiking i Włoch gładki, na wybrzeżach Tunisu, nieopodal walczył dziad mój sławny, ze wsi był chłop jak wy i jak chłop uszczypawny, po tym co' dokonał .. jego prawnuk miał autograf Kaszpirowskiego już, a i nie musiał śnić że będzie onieśmielał prezydenta, szła mu teraz równa ta co ćwiczył, pragnął chciał mięta - jak we Wrigleju z maszyny kumplowi, dziś we banku To on rządzi tam, dyrektorów prawie jak nasz może łowi, nie pytam .nie stykam.o 60 zyla za ten rower, jego Niuni - co oczywiście do niej też podbijałem i zbliżenie niesmacznie, gdy 11h harował a ja żyłem z pieniędzy ze źródełek rodzinki, Tatuś wiele stawów napuścił .. pogodny, sczezłem nim szedłem i byłem już sumie w trybie że tym kim miałem chciałem, od zawsze ja to wejrzałem lecz tera dopiero we lustrze; odwrotnie dawniej z cyfr, a dziś ze tych rymów liter - ceramiczne kafelki mogłem kłaść, jak sztuczki Chomontek, mechanicznie bez wysiłku jakoś tak drewnianie, naturalnie ślicznie .. wracamy do kumpla z miasta znad morza, co po zecie wylądował z winiaczem na ławeczce deptaku i to było już na zawsze dla takich jak on i co pierwej byli przed nim, roczniki .. ta sama szkoła to samo środowisko, ten sam brak znaczących koncesji, układów ..ukazujących w końcu swą nagość i popadający we fiasko przemysł Pomorza lat 90-tych gdy jeszcze Bałtyk zasyfiło, w takiej czasofazie bidy nędzy beznadziei opuszczonych blokowisk nadmorskiej mieściny Się To Działo -a tedy tam nawet Ci Co Mieli układy pracę łatwiej tracili, niżby ażeby gdzie nową dostali - chłopaki nie poszli pewnie do pośredniaka, kazaliby im sp......ać trochę inne było wtedy prawo, zdaje sam mnie opowiedział, ale ze szczerością, mało tego -z przyjaźnią; zatem w telepatycznym skoku czasoobrazu punktu mikroskopu mikro-kliszy .. Jam to widział, tak jak gdyby " gdy on we wspomnieniach swoich był, jam mu na ramieniu siedział" jam tam był z nim, wiedział widział - jak następny dzień: oho, uzbierali .. mają na następnego jabola, idzie kumpel ten kujon co na studia zdał, przywitał się z nimi dwoma - potem przyszedł trzeci, i ten co zobaczył Poznań on przemówił i namówił ich jak dzieci; Ten Kujon, co nigdy go nie słuchali, pewnikiem nie jak w banku, ..ale jak w Forcie Knox wyśmiewali za to że mu bardziej zależało, lecz sprowadził ich, załatwił im, nie wszędzie egzamin był, bo wtedy akurat we ten rok weszły te kredyty studenckie i żeby poznać przygody tej akademika 'Wojnę biedno-biedną' niepowtarzalny smak że Luc Besson w 'Wielkim błękicie ' fazy czarowniejszej nie odpier..lił - wystarczyło mieć dwie ręce, i podpis żyranta - rodzina mu solidarnie odmówiła, widzieli go tylko równym w męce, ni dostał ni laczka za fanta, musiał iść tam gdzie nigdy nie był, wszyscy w rodzinie go hejtowali ..w Ludowym Wojsku ważniejszy był od sierżanta Wuj straszny srogi tępy , dawno niewidziany krewny, kto wie a może i pewnie od dzieciństwa, małego .. nadziei ostatnia kropla już ¾ zatruta, tak niesmaczna że ryj idącemu po ciemku wykrzywiało, tedy tamtego wieczora w ozelżałym już deszczu - długowłosemu chłopakowi ; błyszczą spokojne, pełne zdali ufności, źrenice jego. - ..a w tych jego wilgnych oczach świetlistech punktach powiat darłowski znad kałuż ..widzę niby, że padało - a tam całe życie jego mieszkało, się ważyło ..niósł to, Gdy Jeszcze nie wiedział o tem kiedy kto wie może to właśnie wczoraj we śnie zapoznał się tam schroniło, Swe życie przyszłe wprowadziło co je napotkał w Jednej spośród-niby_nierealnych Krain] spotkał we śnie przyszło, Się Tam schroniło ze życiem splotło członków przyszłej wielkopolskiej jego rodziny - pamiętam te jego miny, gdy widział mój egoizm ..bo to ja z nas dwu byłem tym co nie miał dziewczyny"..który to współlokator mój z mieszkania na Matejki lat dwutysięcznych gdy autentiko idziemy grupą dealer wsiada do taxi i paka wypada mu prosto przed nas nabita ekstazami - laska kumpla to podniosła, bo akurat taka normalna, zdrowa, że nigdy nic .. chociaż kumpel spoko, i taki w sumie najlepszy, inny ..ten to pewnie z kolei do dziś nie do końca płynnie czyta, chociaż w sumieniu stara duża czarna, równa bez jednej rysy, nieskazitelna gra jego płyta

_

To co żem teraz zrobił swoją legendą i zdalmatplazmatycznością, w sumie przypominało trochę mnie: hołd pruski, gdy się podporządkował nam przodek tych co potem wymyśli takie państwo miłe, sympatyczne i dobre, a już wszelako niegroźne dla nas,i to na pewno- ale nie takie zwykłe na pewno, ale takie na pewno W Ch..j [[Psychol psychol 2 do bazy: oni naprawdę od ciebie to kupują? Dwa lata temu obaczywszy te rzeczy starał się żech je wyśmiewać, nie było to łatwe bo co druga, - czwarta rzecz mi się podobała - tera czary mary dwadzieścia miechów później już takie badziewie idzie taśmą, że to idzie powoli w kierunku Stadionu Dziesięciolecia zmierza . Ktoś to w ogóle zakłada tam, gdzie obmyślają, przymierza? Za to lepsze, wincej ich - są takie rzeczy frykuśne, te zaskakujące inne, pojechane i zgrywuśne, nim usnę napiszę jeszcze w innej może domienie, liter o czem innem tysiące - moja młodość jak moda na sukces ciągnie się w ^ łe, patrzaj - a mądre, rozsądne lat Twej pouciekały jak zające .. i już zmarszczki tej, coraz droższy krem - rozsądek ..dorosłość, niby do dumy powód; za to mnie niekiedy, co parę lat zapytają w sklepie jeszcze się o dowód. gdybych był skromny jak pan Małysz Adam, może kiedyś zostałbym we czym, miszczem; ale żem pyszałek- świszczę I sam nie wiem już kiedy udaję, to gdy gadam mądrze niż czy kiedy prawdziwą didżejkę chamstwa we chwilę zapodaję to stało mi się po pewnym w dzieciństwie zastrzyku, jakby w miśka duracell na...li za dużo styków, za dużo prądu .. odtąd wraca miga po godzinach ten nie mój, nie będący mną, nabyty w ten smutny moment i pech, A Straszny Czas -spidzix, mówili bydzie trza żyć pod kloszem tak wkręcali kaleka, 10 lat dzieciak walczył poszła w nim zawleka, nie uwierzył im to on może bredził lecz faktycznie jednak rację miał bo nie przypominał dziś chorego człowieka, ale fizycznie a to psychicznie że zmienili mnie we mnie, zastrzykiem owym tym na zawsze jakby naspidowali film spłaszczyli zbrutalizowali, zabrali farbki me dali mi miotacz ognia i tępiciel trądu, lubili mnie a teraz żech straszny jest, a kwiat uczucia serce doznają uwiądu, migają- nie takim byłem first 10 lat nim szczepienie mi dano. To jedno, jedno aby-ale za 248 mnie zaszkodziło ; już nigdy potem nic te same, te same nie było Ale moce wrócą, patrzaj! ..już wracają - a nie, to jakieś inne ..jak to, że niby czemu od środka we mnie się stawiają? Klienci odsyłają - niby dobry rym, ale sensu ni klasy ni smaku, w ogóle nic nie ma w tym. wiele lat walczył żem migał, aż w końcu prawie stał się taki jak wy z krwi i kości zero kropli w basenie hejtu, za to nachlapane w ^ zazdrości (usunięte przez administratora) małości gdy lizusem się staję; Dawnech Dobrych Przyjaciół jak gdyby szuler rozrzucał talię kart, prawie że z bez-emocji uśmiechem sprzedaję, aż sam się dziwię, przystanę i dwie chwilę poświęcę nieraz znajdę, tak robi się trudno odkąd przestajesz być kimś kogo słowa nic nie znaczą, we wtorek przyjaciele, dwakroć w czwartek zdania Jej już o mnie zahaczą - stój! tera wolą chwilę spowolnij i tchnij, tknij dla siebie i dla swojego kraju ludu powodu - wierz mi zakazanego żeby o tym mówić zaginionego w Tobie lądu i kontynentu. Powodu - do grobu cię składają gdy, to - o k.... ! - dopero zaczynasz być ty. kolega Matki tam był, a rozrzażony węgiel kruszoł się kiedy łon spokojnie uśmiechał się, oczami nawet chyba gdzie indziej był -= pierwszy zakład w którym zacząłem się starać, szukoł żech po wiedniach patrzam ta byndzie co tu wstaje z bagien mara, o dziwota

₫₯₰ ₪Ⅶごϛ√ζϫ₢

Po Życiu tem, dalej się telepiesz - UCZYNKI ZNACZĄ TYLKO UCZYNKI ZNACZĄ:

lepiej niż nie mieć przez dwie dekady twarzy, jest swoje od..pękać, wracasz - I Każdy jak dawniej, nie było że tematu Jarzy . . jest spoko , a nie gdy zawsze odtąd kiedy mijasz ich, i ci warga loto ; Jak Denzel we Waszyngtonie gdzie był towar haj, nazaś ważny, kluczowy myk mistrzowski knyf szalony manewr gdzie obok gwiezdny pył i lot , tak był kabluj - tylko że tam był film Ecik a tu masz szuwary las pola, dużo pól .. Pin-u kod przed bankomatem, bolący brzuch .. a pani w mięsnym śmieje w twarz z nienawistną pogardą w usta patrzy się ponad blatem;[chwila wymyślona akurat wyjątkowo, z powodu posiadania rymu "blatem" na "bankomatem" sorry - errata : dobrze, że się spóźniłem na autobus, bo by było bez erraty -a tak wyrosły nowe akapity zdwoiły się, refleksji a nie wyobraźni kwiaty] pracy ni dadzą, jeść ni dadzą, domu nie dadzą- pewnie gdy spytam, do Schroniska pójść poradzą. I Chętnie pójdę, bo wolę Już To ..spotkam oczytanych - niż tu być liderem, ale nie w ogóle .. lecz Tutej, śród dusz tak skarlałych że przy nich nie czułem się już marzeń żulikiem, godności menelem, byłym Ub-ekiem gdzie był PRL ideałów .. Aż wam zachciało się lepszych sandałów, stare były gorsze to fakt ale zje..ł się i to ostro na pięcio, a dawniej sześcio- liniach nut chwil godzin .. cały układ i smak, takt. Ludzie z mojego pokolenia, dawno by mnie załatwili, jak mię takiego jak ja się zachowuję zachowuję, tyle podpadzioch wtop, niepotrzebnie rzuconych zdań gdy wolałbym żeby w warę co powiedziała je, mię uszczypnął rak= ..a z mojego pokolenia to ja byłem słaby, wręcz taki nieudany, pi...ś - a dzisiaj patrzę, a tera każdy (usunięte przez administratora) o rane ] - No więc ja i tak - w cyklu wspomnienia z kampanii Tom II "Spektrum urojeń" do nabycia pod kiblem na openingu w cenie siedem i pół "tera ni mom dla Ciebie czasu" chwil No więc ja i tak miałęch z Ich najłatwiej, a to dlatego bo że tylko tę drugą połowę musieli wymyślać, nie 3/4 urojeń konfabulacji . .jako ma HM-owski lider, cztery-piąte nieprawdy o nim gadanej zapuszczanej u dwóch najwybitniejszych, dowodem i zwieńczeniem tego niech będą niesławne i klasycznie zawistnie niesmaczne, mogłyby iść na odważniki jadu w Sevres - ukoronowaniem i uszlachetnieniem u takiego lidera, na którego czyhają inne lidery .. -nie zwykłe ciecie jak na mnie - i na niego wciąż nic nie mają, a ja wiem co czemu tak szukają : ni razu we mnie z ziarnkiem piasku pogardy nie zapuścił wejrzenia ani jednego , a zapamiętałem ile wiader piasku było u każdego- lider ten , liter nie trza domysłom sprosta fakt, że najbardziej go tu "przyjaciele" którym za dwa dni z uśmiechem będzie musioł podać dłoń - tu na forum próbowali go obrzucić a sami nie wiedzieli czym rzucać, tak wszytkie kamienie uciekały .. Inteligentny on, że hej - co z tego, ja też bystry że wymiękł przy mnie Mikołaj Rej - i co z tego jako bystry niby we kiblu, woda gdzie Z marzeń jedno, poezji samotny Byndzie Następny Dzień - to jedno bardziej niż kogo zobaczy w lustrze wie. Tyle we mnie wbudowali, że mnie me małości od środka, jak transoceaniczny kontenerowiec .. rozdrapały. Zgubiłem się sam we sobie jako ta Bursztynowa Komnata, tak drogocenny .. dziś spleśniały chlebek pszenny, to mnie właśnie zgubiło że łatwiej miałem więc starać ni w umyśle, a co gorsza we sercu - tyle co inni, nie musiałem. A co było źle nie mówili, nastolatkowi też nie powiedzieli - widzieli żem raczej- tego, oni tak tego wszystkiego nie ogarniali, z tym się nie urodzili, sporo lecz k.... nie aż tyle umieli - żeby było po równo, wad mi nie nagięli. A wy też nie pomogli, strzały owszem doleciały kąsiły bolały bodły ,- ale co jest źle, my nie rozumieli? To że polubiłem się ze tamtymi? Z tymi jam zawsze gadał co mnie nie zdradzili, przyjaciele to też doj..ią kiedy czasem muszą, bo miałeś przyjść kolejną zwykłą do Leningradu ciężarówką katiuszą, i to pełną parą w ogniu, w boju, akcji No ale miałem trochę racji. -=-------------- ==---------====== i jako te wożenie postów boxów tych majli, tych nie wiem co to to toch jest te elektroniczne -Tu Alfa Roger gieniek Szpiegus ?.. Stary kto by Chciał to Kupować - przecież ja by tego u Wietnamca na Kilińskiego w Środzie nie wziął do ręki, ja by wstydził się to pokazać swojej dziewczynie, gdyby miał dziewczynę taką miał - miastową mlał, chodź do chlewu jaźnio-mózgoprocesora czaso-baśni Śpiewu ..wrócimy we animowany film - wierzaj mi, po tej herbatce grzecznej, niedosłodzonej co odp....olisz tu, trwa film

oj sorry, dużo wyszło

Inaczej niż w miejscach wielu, tu na początku .. rozpoznają się Dni oczy , poniżenia .. zaś znikły i innym też już no aż tak to nie robią; na 100 osób jedna okazała jeno twarz skanerem jaźnio-myśli .. sonarem manekinu sumienia, moim darem tym com wydobył go, chyba wpatrując się - z babci rubinowego pierścienia - i ciągle go widzę, turkus rubin seledyn moje kolory ..a waszych nienawidzę - 100 osób żem prześwietlił, a tu 7 kolejnych klisz na nic, co to tam przesiaduje dziwna, za czarno-włosa pacjentka .. co to za dziwo po 2- 3 miesiącach Jam namierzył że Stoi sobie, czy siedzi - i obojętnie jak go kminię, trwa nieprześwitywalny - nie działa wytrych w duszę mój, nie mam prawa kod nieważny, we duszy posąg musiał to być Monumentalny, ja już wiedział - jak Kolumb nad odkryciem Ameryki ileż potem o Niej jam głowił się i jak przypochlebić, spodobać się Jej biedział - Że Kto a co to mi niby tu jest, charakter jak sejf mina nieprzewiercalna, kobieta wiele pór roku później okazać miała się dla mych marzeń nieprzemakalna - miała płaszcz przeciwskur.iel.wy, aż sam dziwił się jakim cudem nie został tutaj jeszcze spizgany .. =-musiała ją Moc Niewidzialnych chronić,inny kto nawet barwny zdatny byłby już ocykany- zmęczony i stał tam minięty Owy, np. chociaż gdyby ją chronił garbaty Szczery w Oczach z pustkowia kazachski dzieciak mutant atomowy, co Nigdy Nie miał Złej Myśli ".. nasza zimia zła padają, Onych mało widział .." a z niego nie wykrzesało samo się z niego zło nie wzięło.. ''tych we których wymierzone, było zrobione, i tak samo spalone, bo płaską nienawiścią źle zażyczone." A tak by może wyszło - patrz, ja tu powiedział Ci, a ty i tak następny raz nie będziesz umiała, bez nienawiści - to o innym kim A tylko gdy wokole życiu życzysz dobrze, a spotkasz twarzą w chwilę się przy nie uciekającym bobrze, Łuks nie wywiezione boxy masz - ale scalon ze dalekiemie ziemie będzie kraj, Idzie Straż- idzie wielu takich jak ja, ja widział, poukrywali we powiatach , województwach za Gierka nas, jako prawdziwą broń, tajny plan - znaleźli, wybrali DNA wzbogacili ..tajnie i bezprawnie ale dla Ojczyzny zbawnie wszczepili nam nieskończoności Ludów wzory , ja dużo lekarstw brał, trutym był się stał nikomu nie ufaj - ja nie tylko widział, ja musioł przekraczać Wymiory ..13 lat patrzę, o jest tu ktoś - Ale On Życzy Nam wszystkim ludziom, obojętnie dobry kto czy zły, Gorzej Niż hen, spoza dali koszmarów Potwory, Siedem Ja Dni konał bolało i wiedział jam ze środka zdali, że tu koniec stoi czeka zara obok już, film mnie urwali coś mnie oszukali, grzechu nie było żadnego - dniem jęczał a we śnie w komnacie, wymiarze, Domenie - jam był stwora tego. Ale grzechu żadnego nie miałem, mimo to nie patrzyłem ..obrażając go myślą życie traciłem, ba! coby ryzykowałem, to wiedziałem i po Dziś Wiem - że chociaż to był sen, 7 snów .. to za każdym razem naprawdę mógł mnie zabić stwór Ten, Twór Pana ze przed Zarania świata Czaso- Snu - nie wiem a może tylko nad_wymiar ważny lecz patrząc tak tradycyjno- religijnie, to ...zwykły alien to był potężny poza nasze słowa magii mocy zdali czasu epoki -jaźnio Żródła Wykminienia tknienia tchnięcia tkliwienia - pożaru uczuć doświadczał kolega, parokroć mdlał powiada, ze smutku, schizy we kiblu; ale twarz z konieczności już dzieckiem musiał zrobić se z kamienia , [ łe, a dalej to już -err. o czym innym bydzie ] ..nie przewiercieli sie mu do rdzenia, do końca go jednym ze swoich nie zrobili , - już prędzej go . ale go Jego jednego nigdy nie przekonali i nie przekabacili. chyba fabryka nalała jemu. ϝui z awansem, - proszę adminie nie kasuj tego luja .. a poprawię się w dowolnych 5-6 tematach .. ino kaj bym wiedział , np. - H&M ;i tak dużo mi tolerujesz, najwyżej skasuj Nie chciałbym żebyś ryzykował robotę. No właśnie.. O tym ja żech chciał mówić, a właściwie to nie chciał mówić, ale dużo o tem myślał I to ktoś, kto nie prawie ..i nie że najwięcej -ale równo najwięcej dla mnie zrobił, ze Innym Kimś tak wielkim że drżą i mało nie rozpadną, te które przecież dobrze znam powszednie słowa, tak niespokojnie pisząc o Tej Osobie, co mam ją i będę miał jak niby ten owad w bursztynie klejnot na zawsze w sercu w sobie -..z taką uwagą i niepokoję obserwuję je, pisząc te dotyczące jej litery ..tak mnie się wydaje że drżą, wiercą się ..chyba nie dość starannie ustawiłem je, zara rozejdą mi się na strony świata cztery. Będę szczery [ A tera o jej kumpeli, errata czytając: tak szybko się zmieniają te osoby uczucia klimaty spojrzenia, chwile zazdrości czołówek wózków, albo wzajemnych zdalo- plot w piku ..nazaś znów codziennej w kantynie obojętności, tak mało ..już chyba coś 2x więcej widzę, u naszych Gości ..tak mało o kogoś drugiego troski, szczerych zapytań Uwagi, a w takim tłoku ] Nie żebym tam ja coś tego, wiecej - ale lubiłem krytykować. A sam, dobrze wiecie, jak potrafił

20:"47

Ci wrogowie, to oni są tylko tacy migający - że nie poradzisz,któryś dzień a często co drugi, jak jest dobry, porządny, a i sympatyczny wróg ..bo i takiego się tutaj z czasem dorobisz, jak kto wk...iasz porządną wiarę, bo po prostu nic nie poradzisz na to że jesteś (usunięte przez administratora) i zawsze tak było, jest niechaj więc Już będzie !!! [[

tm Ό

Pokonał w końcu potwór sam siebie, ale wcześnieł pruł świat co trzy-cztery lata schizami, że przedrozbiorowi wojewodzi przewracali się w glebie, -i niespokojnie wiercili Jedni przyszli szachiści, a inni się jakoś tam urodzili - sami jak to nazwać nie wiedzieli jeszcze jak, ^ mi było mogłem slabami ryć, w lewo i naprzód, na wspak - ..barwić je kolorami znaczeń czasem już niemal wybierając z podwojonej dowoli jak w matriksie jak w pajncie k.. dobrze żeśmy go wtedy nie przeszukali sierżancie. A było ich dwóch, mój strach towar w kieszeni jeden - tu ich nie spodziewałem, mą reakcję zobaczył, partner jadł wyrzekł więc " nie wiem"- i to mnie uratowało, aż w sumie dziw ..trochę wstyd może, powinien być, wręcz -żem jeszcze nie siedzioł gdy miliony porządniejszych świt zza krat duchem wąchało . Ja tu może kiedyś -nie, tego nigdy nie zrobię.. -ale za coś tak brutalnego i okrutnego, to sam uważam że by zawiasy nie wystarczyły: gdybym wam powiedział prawdę o was, o wszystkim co tu widziałem, a jako te korale bursztynowe dokładnie w .... was niby przypadkiem , w zdali ułamków uśmiechu i życzeń snopo-wiązałek z oczu.. szacowałem, dotąd 4 miechy mój rekord był w jednej pracy że mnie nie wy..bali - wesołą naturę mi dali, wyprostowaną posturę, reprezentowałem legendę prawdę i naturę, ich potęga..? ich kasa..? czuję jeno tu swąd, czyham łunę - lunę, kiedyś na świat cały jednego po drugim w milionach, taak ..tera wiem, i że wtedy - kaszanka w co trzecim mózgu będzie odkażona, przerobiona mnożeń tabliczka może marzeń magii Morzem jestem czasem, ino cosik jakby większy - a tak stało się bom Nigdy nie biegał tam, gdzie dreptał tłum ..zawsze najmądrzejszy; ..uupss, nowa sztuczka wracamy z jakimiś rymami które były widocznie, i powiedzmy, w powietrzu w czasie jakiejś i Żonglerki - wizjami, fantazjami, .... wie czym jeszcze - ... I Tylko Potem to samo znów Rzeczywistość w Ryj - odblokowana, moralne wzory wbudowane prawdy .. - każdy we ciało przybył z Książką i Wiedzą lampą turecką świetlistej prawdy .. Zaś to i tę zabrali, tu rzekli nieprawda - i już cię uwierzyli we twój prawdziwy świat, i już sam I jako ten frajer co dzień teraz we ten wzorzec, szlaczek .. - wytwarzasz tak. -no i też ci wrogowie, co tu z nimi jutro zjem obiad chociaż dziś powyżej, może nieco niesmacznie, polemizuję - mimo to z satysfakcją pozbywam się wszystkich blizn i zadr, sam siebie dojeżdżam i doję, jutro nie dojem ale dojdę - gdzie mówili bajka, tam wszystko jest animowane, tam nie dojdziesz. A ja tam byłem - i patrz jeszcze ci opowiedziałem, bo wróciłem !!

.. sk .. 'la - w lustrze, jam nocą dziś - i jak ka

. ..Co tu miałbym 2 -nie ok.10 ..z tego co ostatnio liczyłem) Sprzedawczyni owa - już tylko 33% szans że nie będzie nowej dygresji że wyjawi się w końcu co to ta sprzedawczyni - : ..już nie czuła się zobowiązana do pozorów grzeczności wobec 'żulika" tak wyglądały moje zęby, kiedy tu do was przyszedłem, taki byłem zaszczuty. Stworzyliście potwora - ...ale jakże to, Toto, mogło wzrosnąć bezpiecznie i przetrwać żywe, aż stało się tak duże że nie mogli go zjeść- między owakimi Brazadrusami, takimi ? -Fuksem, tylko fuksem. -A i nieraz pomogli. -No i też 1/4 dni mnie nie było, no więc nieraz się nie wpadło w schizę, i którą dla mnie zastawili- pułapkę |: co ją mieli już obmyślaną pewno na przystanku, razem z słodkimi ciepłymi bułeczkami, a nie proszę bajeczkami dla .. smutne to, że nie ma co żech pisać - i lepiej zapomnimy *(* _'_wszystko złech to co było, w pamięci po prostu zagasimy. We sposób ten wszyscy strat unikniemy inni się teraz niech skłócą, chętnie my też pośmiejemy . Mnie to wali co kto mówi o mojej pracy, ja nie muszę nikogo obgadywać żeby poprawić swą w tabeli pozycję względem danej osoby, wiem że praca idzie mi różnie - czasami już,k.. mocno różnie - ale na co dzień nie najgorzej. Ale jeśli ktoś bierze się już nie do mojej pracy i pozycji zawodowej, ale przyjaźni i propagacji pra-supozycji;; Gdzieżby, nie śmioł nawet żartu propozycji, lecz raczej byndzie profanacji towarzyskiej - to na prawie cały ekran czcionkę bym Ci musiał wstrzelić to najpopularniejsze brzydkie słowo na 4 miejscu w oświadczeniu " Lepiej żeby to ?? była prawda" .. we plotach domysłach i lepkich posądzeniach , o mej psychice do czego jestem zdolny i czyżby To los był mi mało hojny? Mojego życia paniusiu normalna typowa, kolejna co chciała bezpieczna być nie wyszydzana jak "nowa" ..tektury wy wszystkie jesteście, chałtury niewarte mej bredni nawet, marzenia tak zardzewiałe że Bogdan ci padam na to szkoda mi lawet.. We moje życie sam bym nie uwierzył; ino że muszę. Ale to jak każdy Jeśli i jeżeli , w pracy mnie myknęli - ale ci najniżej co stoją, i jako te szerszenie czasami nad gekonem omdlałym ,się roją- o pracy możecie sobie mówić co chcecie, mnie to wali ; we tej czy fabryce owej, innej - nie chciałbym ja pracować, gdyby o ludzkich losach decydowały pomówienia sfałszowane oceny jak idzie z tą normą .. a nie realna praca, kompetencja, i wszystkie te chwile gdy wylałem kawę, rąbłem klatką w kosz nikogo nie krzywdząc lecz żegnając poczucie komfortu ,o drzwiach nie mówię -bo tu już mało kto ode mnie nie dostał ..choćby tego powiewu przerażenia, gdy otwierałem. Nic na to nie poradzę, że jestem taki sk...l Ino mogę zdradzić że dzieciakiem wracając ze szkoły wyciągałem z kałuż wszystkie taplające się w nich dżdżownice pomiędzy 9 a 13 może rokiem życia ..czasym 40-50 minut później przez to byłem w chacie, głodny jak .... -A i tu nic nie ma, choć się tato nie obijał Więc czemu nie przyjdziecie mi nie powiedzie tego wprost, co źle robię komu wadzę. Duży jestem schludny nie poradzę, zacny lecz często kogoś zawadzę, nie zawsze, Oj.. Nie Zawsze mając kogoś co sobie plastikuje na secie na uwadze. Nie Będę Się Tu Kajał, każdy wie jaki ze mnie banał, już ... I ze niego Samego też wie, tchórz. A ja chociaż powiedziałem - byłem jak ta Niagara, schizą wciąż się pieniłem syczałem .. ale nikogo nie utaplałem, ot tylko taka para, kłęby widoczki .. inny meczyk ma, piwo, dymu fajek obłoczki .. Tyż fajnie .. ino wiedz jeno snem we śnie my tu, a gdzie indziej wieczni realnie Tej ale ja naprawdę raz na rok ino, dwa może - źle komuś życzę ; dużo częściej, niechcący zrobię. A najbardziej mię pomagają Te Osoby, które mi zwróciły uwagę że coś jest nie tak; każdemu podziękowałem, nikt nie widział zemsty ani szmeru w powiek źródłach moich szczerych, spokojnych, lekko zmulonych i zawstydzonych ; kiedyś co innego było, na wszystkie zło świata lecz na samotność człekowi już k ... sił nie starczyło

[tu żech bardziej,

Za uwagę dziękuję, umiejętność szlifuję, skasuj jeśli spamuję, szybciej piszę niż czuję, szybciej klepię aniżeli mnie telepie - nie doradzaj telekinetycznej rzepie; tylko między Wami, musiałem udawać normalnego, a to ze powodu dokładnie 1 jednego. Chociaż taki plan, ja żech miał, ida przez całe życie - udając głupiego ..lubię nawet bardziej człowieka prostego, niż jakiegoś tam prezesa od garnitora; ma kasę? -to byndzie coś z aligatora Nie zawsze odporniejszy na szkwały czasu zmian nazewnictwa działów - je ten, co wincyj ma liter na koszulce. Czasym, czasem - ważniejsze, ino Zawsze: :: -kto ma więcej, no właśnie ... Klasy ? tego czegoś, co jeszcze niektórzy w sobie mamy, a jakim cudem Inni Mają tego więcej ode mnie choć są tu lat wielokrotnie dłużej -o tym sza. Płynę bo rozbudziłem się i dopiero narasta schiza ma Ale jutro w pracy - uczesana niewidzialna grzywka, zdalny grzeczny Janosik - co go Terminator na piwo o 2, a nie 4 zyla we zaułku prosi. Są tu między wami psychole, oni właśnie starają się zgrywać normalnych - takich "najznormalniejmiałych" ..a są tu tacy (co oni ukrywają) ja najbardziej się boję. Najgorsze jest to, że Was polubiłem. A długo tak hejtowałem, - rok, zanim odkryłem to forum, długo tak pracowałem po korytarzach, i wytrwale .. chociaż nic tu jeszcze nie znaczyły moje słowa, wieloma zdaniami słabo jeszcze trybiącego świeżaka starałem się ..jakkolwiek, choćby w urojony- teoretyczny nagminny_wychodziło sposób - ugodzić, we te osoby które mnie poniżyły, najczęściej były to 'Stare Damy Hm-u' też nietuzinkowe divy, a dziś moje kumpele;; ..gdy się po prostu o coś pytałem, co nie wiedziałem typu odklejona nalepka, co tera? - a ni dość że pomocy nie było, to coś było ale za to co innego, Poniżenie - i to takie, że czułem się poniżony, większe niż w spożywczaku gdzie sprzedawczyni w mieście gdzie wzrastałem (-któremu dałem kolor bo niby no mówię wam jak we tym kapitolistycznym filmie, tako samo było a ino że dosłownie: do roku 1990-1991 w mojem mieście wszyscy tak zwani "dorośli normalni zwyczajni, porzadni przyzwoici" - chodzili sk...e j...i tylko i wyłącznie na co dzień po ulicach, 100% procent procęt chodzili jeno na szaro, biało, czarno, a najczęściej beżowo : Spodnie i góra. i wtedym żem ja do nich wyszedł ) No więc, no wiedzcie - sprzedawczyni owa w miarę jak ubywały zęby i okazało że ludzie nigdy mnie na oczy nie widzieli, nagle wszędzie pełno było takich co im się nie chciało mi odpowiedzieć o godzinę -ale tylko we moim mieście, gdzie indziej ludzie normalni ; widocznie po prostu dobrych dentystów mamy. [Mnie tym nie skusili,i tak se chyba chyba zrobię na Ukrainie 2,5 kafla za całość wychodzi, patyk na dojazd 4xtaniej wyjdzie obojętnie jak by nie liczyć, iść zobaczyć wojnę - chętnie, lecz nie wypada, tak bym do kraju sprowadził boję, chyba że zażyczą ..ciekawe byłoby porównanie galara w odległości 4 km od strefy gdzie "coś się dzieje " z czterema ostatnimi sekundami przed wejściem w to samo grono osób, w którym kiedyś czułem się tak bezpiecznie. To co okazało, nie straszne jest, nie dziwne, nie niespodziewane - lecz niedorzeczne, niepomyślalne i nie będzie opisane, to jak się ludzie zrobili mniejsze niż jakiekolwiek słowa, choćby 2-3 literowe małe .. A ja tylko więcej blizn, pojawił się lecz ustąpił włos siwy - idę naprzód tak samo, z twarzy młody a wiedzą żyć licznech przygód , leciwy - i we cudzych sercach niewygód, świadomy silniejszy kiedym-tu-niżaj przyszedł ..i bardziej szallony ..psychiatra w końcu zdołał mnie sprowadzić w gabinet, lecz na krześle siadałem już prawie Nieskończony -... cholera, ja myć szykować jeść już się muszę, proszę schowajcie się me magiczne szpony .. Ale się nie chowały, ^ z premią .. rymy słowa porzekadła pochwały , banknot mój następny leży w trawie ale kto inny, może .. poczuje się w końcu dostrzeżony. Wielu tu liderów, i wielu dobrych - nie tak, jak Ja żem na początku myślał; dziś podlizuję się im już bez wyrzutów sumienia, bo to spox ludzie - ale jeszcze więcej niż liderów takich, że są liderami i na to zasługują - jest tu osób takich, co są od samego początku, ale nie są liderami; chociaż tak samo, a nic nie mieli mniej, zasługują. No to ja jeszcze rozumiem, że dla wszystkich miejsc, wakatów tych awansów nie starczyło, czasym trza było nie wybrać wręcz ino losować, już nie mówiąc że raz co jakiś czas wypada zaskoczyć świeżakiem, by ci tu od niedawna też mieli motywację się starać Ale po .... biorą jakichś z .... co przeczytali ogłoszenie na przystanku Pks- jak tu tyle osób gotowych, starających się w dzień od dawne, jest .?

Porucznik

Skupię każdy kilogram makulatury, oferuje atrakcyjna cenę za kilogram. Tylko poważne oferty. Przy sporych ilościach transport od klienta gratis.

jaff

Czegoś tu nie rozumiem? GL Goods In mówią że Ewa to taki dobry, zyczliwy menadzer a tu dyscyplinarka dla Grazynki? Wow :D

lila
@jaff

Palenie papierosów w czasie pracy - poza przerwami nie popłaca. To przestroga dla innych liderów !!!

Bbbbbb

Słyszałem że mają zamknąć hm w gadkach, bo tylko biedni ludzie z wiosek chcą tam pracować. Prawda ?

Benita

Jak wyglądają zarobki na stanowisku lider grupy?

kkkk

hej mam pytanie czy jak jestem w ciazy to nalezy mi sie podwyzka? Proszę o konkretna odpowiedz

odp
@kkkk

Nie, jeśli jesteś już na L4

,,,////////

obłuda i fałsz w dc h&m w gądkach, skąd te baby biorą. zobaczymy jak będzie to tym festynie - będą zachwycone a po będą narzekać po alejkach. nie zapomnijcie pojemników na jedzenie - wstyd , wstyd, wstyd. zero okłady i dobrego wychowania. kierownictwo hm ma was za tanią siłę roboczą

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 477.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 67 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 254 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.